У громадянки України Стаценко, яку утримують у СІЗО окупованого Донецька, погіршилося здоров'я, - Денісова

Про це в Telegram пише омбудсмен Людмила Денісова, інформує Цензор.НЕТ.
Зазначається, що в жінки загострилося хронічне захворювання спини, яке супроводжується значним порушенням статико-динамічних функцій хребта.
Наталія Стаценко - жителька Донецька. До рук представників незаконних збройних формувань потрапила 10 липня 2019 року. Перші три місяці її утримували в "Ізоляції" — секретній в’язниці так званого "міністерства держбезпеки", а потім перевели в СІЗО №5 Донецька. Весь цей час рідні не бачили жінку. Як дізнався батько від колишніх заручників, до Наталі застосовується психологічний тиск, внаслідок чого вона перебуває у пригніченому стані.
Окупанти звинувачують Наталю в "шпигунстві" на користь України та проукраїнській діяльності.
"Звертаюся до керівництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, субделегації МКЧХ у Донецьку терміново відвідати Наталію Стаценко у СІЗО, сприяти її негайній госпіталізації та наданню кваліфікованої медичної допомоги. Прошу Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в Україні делегувати на чергове засідання так званого "суду", яке відбудеться у Донецьку 30 серпня, своїх представників задля перевірки додержання процесуальних прав... З огляду на критичний стан здоров'я Наталії Стаценко, наполягаю на її звільненні", - зазначила Денісова.
Нынешнее положение Натальи - не позавидуешь. Но чем занималась жительница Донецка ДО 10 июля 2019 года?