Угорщина дозволила транзит до Австрії для українців, які подорожують поїздом, - Кулеба

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter, інформує Цензор.НЕТ.
"Тиждень тому домовився з Петером Сійярто, що Угорщина дозволить транзит до Австрії для українців, які подорожують потягом. Уряд Угорщини виконав домовленість і включив залізницю до транзитних маршрутів. Якраз коли відновлюється дія безвізу. Розширюємо свободу подорожей українців", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Угорщина дозволить транзит до Австрії для українців, які подорожують поїздом.
Сказали, що наземним транспортом транзит через Угорщину заборонений