12 175 101

Патронний завод побудують у Житомирі: американська компанія інвестує в проєкт понад 100 млн доларів

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міськради, інформує Цензор.НЕТ.

"Американська компанія інвестує в Житомир і побудує підприємство оборонного комплексу. Це - сотні робочих місць, величезна інвестиція в понад 100 млн доларів і високі технології..., - зазначив міський голова Сергій Сухомлин. Інвестор надав перевагу Житомиру перед Дніпром і Львовом.

Повідомляється, що на наступну сесію міської ради інвестор представить соціальні програми, а також певний порядок працевлаштування. "У них є обов'язкова квота для учасників АТО/ООС, зокрема для військових інвалідів...", - додає міський голова.

Сухомлин також зазначив, що виробництво патронів не передбачатиме їх зберігання в складських приміщеннях.

Сесія міської ради сьогодні дала згоду на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Корольова, 132 з метою подальшої передачі однієї з новостворених площ Товариству з обмеженою відповідальністю "Житомирський патронний завод".

Топ коментарі
+50
вы, походу, не представляете масштабов сопротивления коррумпированной москалями системы управления в Украине
показати весь коментар
16.07.2021 17:54 Відповісти
+39
На восьмом году войны.
показати весь коментар
16.07.2021 17:52 Відповісти
+35
тут и я соглашусь. коррупция - основное оружие московитов против нас
показати весь коментар
16.07.2021 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Не прошло и пол-года с начала войны...
показати весь коментар
17.07.2021 18:19 Відповісти
Сторінка 2 з 2