"Укрзалізниця" запускає з Одеси в Білгород-Дністровський дві швидкісні електрички для поліпшення транспортного сполучення з курортами

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужбу УЗ.
"Час у дорозі становить від 1:47 до 1:54, що швидше, ніж в інших приміських поїздах цього ж сполучення і автобусних маршрутів", - зазначили залізничники.
Крім того, графік руху електричок було розроблено з урахуванням можливості пересадки на станції Одеса-Головна на поїзди далекого прямування до Києва та інших великих міст.
Від сьогодні, 16 липня, маршрутом Одеса - Білгород-Дністровський курсуватимуть такі поїзди:
№ 7012/7011 - відправляється з Одеси о 9:59 і прибуває в Білгород-Дністровський об 11:46;
№ 7022/7021 - відправляється з Білгород-Дністровського о 12:45 і прибуває до Одеси о 14:38;
№ 7014/7013 - відправляється зі станції Одеса о 15:14 і прибуває в Білгород-Дністровський о 17:05;
№ 7024/7023 відправляється з Білгород-Дністровського о 18:01 і прибуває до Одеси о 19:55.
На улицах сумасшедшие пробки от авто .
Надо вообще создать условия инвесторам для развития курортных зон вдоль моря
А то пока чиновники поджидают инвесторов , чтобы просто их ободрать как липку . Пока чиновники будут править бал , Украина не вырвется из совкового отдыха и сервиса