Правоохоронці Київщини повідомили про підозру групі контрабандистів, які поставляють кокаїн із Латинської Америки

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прокуратура Київської області.
40-річній учасниці організованої групи повідомлено про підозру у контрабанді наркотичного засобу в особливо великих розмірах, вчиненій організованою групою, а саме його переміщенні через митний кордон України ( ч. 3 ст. 305 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, який відбуває покарання у виді довічного позбавлення волі, організував групу, до складу якої входило ще двоє осіб – чоловік та жінка. Вказана організована група створила канал контрабандного переміщення через державний кордон України на територію Київської області з країн Латинської Америки наркотичного засобу – кокаїну.
Учасниця організованої групи завербувала до роботи жінку, яку як кур’єра відправили до Бразилії, де остання отримала наркотичний засіб для його подальшого переміщення до України.
У грудні 2019 року під час проходження митного огляду багажу в Міжнародному аеропорту "Бориспіль" правоохоронцями виявлено та вилучено у кур’єра майже 700 грамів кокаїну, вартість якого на чорному ринку становить майже 2 млн грн, який вона намагалась провести у валізі. Вироком суду жінку засуджено до 5 років позбавлення волі з випробувальним строком на три роки.
Досудове розслідування триває та здійснюється слідчими Слідчого управління Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області за оперативного супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.
Санкція статі передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Але, цензор, вы в своем уме - контрабандистов, которые поставляли кокаин из Латинской Америки???