11989 відвідувачів онлайн

З моменту запуску ринку землі укладено майже 2 тисячі угод: найбільше скуповують ділянки на Полтавщині й Харківщині, - Мінагрополітики. ІНФОГРАФІКА

З моменту запуску ринку землі укладено майже 2 тисячі угод: найбільше скуповують ділянки на Полтавщині й Харківщині, - Мінагрополітики. ІНФОГРАФІКА

Після дозволу на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні вже укладено 1994 земельні договори. Станом на 26 липня площа земель, щодо яких зареєстровано угоди, становить 3274 га.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За даними пресслужби, найбільше землі продали в Полтавській області - 587,4 га. На другому місці Харківська область - 414,14 га, на третьому - Кіровоградська - 319,4 га.

За цей час 4120 нотаріусів подали заяви для отримання доступу до державного земельного кадастру. Кількість заяв досягла 4610, з них 4038 погоджено, 47 - у черзі на розгляд, щодо 525 отримано відмову.

З моменту запуску ринку землі укладено майже 2 тисячі угод: найбільше скуповують ділянки на Полтавщині й Харківщині, - Мінагрополітики 01

Топ коментарі
+5
С момента запуска рынка земли заключены почти 2 тысячи сделок: больше всего скупают участки на Полтавщине и Харьковщине, - Минагрополитики - Цензор.НЕТ 4378
показати весь коментар
26.07.2021 10:51
+3
кто скупает? эти, которые все предприятия в 90х, каломойско-рабинович-пинчуковские?
показати весь коментар
26.07.2021 10:51
+3
Зеля заслуживает импичмента хотя бы из-за незаконной продажи земли.
показати весь коментар
26.07.2021 10:57
Коментувати
Сортувати:
С момента запуска рынка земли заключены почти 2 тысячи сделок: больше всего скупают участки на Полтавщине и Харьковщине, - Минагрополитики - Цензор.НЕТ 4378
показати весь коментар
26.07.2021 10:51 Відповісти
кто скупает? эти, которые все предприятия в 90х, каломойско-рабинович-пинчуковские?
показати весь коментар
26.07.2021 10:51 Відповісти
Скуповувати почали ті хто був проти продажу і до закону брав даром.
показати весь коментар
26.07.2021 10:57 Відповісти
как брал даром?))) ты в уме? фермеры платили аренду быдлу сельскому, которое само не хочет работать на своей земле, или покупали через схемы, по цене, выше чем сегодня! мы в 18 году купили 9 га пасовыща по 5,500 + оформление. где сегодня такая цена? ты насмотрелся телевизоря дядя, хоть иногда делай паузы.
показати весь коментар
26.07.2021 11:56 Відповісти
Калясочниця завзята противниця продажу землі і борець за референдум а її однопартієць губський володіє 2млн га землі. Закон зелених дозволяє придбати макс 100га,то хто ж проти продажу? А от якщо ти придбав землю у 18р через схеми то це треба обнулити бо продаж землі був заборонений.
показати весь коментар
26.07.2021 12:03 Відповісти
Давай, расскажи, что нужно кому делать. Я обнулю приватизацию твоей хрущевки! С какой стати лохам с неба упало такое счастье, государство строило, а быдлу раздали на шару. С чего это колхозникам раздали бесплатно землю, а теперь они ее продают? Попользовались 20 лет, получали аренду, забрать и бесплатно отдать тем, кто на ней работает.
показати весь коментар
26.07.2021 13:40 Відповісти
Ти з початку загугли що таке колгосп і яким чином він створювався.,а не розповідай мені який ти розумний схематозник. Всі оборудки по продажу землі сільгоспвиробництва проведені до 2021р повинні бути скасовані а земля придбана за рахунок оборудок яка перевищує 100га повинна бути конфіскована.
показати весь коментар
26.07.2021 13:50 Відповісти
Это дуракам надо гуглить, что бы держать беседу, а я-знаю. Ты так страдаешь по земле, надеешься, что обломится копейка? ))) Запомни, тебе не достанется даже килограмм гнилых сосисок по 150грн. Что с твоей хрущевкой? Анулировать всю приватизацию, и пусть быдло зполатит в бюджет.
показати весь коментар
26.07.2021 14:11 Відповісти
В першу чергу треба приймати закон щоб всі ********** здавали екзамен з української і вразі не здачі присвоювати статус негромадянина з позбавленням права обирати бути обраним і займати посади.І тоді все бидло відсіється.
показати весь коментар
26.07.2021 14:19 Відповісти
Та ти сам, засранце, спочатку навчись комою користуватись, барец хренов. Эти краснопузые нищие с 1917 года эту хрень несут!
показати весь коментар
27.07.2021 17:46 Відповісти
Твій нік відповідає твойому бачинню ситуації. По перше, ніхто нікому нашару нічого не давав, це раз. Як ти думаєш, де серсерсера брала гроші на будівництво? Підказую, інженерам, працівникам на заводі, військовим, лікарям, учителям та ін. серсерсера за роботу платила копійки. Другими словами держава сама взялась розпоряджатися заробленими грошима її громадян та забезпечити їх житлом, і то ніхто у власність ці квартири не давав, а видавався ордер на проживання в тій чи іншій квартирі. Справедлвивості ради після розпаду свока та переход економіки на ринкові рельси було прийнято рішення роздержавити майно та розподілити його між громандянами. А то вже як і хто скористався цією можливістю то вже інша справа. Містяни приватизували квартири да розпаювали заводи-параходи, а селянам нарізали паї земельні та поділили колгоспне майно. В чому справа? Значить містянин може продати свою хрущовку, а чого селянин не може продати свій пай? То вже як і кому продавати свій кусок землі вирішувати власнику цього куска землі. А регулює ці всі дійства закон. Ось і все. І не треба тут щоки надувати...
показати весь коментар
26.07.2021 21:03 Відповісти
Ты тут трешься день и ночь, прекрасно знаешь, больше 4 предложений тут никто не читает, лекции рассказывай у подъезда. И мне подсказывать ненужно, я сам подскажу. "за роботу платила копійки"- сегодня 7000грн соответствует 250 рублям СССР. Я не поклонник, но квартиры бесплатно не дают, и за пионерлагерь надо отстегнуть 1000$.
показати весь коментар
27.07.2021 11:50 Відповісти
Я не лекції читаю, і пишу не тільки для таких вумних як ти. А якщо тобі подобається совок, то он у Білорусі зберігся. Ніхто нікого не держе... Або, о! До *****, там оччєнь харашо живут і оччєнь ради будуть.
показати весь коментар
27.07.2021 12:07 Відповісти
Дядя. Ты написал, что все отбирали, а за эти деньги строили, кормили, обували и одевали. Почему сейчас не кормят, не обувают и не одевают, а наоборот раздевают за те же деньги? Ответь, все просто.
показати весь коментар
27.07.2021 12:12 Відповісти
А ти значить, 7000 грн зароблєш... Ну то заробляй більше, хто тобі заважає? Самі ж проголосували в 1991-му та в2019-му. Їжте не обляпуйтесь. Захотіли свободи, ви її отримали. Тепер кожен сам за себе. Ніхто нікому нічого не винен.
показати весь коментар
27.07.2021 12:21 Відповісти
Ты опять на балалайке. Если обосрался в своих мумузаключениях, признай что ты лох, и думай в следующий раз башкой, а не Ж. Я трачу в день на жратву, больше в два раза, но тебя это не должно волновать. Мы обсуждаем не меня, а твое повторение телевизора. Уверен, ты даже тексты не читаешь, только заголовки-полная дебилизация населения. Украина - без шансов.
показати весь коментар
27.07.2021 12:46 Відповісти
Дійсно, не моя справа скільки ти там жерш та скільки тратиш на це, з цим я дійсно згодний. Це по перше. По друге, початково особисто про тебе мова не йшла. Це ти сам перейшов на особистість. А тепер звинувачуєш мене, що я цікавлюсь скільки ти там жреш та скільки витрачаєш на свою жратву. Про це мова взагалі не йшла. Мені на це начхати. Телевізор взагалі не дивлюсь, вчорашній день. А якщо ти порівнюєш то мабуть сам дивишся. Я навіть нпе знаю, що по ньому і хто розповідає. І потретьє, якщо ти розчарувався в Україні то ніхто тебе тут не тримає. Забирай манатки і до ***** чи таракана.
показати весь коментар
27.07.2021 13:22 Відповісти
Так оно видно, твоя справа-обосрался, стой молча, обтекай. Паперше, обзавись, что ты вонючка делаешь для страны, будет понятно, кто в ней достоин жить. Сколько налогов платишь в месяц? Падруге, если я, и такие же, збыруть манатки, такие мудаки как ты подохнут с голоду без субсидии. Вы все дерьмо, живете за мой счет, сидите на шее, и рассуждаете, как мне правильно двигаться. Патрете, диалог был не с тобой тупорылым, а с другим тупорылым, ты влез, обосрался, и крутишься как уж на сковородке. Ты лох.
показати весь коментар
27.07.2021 13:52 Відповісти
Слышь, млять, благодєтель херов. Так сделай назло таким как я. Забери манатки і дуй на кацапстан, ну щоб ми з голоду подохли. А якщо ми живем за твій рахунок так тоді получається Шо ЛОХ ти, а не ми
показати весь коментар
27.07.2021 14:02 Відповісти
Супруга спонсирует много разных организаций, благотворительность называется, в том числе приюты для животных, кошек и собак, они тоже живут за мой рахунок. "вы" - насекомые, навозные мухи, считай я увлекаюсь энтомологией, кормлю вас мразей. Уверен, ты ******** и 5 грн армии не послало в 14, не говоря уже о военкомате, и помощи МО. Сидишь, обсос, кукарекаешь на патриотические темы. Потеряйся чмо.
показати весь коментар
27.07.2021 16:37 Відповісти
По перше. На твоєму місті, а я ніколи не буду на твоєму місті, я б так словами не розкидався на тему патріотизму та військової теми з незнайомими людьми. По друге, ті хто займаються такими справами як ти тут описуєш, на таких форумах не шаряться, їм немає коли та й це для них принизливо. Це ти мурло таке розумне шо рядом немає нікого тобі підзатильника дати та ляпаса долонькою по обличчю табі дати, тому шо на більше, мені так кажеться ти не достойний. А по третє, я сам дурень шо з дурнем зв'язвався.
показати весь коментар
27.07.2021 16:54 Відповісти
Ты обсос-теоретик. Если тебе чмошнику поясняю что к чему, значит имею право, и на вийськови, и на волонтерские, и благотворительные темы. Еще раз - уверен, ты мразь не дала и 5 грн в смс, не была гнида ни разу в госпитале у раненых, не кинула на МО ни копейки, и волонтёрам тоже ноль. А тут я не трачу время, тут наслаждаюсь уровнем дебелизма быдла такого как ты, потому что в жизни не пересекаюсь с падалью.
показати весь коментар
28.07.2021 12:52 Відповісти
Тебе чепушило як послати? Ти не просто тут, кацапсина, наслаждаєшся, ти шукаєш собіподібних, щоб покидатися багнюкою з якої в тебе не тільки мізи, а й все нутро твоє убоге і огидне. Скажу на твоїй кацапсячій мові, пшол нах... псина.
показати весь коментар
28.07.2021 16:12 Відповісти
Регионалы туда поперебирались бывшие.
показати весь коментар
26.07.2021 10:51 Відповісти
Кодлан Коломойского продолжает убеждать украинцев что его мародёрство воюющей Украины-мародёрство хорошее и правильное.
показати весь коментар
26.07.2021 10:53 Відповісти
А тепер скажіть мені чи є можливість у пересічного українця купити землю?
показати весь коментар
26.07.2021 10:54 Відповісти
А на які товари у пересічного українця є кошти? А якщо нема можливості придбати то може треба заборонити продаж всього?
показати весь коментар
26.07.2021 11:00 Відповісти
Як би і були якісь кошти, то за бєнями-ахметками не протовпишся. Вони готувались до цього і там все на мазі. Якщо і можна буде купити, то в якомусь яру.
показати весь коментар
26.07.2021 11:17 Відповісти
Тобто з початку треба було заборонити беню і ахмєтку ? А якщо потім з"являться ще якісь свинарчуки з мудачуками то їх теж заборонити ? Тоді який же це ринок,якщо по тому ринку зможеш ходити лише ти один?
показати весь коментар
26.07.2021 11:24 Відповісти
Теперь есть. Хочешь купить? Дело полезное. Но продают пока очень мало.
показати весь коментар
26.07.2021 11:05 Відповісти
Можливість є, але він не любить працювати і збирати гроші.
Він любить сидіти, і розповідати шо йому не дають заробляти Каламойша / Ахмєтка / Мертв'ячук / Парашидло / Зелібоба / Жиди / Гомосєкі / Рептілоїди.
показати весь коментар
26.07.2021 11:13 Відповісти
є звичайно, тільки в поліетиленових пакетах)
показати весь коментар
26.07.2021 11:13 Відповісти
Зеля заслуживает импичмента хотя бы из-за незаконной продажи земли.
показати весь коментар
26.07.2021 10:57 Відповісти
Ти не законно придбав землю? То до чого тут зеля,може нотаріус винен?
показати весь коментар
26.07.2021 11:08 Відповісти


https://censor.net/ru/video_news/3278542/politsiya_kievschiny_kupila_gektar_zemli_vozle_ozera_v_buche_za_2_tys_grn_smi_video
показати весь коментар
26.07.2021 11:03 Відповісти
То теж зеля винен?
показати весь коментар
26.07.2021 11:39 Відповісти
Этот вопрос надо правильно понимать. Не надо слушать бред бениных уродцев, но и юлины бредни тоже крайне токсичны. Истина как всегда где-то посередине. В правовом государстве земля - товар, ценнейший ресурс, который помгаем аграриям жить и работать. В нашей стране, где все заточено под выгоду олигархов, честного рынка добиться сложно. Загуглите, в каких странах нет рынка земли.
показати весь коментар
26.07.2021 11:10 Відповісти
Юля и беня не две крайние позиции. Юля подруга бени и у нее сложная игра на беню. Формулировка референдума который она продвигает (как бы для запрещения продажи земли) на пользу бене. Многоходовые комбинации.
показати весь коментар
27.07.2021 09:53 Відповісти
Об этой деликатной детали вообще молчат.
показати весь коментар
26.07.2021 11:42 Відповісти
Пока власник земли народ продаж без референдума вне закона. Прийдет время и прийдут за землей, отбирать обратно.
показати весь коментар
26.07.2021 12:37 Відповісти
В тебе є свій пай? Якщо нема то З моменту запуску ринку землі укладено майже 2 тисячі угод: найбільше скуповують ділянки на Полтавщині й Харківщині, - Мінагрополітики - Цензор.НЕТ 3448 І не розповідай що кому треба робити зі своїм майном.
показати весь коментар
26.07.2021 14:50 Відповісти
Но с референдумом тоже должно быть продумано. Подруга Коломойского Юля продвигает референдум (как бы против продажи земли) формулировка которого не соответствует тому, что она провозглашает. Формулировка, наоборот, узаконивает действия дерибанщиков.
показати весь коментар
27.07.2021 10:14 Відповісти
Народ против "рынка земли" и точка. Осенью будут протесты, в результате которых власть, которая пришла обманным путем и не считается с народом, вынуждена будет подать в отставку и новые аыборы.
показати весь коментар
27.07.2021 09:57 Відповісти
500 га за месяц на область...
Хреновые из вас алигархи!
показати весь коментар
27.07.2021 17:48 Відповісти