10575 відвідувачів онлайн
12 297 51

Петиція Кондратюка про заборону концертів російських артистів набрала необхідні для реакції Зеленського 25 тис. підписів

Петиція продюсера Ігоря Кондратюка про повну заборону концертів російських артистів на території України набрала понад 25 тисяч голосів за 19 днів з дати опублікування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на реєстр електронних петицій.

Петиція Кондратюка про заборону концертів російських артистів набрала необхідні для реакції Зеленського 25 тис. підписів 01

Нагадаємо, у петиції Ігор Кондратюк просить президента Володимира Зеленського заборонити концертну діяльність артистів з країни-агресора - Росії до повернення окупованого Криму до складу України і відновлення контролю України над своїми східними кордонами.

Продюсер зазначив, що громадяни країни-агресора, що працюють у сфері розваг, - артисти, актори насправді не несуть ніякої культури.

"Це неприродньо, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окуповиних ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні. Музика і інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни", - підкреслив продюсер.

Російські артисти розкритикували ініціативу Кондратюка.

Зокрема, Михайло Шуфутинський заявив, що для нього досі немає різниці, де артист виступав і виступає зараз, оскільки "основна частина людей зі здоровим глуздом перебуває поза політикою".

Російський співак Лев Лещенко заявив, що його не тягне в Україну "поки там така влада".

Юрій Лоза вважає, що Україна просто боїться, що "росіяни можуть бути чарівними і привабливими".

Співак Микола Расторгуєв, який підтримав окупацію Криму Росією, сказав: "Да пішли вони всі. Ось мій коментар. Мені абсолютно байдуже. Нехай вони у себе працюють на Галичині. І сюди хай не приїжджають".

Топ коментарі
+31
як не дивно... саме так. Валом ходять на ватників і зрадників.
показати весь коментар
11.10.2021 01:53
+14
за каждой ухмылочкой окацапленного "певца" и "актёра" проглядываются перекошенные рыла пореченковых, гиви, моторыл и прочей нечисти и едет вагон антиукраинской пропаганды разжигающий ненависть к украинской нации,
кремлёвское лицемерие и ложь направлено не на созидание и укрепление украинского общества, а на то, чтобы сеять в нём раздор, потому что когда мне врут - меня не уважают, а если меня не уважают- то как меня могут любить?
оно нам надо?...
показати весь коментар
11.10.2021 07:26
+14
показати весь коментар
11.10.2021 08:01
Коментувати
Сортувати:
клал он на все эти петиции
показати весь коментар
11.10.2021 01:39 Відповісти
Я бы вообще всех артистов и клоунов запретил. И начал бы с 95 квартала и всех его выкидышей прежде всего №1
показати весь коментар
11.10.2021 03:44 Відповісти
А вы думаете, зря в старину этим персонажам запрещали жить в черте города и хоронили на обочинах?
показати весь коментар
11.10.2021 06:12 Відповісти
Але ж троллінг Кондратюка все ж таки заліковий!
показати весь коментар
11.10.2021 08:43 Відповісти
Дє тут "тролінг", Толік? Це чітка громадянська позиція!
показати весь коментар
11.10.2021 11:24 Відповісти
Та знаю, що Кондратюк має чітку певну громадянську позицію. Але гадаю що він і чітко розуміє що ЗЕ "похерить" ту петицію, та зайвий раз варто, як кажуть ,"ткнути писком в лайно".
показати весь коментар
11.10.2021 15:50 Відповісти
Ну зачем же так категорично? Иногда он ими подтирается.
показати весь коментар
11.10.2021 10:13 Відповісти
як не дивно... саме так. Валом ходять на ватників і зрадників.
показати весь коментар
11.10.2021 01:53 Відповісти
С этой либеральщиной пора заканчивать.
показати весь коментар
11.10.2021 01:54 Відповісти
Тем більше що в орді кажуть що в нас давно вже нацизм.
показати весь коментар
11.10.2021 02:04 Відповісти
Луку на месяц два в аренду....за хорошие деньги..
показати весь коментар
11.10.2021 08:33 Відповісти
сиди уже на бутылке моча со своим лукой
показати весь коментар
11.10.2021 11:25 Відповісти
Бутылочник ,так это же ты выбрал колени перед куйло вместе с ЗЕлей......Часть Родины лапти украли....а ты перестатьстрелять.Балаболки и дрЫщи диванные.Фууу ссыкуны..
показати весь коментар
12.10.2021 08:10 Відповісти
Учитывая что реклама 95 квартала по рос ТВ крутили даже во время президентской компании и по сей день, то как он запретит выступления оккупантов
показати весь коментар
11.10.2021 01:48 Відповісти
відморозиться. Штибу "Конституція не дозволяє"
показати весь коментар
11.10.2021 01:52 Відповісти
Петиция продюсера Игоря Кондратюка о полном запрете концертов российских артистов на территории Украины набрала свыше 25 тысяч голосов за 19 дней с даты опубликования. Источник:
показати весь коментар
11.10.2021 02:10 Відповісти
Пфф. ЗєОЗУ вагнергейт похеру. Проходимо повз(((
показати весь коментар
11.10.2021 06:11 Відповісти
Так и правильно
А О КОМ ДОЛЖНЫ ДУМАТЬ УКРАИНСКИЕ ПРОДЮССЕРЫ ?

- отдавать рынок российским ?
Вы украинцев привыкли за дураков держать
показати весь коментар
11.10.2021 07:33 Відповісти
Гарна петиція. Ще б пару таких петицій: "Відставка Президента", "Розпуск/саморозпуск Верховної Ради", "Нові вибори президента та парламенту".
показати весь коментар
11.10.2021 07:15 Відповісти
Давайте ШАГ ЗА ШАГОМ -Вычищать авгиевы конюшни , загаженные руцким миром
показати весь коментар
11.10.2021 07:35 Відповісти
за каждой ухмылочкой окацапленного "певца" и "актёра" проглядываются перекошенные рыла пореченковых, гиви, моторыл и прочей нечисти и едет вагон антиукраинской пропаганды разжигающий ненависть к украинской нации,
кремлёвское лицемерие и ложь направлено не на созидание и укрепление украинского общества, а на то, чтобы сеять в нём раздор, потому что когда мне врут - меня не уважают, а если меня не уважают- то как меня могут любить?
оно нам надо?...
показати весь коментар
11.10.2021 07:26 Відповісти
100 баллов
хватит менять раздор между украинцами
показати весь коментар
11.10.2021 07:36 Відповісти
Сорри - сеять
показати весь коментар
11.10.2021 07:38 Відповісти
Опять проигнорирует ?

зачем эта показуха, если президент плюет на это …
показати весь коментар
11.10.2021 07:34 Відповісти
Вы предлагаете молчать ? Для Вас кацапов это норма
показати весь коментар
11.10.2021 07:39 Відповісти
Кацап ?

ты получаешь переходящий вымпел «умник недели»

Потираешь руки считая себя юмористом ?

Расстрою, тупое ты
показати весь коментар
11.10.2021 07:42 Відповісти
перестаньте писать тупые комменты и советовать украинцам молча терпеть руцкий мир
показати весь коментар
11.10.2021 07:46 Відповісти
Ты такое тупое в жизни или на работе ?
показати весь коментар
11.10.2021 07:48 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2021 07:53 Відповісти
Клоун без диплома с ума сойдёт от таких петиций
показати весь коментар
11.10.2021 07:35 Відповісти
Кондратюк, по ходу, ни копья не имеет с ТЕХ концертов, то-то и бесится. Дайте ему конфетку - в первом ряду абонемент купит, еще и подпевать будет.
показати весь коментар
11.10.2021 07:55 Відповісти
А кто имеет ? Киркоров ? Мумий троль? Моргенштерн ?

и все деньги в рашу уходят . ВОТ КАКОГО ЧЕРТА?

Дорогу украинцам в своей стране !!!
показати весь коментар
11.10.2021 08:00 Відповісти
Саша, признайся - ты кастрированный кот? Или обычный лишнехромосомный набутылочник?
показати весь коментар
11.10.2021 11:28 Відповісти
показати весь коментар
11.10.2021 08:01 Відповісти
Є простий механізм, через збільшення податкового тиску. Обложити руських співунов таким податком, щоб мінімальна вартість квитка була 10000 грн. Впевнений, що любу публічну особу в рашкі є за що притягнути, десь шось ляпнув, або незаконно в Крим їздив. Брати за жопу, і в СІЗО, а там, через 15 діб розберемося.
показати весь коментар
11.10.2021 08:12 Відповісти
Я підписав цю петицію, але не думаю, що щось вийде з цього... Все таки, нєлох то офшорний...
показати весь коментар
11.10.2021 08:14 Відповісти
Пока ще є депутати, які поздоровляють )(уйла і засилля низькопробних "сватів", то дійсно нічого не вийде, але капля води і камінь продовбе.
показати весь коментар
11.10.2021 08:49 Відповісти
Кто не согласен, вспомните войну с фашистской Германией, ну как их артисты к нам бы ездили и сразу станет легче. А ***** надо вообще в лагеря надо отправлять своих артистов по возврату, предатели ****.
показати весь коментар
11.10.2021 08:43 Відповісти
в пример привёл как раз ь устаревших совковых пронафтолиновых исполнителей, шуфутинский старичок проросийский сосвоим шансоном на х....! лёва сово лещенко кому он нах нужен сосвоим репертуаром совковым про досвидания МИШКА ОЛИПИЙСКИЙ, ЛОЗА это совсем *****.....ый русский как девка с волосами немытыми рыло обрюгзшее рязанское . он обосрал все мировые группы рок . а вот он мол музыкант.... ну дае есть крутая одна песня(плот) ото и всё что я помню...чучело короче совковорязанское быдло.. тоже нах... ну и коля пристарелый(АТАС....) ПУТИНСКАЯ ПОДКЛАДКА ЖОПОЛИЗ .... короче вся поп культура и шоу биз в ********* это антиквариат и дом пристарелых всех помню и знаю.... все эти лолиты, леонтьевы, бабкины, газмановы и киркоровы и так далее долины ((
показати весь коментар
11.10.2021 08:53 Відповісти
Лоза - етнічний молдован...
показати весь коментар
11.10.2021 12:14 Відповісти
пофиг... харя рязанская всёравно....))
показати весь коментар
11.10.2021 12:55 Відповісти
нічого не буде. бубачька з цього годується....
показати весь коментар
11.10.2021 09:00 Відповісти
https://www.facebook.com/kondratjukigor?__cft__[0]=AZXqtkxnHZj9vrT0rOz-TCiLx8z9D9wc3yWgc-sFSAqNNgER_ko-deFTZuBlXEZvfkqUGrnlYwSNz4EioZ6HCgMgqPfrwiFmr8VDyXBW-q_PFZzL1Xs0Jq1AtuXew50eEHjY3hAJGvY5Q_hJ-wjA-khvpyMIYD6xd2nVxWNA49AN8bSowMwVXSyr3cnA-z7ty2I&__tn__=-UC%2CP-R Ігор Кондратюк

Отже, 25 000 голосів моя петиція зібрала. Чекаємо розгляду Зеленським.

Побачимо - що легше: критикувати за "бізнес на крові" попередника, чи забороняти цей та інші злочинні бізнеси з агресором тим, кого ти привів у владу.
показати весь коментар
11.10.2021 09:06 Відповісти
Щаз! Пчелы против меда))))))
показати весь коментар
11.10.2021 09:11 Відповісти
Какие на хрен концерты? Война идет. Люди гибнут!
показати весь коментар
11.10.2021 09:38 Відповісти
Я удивляюсь, как зеплесень еще не умудрилась Центральный военный оркестр Министерства обороны Российской Федерации в Украину на гастроли пригласить?
показати весь коментар
11.10.2021 10:25 Відповісти
Воно не підпише. Якщо підпише - одномоментно отримає симетричну відповідь у вигляді заборони прокату його проєктів на території рашки-агресорки. А хто ж ріже свою дійну корову? Воно ж не лох.
показати весь коментар
11.10.2021 11:06 Відповісти
з цим згоден. бо наша нинішня вища влада вийшла з шоубізу, і має корпоративну цехову солідарність і таку ж схиблену етику.
профессія наклала відбиток на особистість
показати весь коментар
11.10.2021 13:05 Відповісти