4196 відвідувачів онлайн

Штам "Омікрон" у другій половині січня може спричинити новий спалах коронавірусу в Україні, - Кузін

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Суспільному розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

Він зазначив, що в ситуації з COVID-19 Україна йде з невеличким запізненням відносно країн ЄС: спалахи, які реєструються в Європі, в нашу країну приходять через 1-2 місяці після того, як вони досягли піку там. Тому зараз в нас іще завершується попередня хвиля, спричинена штамом "Дельта".

"Але прогностично десь із другої половини січня і в лютому ми будемо спостерігати підвищення рівня захворюваності на коронавірусну інфекцію, яка, скоріш за все, вже буде викликана новим штамом "Омікрон", - цитує видання головного санлікаря.

Також зазначається, що станом на 30 грудня в Україні було виявлено всього шість лабораторно підтверджених випадків штаму Омікрон. Більшість із них пов’язані з перебуванням за кордоном, а решта - із контактами з інфікованою особою.

Топ коментарі
+12
Кузін не може дочекатися, коли вже "підтримка" капне на картку.
показати весь коментар
02.01.2022 09:04 Відповісти
+5
..і до мольфарів не ходи-після Буковелю, п'янок -гулянок протягом цілого місяця, корпоративів що йому залишається робити-тільки "поширитися"...
показати весь коментар
02.01.2022 09:55 Відповісти
+4
Вже матюків не вистачає...
показати весь коментар
02.01.2022 10:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кузін не може дочекатися, коли вже "підтримка" капне на картку.
показати весь коментар
02.01.2022 09:04 Відповісти
кто-то сказал что "Омикрон" в разы более заразен но менее смертелен (особенно "утешают", что он не так жутко бьет по легким)... и человечеству может повезти если он совсем вытеснит классический ковид...
показати весь коментар
02.01.2022 09:33 Відповісти
гонконгский грипп, пишут был, забрал к Аллаху 3млн. жителей планеты, но тогда в два раза меньше населения было, то есть - был похуже вируса этого что штаммов несколько - но как то проблему не делали из него?
показати весь коментар
02.01.2022 09:44 Відповісти
весной 2019-го было поразительно мало случаев, хотя все обосрались и мигранты возвращались взад.
Дубинский, помню ролик - высрал "нам п......."
потом "забыл".
так и щас - в Британии Ахтунг, а у нас - почти ничего.
загадки, сомнения, 5-g - новое шоу со Сравиком Шустрым, каждому первому - скидка на билет в студии. Спонсор - тм. "Шустов"(горилка для настоящих кретинов)
показати весь коментар
02.01.2022 09:42 Відповісти
https://censor.net/ua/news/3308192/frantsiya_kilka_dniv_pospil_fiksuye_ponad_200_tysyach_novyh_vypadkiv_covid19_na_dobu ось вам і Франція, наприклад
показати весь коментар
02.01.2022 09:54 Відповісти
пані в курсі шо у совку - голоду й не було? майже.
так і там - в Індії трупи плавають в Гангу - індуси миються там же - крокодили раді, а вірусанєт
Тут сталін би сказав - вірус может і єсть, а может і піть
Ти єврей? - яка скотина в латинській африці і в африканській колумбії там рах*є тих хто здох? інвестиції надо? - надо! - ну так вірусанєт, будуйте фабрику.
логічно?
а у Франції - громадяни можуть і віддубасити президента за приховування інформації, так шо ви зрівняла верблюда з мопсом)
показати весь коментар
02.01.2022 10:00 Відповісти
Поэтому и стремятся как можно больше бустеров уколоть, что бы никто ничего не понял, чем вызваны проблемы со здоровьем,и что бы быть постоянно под дозой.
показати весь коментар
02.01.2022 15:07 Відповісти
Бустерну дозу?
показати весь коментар
02.01.2022 09:43 Відповісти
лучше сразу две
показати весь коментар
02.01.2022 12:13 Відповісти
..і до мольфарів не ходи-після Буковелю, п'янок -гулянок протягом цілого місяця, корпоративів що йому залишається робити-тільки "поширитися"...
показати весь коментар
02.01.2022 09:55 Відповісти
в феврале будет 50 000 в сутки, а летом всё закончится. Болеть будет некому.
показати весь коментар
02.01.2022 10:08 Відповісти
Не вірю в другу тезу. В першу також. Буде 20000 +/-
показати весь коментар
02.01.2022 10:19 Відповісти
Вже другий день це інтерв'ю всі сайти передруковують один у одного.
Кузін не може заспокоїтися, що всього 1000 - 2000 випадків на добу. Нагнітає, щоб люди не розслаблялися. Хоча статистиці вже ніхто не вірить. Цифри можна написати будь-які, все одно, ні перевірити, ні оскаржити неможливо
показати весь коментар
02.01.2022 10:18 Відповісти
Дайте людям отгулять рождество, а кому-то повысить финансовый запас на горнолыжных курортах в Буковеле, а там можно будет и реальные данные заболевших давать и новые зоны открывать.
показати весь коментар
02.01.2022 10:35 Відповісти
хм., а вы ведь прав, мужик - в прошлом году "статистика" как раз до выступлений и катаний на лыжах - тупо упала.
ну да, мы тупо - рабы. и х.з. как это исправить(берет веревку)...
(и МашинГвер)
показати весь коментар
02.01.2022 10:56 Відповісти
Вже матюків не вистачає...
показати весь коментар
02.01.2022 10:52 Відповісти
Як казав картавий кацап у 1917 : Колотись, колотись і ще раз колотися
показати весь коментар
02.01.2022 14:02 Відповісти
Головне вірити...
показати весь коментар
02.01.2022 14:04 Відповісти
Интересная логика. Если в мире эпидемия гриппа, то через несколько дней будут болеть как в Украине, так в Германии или Италии, с ковидом у вас какая то непонятка. Европа чихает, но в Украине это через 1-2 месяца. Вы с головой дружите?
показати весь коментар
02.01.2022 15:04 Відповісти