США готові направити додаткові сили в Європу у разі вторгнення РФ в Україну, - Пентагон

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
"Це залежить від того, як ми раніше заявляли, чи буде інше вторгнення і чи запросить який-небудь союзник по НАТО розгортання додаткового потенціалу. Ми б розглянули цей запит. Жодна з цих двох умов не відбулася", - сказав Кірбі.
Він також повідомив, що союзники США по НАТО не зверталися на даний момент до Вашингтону щодо змін в позиціонуванні або направленні додаткових військових можливостей на тлі ситуації навколо України.
"Я не збираюся спекулювати щодо конкретних озброєнь, але поки не було запитів щодо позиціонування або запитів додаткових військових можливостей з боку наших союзників по НАТО", - додав представник Пентагону.
Топ коментарі
Сильный ход. Если сосед нападёт на соседа, полиция грозит
разместить в соседнем районе дополнительный патруль.
ВСЕ что нужно знать о Франции и Германии , которые ВОСЬМОЙ ГОД якобы заботятся об Украине , у которой гибнут граждане от агрессора
Дуже злякався? Бо їх там "нет", але якщо нападеш, то вони прийдуть.
яке відіб*є в агресора бажання продовжувати агресивні дії? Дешевше буде і дійовіше
Вторгнення ***** планує (чи то думає, що планує) в Україну,
а військова допомога поїде аби куди лиш би не в Україну. Уже б відправили в Японію чи Австралію.
О Аргентина ще є