Війська РФ обстріляли українські позиції поблизу Пісків із СПГ, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, - штаб ООС

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр штабу ООС.

Так, у бік Пісків противник відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

"Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає. Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними", - зазначили у пресцентрі.

Коментувати
Сортувати:
Як цэ обстрыляли? А вы гырои ураины шо робытэ?
показати весь коментар
10.01.2022 12:49 Відповісти
надо було в ответку газы сепарам пустить, местные генераторы меркаптанов, в отличие ото всего остального, знатно робят и в тылу и на передке
показати весь коментар
10.01.2022 12:51 Відповісти