Лондон із союзниками на Раді Росія-НАТО заявить про неприйнятність нарощування РФ військових сил на кордоні з Україною, - МЗС Британії

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це йдеться у заяві британського МЗС, поширеній у понеділок.
"Разом із нашими союзниками на Раді Росія-НАТО у середу Велика Британія заявить Росії, що нарощування військової могутності на кордоні з Україною є неприйнятним", - йдеться у ній.
Крім того, у заяві зазначається, що "будь-яке військове вторгнення в Україну було б великою стратегічною помилкою із серйозними наслідками". "Росія має припинити акти агресії та піти шляхом дипломатії", - наголошується в ньому.
Також Лондон зазначив, що тісно співпрацює з партнерами та союзниками з метою "дати зрозуміти Росії, що ми не приймаємо її кампанію, яка підриває демократію у сусідів".
"Ми єдині з нашими союзниками та партнерами у засудженні поведінки Росії, і ми вимагатимемо від Росії виконання зобов'язань, прийнятих у Гельсінкі, Будапешті та Мінську", - зазначено в ньому.
Представники США та Росії провели переговори у Женеві 10 січня. Рада Росія-НАТО запланована на 12 січня.
уже скоро буде 10 років як ...
а ви все скиглите...
Дрались, насмерть, за свою жизнь и пребывание на "Олимпе" - для них это было практически одно и тоже...
***** знает, что это непреемлемо для ЕС и НАТО, поэтому и делает.