Український воїн зазнав бойового травмування на Донбасі. За добу війська РФ тричі відкривали вогонь, застосовуючи заборонені 120-мм міномети, - штаб ООС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні пресцентру ОС у фейсбуці.

У бік Причепилівки противник двічі відкривав вогонь з ручних та станкових протитанкових гранатометів.

Поблизу Новозванівки окупанти обстрілювати позиції українських захисників з мінометів калібру 120 мм.

"Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав бойове травмування. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – задовільний", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

"Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними", - повідомили у штабі.

Також повідомляється, що станом на 7 годину ранку, 13 січня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

"Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації", - додали у пресцентрі ООС.

Український воїн зазнав бойового травмування на Донбасі. За добу війська РФ тричі відкривали вогонь, застосовуючи заборонені 120-мм міномети, - штаб ООС 01

Коментувати
Сортувати:
Найшвидшого одужання нашому захисникові.
Горіть у пеклі москалі !!!
показати весь коментар
13.01.2022 07:16 Відповісти
Швидшого одужання нашому захиснику, смерті і важких поранень ворогам!
Вбити росіянина- почесний обов'язок кожного українського військового. Вбий росіянина - звільни українську землю від російських тварюк!
показати весь коментар
13.01.2022 11:42 Відповісти