9314 відвідувачів онлайн
3 178 11

Станцію метро "Позняки" зачинено на вхід і вихід через інформацію про замінування (оновлено)

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КП "Київський метрополітен".

"Станцію "Позняки" зачинено на вхід та вихід. Надійшов анонімний дзвінок про мінування! Інформація про відкриття станції буде опублікована одразу після завершення перевірки", - йдеться у повідомленні.

ОНОВЛЕНО: о 19:28 столичний метрополітен повідомив, що станцію знову відкрито - її оглянули й не виявили вибухівки.

Топ коментарі
+7
Зеля с }{уйлом резвятся на пару.
показати весь коментар
17.01.2022 19:08 Відповісти
+6
Звонок поступил из аппарата президента?
показати весь коментар
17.01.2022 19:08 Відповісти
+5
Банкова вже метро мінує, автозаки підігнали до суду - зеля вчергове за сьогодні обісцявся
показати весь коментар
17.01.2022 19:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Банкова вже метро мінує, автозаки підігнали до суду - зеля вчергове за сьогодні обісцявся
показати весь коментар
17.01.2022 19:05 Відповісти
Гопота готує арешт .
показати весь коментар
17.01.2022 19:07 Відповісти
Зеля с }{уйлом резвятся на пару.
показати весь коментар
17.01.2022 19:08 Відповісти
Звонок поступил из аппарата президента?
показати весь коментар
17.01.2022 19:08 Відповісти
от же твари зебильные
показати весь коментар
17.01.2022 19:14 Відповісти
Все чиновники , учавствующие в зеленых игрищах ответят за все.
показати весь коментар
17.01.2022 19:18 Відповісти
Луценко годину назад сказав, що Клоун на Сейшелах відпочиває з сім'єю...
показати весь коментар
17.01.2022 19:19 Відповісти
Щоб люди не їхали. От же зелений пдр...
Робить те саме що його колеги фуйло і Лукашенко.
показати весь коментар
17.01.2022 19:22 Відповісти
Зектатура
показати весь коментар
17.01.2022 19:24 Відповісти
***** потирает руки - Зеро скоро выполнит его приказ, арестует "партию войны"
показати весь коментар
17.01.2022 19:29 Відповісти
кароче членограю позняк метаться, тока святый петр спасет украину
показати весь коментар
17.01.2022 20:05 Відповісти