Через зростання захворюваності на COVID-19 в Україні можуть знову призупинити планові госпіталізації, - Ляшко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Після впровадження червоного рівня епідемічної небезпеки у державних та комунальних закладах охорони здоров'я буде призупинено планові госпіталізації для переорієнтації звільнених ліжок на прийом хворих на коронавірусну хворобу", - сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
Він повідомив, що наразі у лікарнях у країні виділено понад 64 тис. ліжок для госпіталізації хворих на COVID-19, із них понад 96,7% забезпечено киснем.
Як повідомлялося, Івано-Франківська область наблизилася до впровадження червоного рівня епіднебезпеки щодо COVID-19, у помаранчевій зоні вже перебувають Львівська, Рівненська, Чернівецька та Сумська області.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Ustym Karmaliuk
показати весь коментар
19.01.2022 13:48 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Vitaliy Darmits
показати весь коментар
19.01.2022 13:59 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Святослава Ліпіна
показати весь коментар
19.01.2022 14:09 Відповісти Мені подобається 0 Посилання ✘