10679 відвідувачів онлайн
2 148 44

Зеленський подякував Єврокомісії за надання 1,2 млрд євро допомоги: "Сильна Україна має ключове значення для європейської безпеки"

Зеленський подякував Єврокомісії за надання 1,2 млрд євро допомоги: "Сильна Україна має ключове значення для європейської безпеки"

Президент Володимир Зеленський подякував президенту Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн за виділення нового пакета фінансової допомоги Україні.

Про це глава держави повідомив у Twitter, інформує Цензор.НЕТ.

"Вдячний Урсулі фон дер Ляєн за своєчасне рішення ЄС надати €1,2 млрд макрофінансової допомоги Україні. Сильна Україна має ключове значення для європейської безпеки. ЄС вкотре демонструє тверду підтримку України", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Євросоюз надасть чергову фінансову допомогу Україні розміром 1,2 млрд євро.

Топ коментарі
+17
та там весь Кагал танцює зараз
показати весь коментар
24.01.2022 14:33 Відповісти
+13
зеЛох почув про гроші и тут же возбудился.. оно уже прикидує - скільки в офшори вкраде..
показати весь коментар
24.01.2022 14:27 Відповісти
+9
Одна всего лишь фраза Голобородьки про Харьков обвалила Фондовый рынок Украины почти на 8 %...,еще пару фраз про Полтаву или Мариуполь...,и считайте что Украина ничего не производит кроме Битума в Белоруси...,Дебил..он и в Африке... Антилопа ГНУ...
показати весь коментар
24.01.2022 15:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
зеЛох почув про гроші и тут же возбудился.. оно уже прикидує - скільки в офшори вкраде..
показати весь коментар
24.01.2022 14:27 Відповісти
та там весь Кагал танцює зараз
показати весь коментар
24.01.2022 14:33 Відповісти
Мой знакомый мальчуган снят на этой карточке. У него большой карман спереди на фартучке. Всё, что Беня не найдёт, он в карман себе кладёт.
показати весь коментар
24.01.2022 16:36 Відповісти
ни
показати весь коментар
24.01.2022 16:40 Відповісти
Так, для ЄС - це копійки, але , коли вони опиняться на оффшорному рахунку блазня, це буде чимале поповнення.
показати весь коментар
24.01.2022 15:28 Відповісти
да всё он спздит -за это и благодарит
показати весь коментар
24.01.2022 15:14 Відповісти
Плять, этому ******** деньги не помогут, оно только со своим монозбродом попилит всё
показати весь коментар
24.01.2022 14:30 Відповісти
Куплю Ленке сапоги!
показати весь коментар
24.01.2022 14:30 Відповісти
скумбрию по 8
показати весь коментар
24.01.2022 15:08 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2022 15:15 Відповісти
спи..ть не успеешь, когда будешь тикать?
показати весь коментар
24.01.2022 14:31 Відповісти
Дороги по ціні злітних смуг- наше все! Задоволено потираючи ручинятка балдибілдера- подумав геній Всесвіту.
показати весь коментар
24.01.2022 14:33 Відповісти
Цей підар завадив Пороху поїхати до ПАРЄ та до НАТО, але й сам сидить у Києві, бо якщо почне селфітись у Брюселі, на якомусь мосту, то точно ніхто не повірить, що то заради «найвеличного будівництва»…
показати весь коментар
24.01.2022 14:38 Відповісти
Кажуть, що Юзіка послав замість себе.
А какая разніца?!
показати весь коментар
24.01.2022 14:43 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2022 15:24 Відповісти
Як його послухать, то Європі і дякувати не потрібно. Вони б може і більше дали, але знають що розкрадуть..
показати весь коментар
24.01.2022 14:43 Відповісти
Ой Беньямин щас потирает ручки, не на оборону же тратиться в самом деле
показати весь коментар
24.01.2022 14:43 Відповісти
Хоча б раз прозвітував куди пішли ЄВРО з попередніх допомог. Чи Шмигаль ? А то вже б доручили ...... Коломойському прозвітувати.
показати весь коментар
24.01.2022 14:44 Відповісти
куди-куди: -на компенсацію титульній нації за 40 років поневірянь у пустелі;
- зміну у законодавстві, щодо використання ганебного слова польського походження в Україні;
- закупки улюбленої скумбрії по 8грн/кг- на все необрізанне життя (самоцензура).
показати весь коментар
24.01.2022 14:53 Відповісти
А шо тут звітувати??? Гроші пішли на дороги. Туди ж само підуть і ці 1,2 млрд. Якраз вчасно виділили. Буде Зеленському і його банді що красти.
показати весь коментар
24.01.2022 14:56 Відповісти
Подарунок Зе на день народження
показати весь коментар
24.01.2022 14:57 Відповісти
генератор випадкових банальностей
показати весь коментар
24.01.2022 15:12 Відповісти
На скумрию хватит !!!
показати весь коментар
24.01.2022 15:12 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2022 15:13 Відповісти
Одна всего лишь фраза Голобородьки про Харьков обвалила Фондовый рынок Украины почти на 8 %...,еще пару фраз про Полтаву или Мариуполь...,и считайте что Украина ничего не производит кроме Битума в Белоруси...,Дебил..он и в Африке... Антилопа ГНУ...
показати весь коментар
24.01.2022 15:14 Відповісти
Ну теперь всё, досконально озолотятся все "слуги народа", а народ ещё больше обеднеет. Ведь чем паны лучше живут, тем хуже приходится рабам.
показати весь коментар
24.01.2022 15:15 Відповісти
Каталог новых яхт и особняков уже заказали?
показати весь коментар
24.01.2022 15:15 Відповісти
Сильная Украина имеет ключевое значение для европейской безопасности.
Именно поэтому он убивает бизнес и экономику Украины.
показати весь коментар
24.01.2022 15:17 Відповісти
не весь. не весь бизнес. Например
Законопроект 2713-Д
показати весь коментар
24.01.2022 15:28 Відповісти
О какой сильной Украине при твоем президентстве ты вякаешь, ишак оманский?
показати весь коментар
24.01.2022 15:18 Відповісти
Выбрали барана аж в 73% рейтинга радуйтесь....ХУЖЕ не будет.... стадо идиотов,мне вас не жаль... мы вас и их сделали ..сказал доктор Кошмаровский.... бараны Димы Гордоны...вы ничего не сделали...вы дерьмо....
показати весь коментар
24.01.2022 15:19 Відповісти
Госрезервы заполните (расстрелять "мышей" перед этим) - чем народ и армию кормить во время войны ? Потратьте деньги на мобилизационные мероприятия, склады, подвоз людей, обмундирование, топливо наконец !
показати весь коментар
24.01.2022 15:21 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2022 15:23 Відповісти
Голобородьки запретили выезд Порошенко в Европу и НАТО...а вдруг опяить Выпросит у Британии и США Джавленины в огромной количестве и ПЛЮС Стингеры и Джавелены у друга Байдена...
показати весь коментар
24.01.2022 15:25 Відповісти
Петр Алексеич ...вас попросила лично Ольга *********...Не Млитаризируйте Украину...нам в Мавзолее страшно даже бухать пивас и водяс от ваших Джавленинов,Стингеров и Байрактаров...
показати весь коментар
24.01.2022 15:28 Відповісти
Разворуют деньги, закатают в асфальт, а при укладке по пару см ширины утащат. Стандартная схема дорожников.
показати весь коментар
24.01.2022 16:16 Відповісти
И на шо ты дебил их собрался тратить?
На армию, или на очередную *****?
показати весь коментар
24.01.2022 16:23 Відповісти
от - саме головне питання!
Перечитав всю стрічку коментів - і ти виявився єдиний, хто задумався і задав його!
показати весь коментар
24.01.2022 16:31 Відповісти
Дякую, дякую, дуже дякую..
показати весь коментар
24.01.2022 16:30 Відповісти
Это же сколько танков ОПЛОТ можно закупить даже за половину этих 1.2 млдр ЕВРО7777!! Штук 500-600!!И решить раз и навсегда вопрос с хорошими танками для обороны УКраины!!
показати весь коментар
24.01.2022 17:05 Відповісти
bude scho krastu selenum skotam,ne treba davatu groschej,vu pidtrumuete slocunnu vladzu Ukrainu