4002 відвідувача онлайн

Разумков ініціює позачергове засідання ВР у справі нардепа Трухіна: Очікуємо термінового звіту Монастирського та Сухачова

Нардеп, ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков ініціює проведення позачергового засідання ВР для розслідування дорожньо-транспортної пригоди за участю народного депутата Олександра Трухіна та спроби надання ним неправомірної вигоди патрульним.

Про це Разумков написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні скерував листа на голову Верховної Ради з вимогою скликати позачергове пленарне засідання парламенту задля розслідування участі народного депутата від фракції "Слуга народу" Олександра Трухіна у ДТП (наразі Трухіна виключили із партії "Слуга народу". - Ред.), а також імовірної спроби дати хабаря співробітнику поліції", - написав Разумков.

"Очікуємо термінового звіту міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та директора Державного Бюро розслідувань Олексія Сухачова у скандальній справі Трухіна. Закон має бути один для всіх!", - додав він.

Разумков ініціює позачергове засідання ВР у справі нардепа Трухіна: Очікуємо термінового звіту Монастирського та Сухачова 01

Разумков ініціює позачергове засідання ВР у справі нардепа Трухіна: Очікуємо термінового звіту Монастирського та Сухачова 02

Нагадаємо, аварія з участю автівки нардепа партії "Слуга народу" Олександра Трухіна сталася 23 серпня 2021 року о 15:45 на Бориспільській трасі поблизу Києва. За даними ЗМІ, Трухін за кермом Audi не дотримався безпечної дистанції і на великій швидкості в’їхав в автомобіль Ford, який своєю чергою протаранив автомобіль Daewoo.

За даними свідків, Трухін мав ознаки алкогольного сп'яніння, але офіційного підтвердження цьому немає. У Нацполіції факт ДТП підтвердили, однак імен учасників не назвали.

Пізніше понад 30 медіа спочатку розмістили, а потім видалили інформацію про те, що нардеп потрапив у ДТП.

У поліції повідомили, що розслідування ДТП доручено ДБР. Бюро вже отримало матеріали справи і обіцяє провести об'єктивне розслідування.

7 вересня "слуга народу" Трухін прокоментував ДТП і заявив: "Я себе не вважаю винним. Я не був п'яний".

1 лютого 2022 року журналісти опублікували відео з камер поліцейських. На кадрах видно, що Трухін намагався полишити місце аварії. Він переліз через огорожу та рушив у ліс. А коли поліцейські не дали йому піти - спробував їх підкупити. Депутат розповів, що у нього із собою сумка, в якій $150 тис. Та пропонував ці гроші за право піти з місця ДТП.

Топ коментарі
+27
показати весь коментар
02.02.2022 10:30
+12
ООО!Розумков типа прозрел после того как возглавлял 2года зеленый турборежим?)Это не больше чем пиар,потому как слуги не собирутся ни на какое внеочередное заседание Рады без команды Янелоха и Розумков это знает!Надо заканчивать с этим цирком и переизбирать Раду!
показати весь коментар
02.02.2022 10:37
+10
Тут дело на пять томов,перевозка неучтенной налички,пьяный за рулём,дтп,попытка дачи взятки,лжесвидетельство,крышевание преступника на самом высоком уровне,по справедливому на скамье подсудимых должно быть не меньше десятка фигурантов.
показати весь коментар
02.02.2022 10:39
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
02.02.2022 10:30 Відповісти
+100500
показати весь коментар
02.02.2022 10:33 Відповісти
Мыло и веревку не забудь.
показати весь коментар
02.02.2022 11:13 Відповісти
за водою?
показати весь коментар
02.02.2022 12:03 Відповісти
Як биж...
показати весь коментар
02.02.2022 19:05 Відповісти
все на сейшелах давно уже а вона у жули в дубаях
показати весь коментар
02.02.2022 10:30 Відповісти
- ну, словом, все были бы чрезвычайно удивлены, если б узнали, что Александр Иванович Корейко, смиреннейший из конторщиков, еще только час назад перетаскивал с одного вокзала на другой чемодан, в котором лежали десять миллионов рублей в иностранной валюте и советских денежных знаках.(с)
показати весь коментар
02.02.2022 10:34 Відповісти
Таке кіно зробить,тут талант потрібен!
показати весь коментар
02.02.2022 10:31 Відповісти
Починається мочілово!
показати весь коментар
02.02.2022 10:31 Відповісти
Та це ж просто ніж у спину
Жабогадюкінг...
Поки що й Разумков на щось згодиться...
показати весь коментар
02.02.2022 10:32 Відповісти
А де про розслідування злочинної бездіяльності та можливо матеріальної вигоди цих діячів - Монастирського та Сухачова?
Також нехай Осел розкаже що він там кому дзвонив.
показати весь коментар
02.02.2022 10:32 Відповісти
Давай, лупоглазик, добивай лежачее зебильее!
показати весь коментар
02.02.2022 10:34 Відповісти
моностирьській і вєнікдіктова не мають морального права отримувати зп. Факт кришування корупції і холопська залежність не потребує інших доказів.
показати весь коментар
02.02.2022 10:35 Відповісти
ООО!Розумков типа прозрел после того как возглавлял 2года зеленый турборежим?)Это не больше чем пиар,потому как слуги не собирутся ни на какое внеочередное заседание Рады без команды Янелоха и Розумков это знает!Надо заканчивать с этим цирком и переизбирать Раду!
показати весь коментар
02.02.2022 10:37 Відповісти
Там навіть Арохамія прозрєл. Напевно і сам підшефний Єрмака прозріє до стану аяйяй.
показати весь коментар
02.02.2022 10:44 Відповісти
для того, аби прозріла людина-хламідія треба йому у скроні хвіртку видовбати і ліхтариком посвітити.
показати весь коментар
02.02.2022 12:05 Відповісти
"разумков" хоче зняти вершки з цієї пригоди. Але ж треба було бути таким наполегливим, коли ще перебував головою ВР? Чому тоді не бив на сполох щодо цієї справи?
показати весь коментар
02.02.2022 10:38 Відповісти
То нє щітаєцца! 🙃
показати весь коментар
02.02.2022 10:46 Відповісти
Тут дело на пять томов,перевозка неучтенной налички,пьяный за рулём,дтп,попытка дачи взятки,лжесвидетельство,крышевание преступника на самом высоком уровне,по справедливому на скамье подсудимых должно быть не меньше десятка фигурантов.
показати весь коментар
02.02.2022 10:39 Відповісти
"... неучтенной налички..."
---
А може то був черговий "транш" для СН
показати весь коментар
02.02.2022 10:43 Відповісти
А де було цей "разумков" 5 місяців тому?Воно мовчало.
показати весь коментар
02.02.2022 10:41 Відповісти
Тобто термінового позачергового засідання ВРУ стосовно скупчення військ московитів біля наших кордонів не треба - то все ЗМІ та країни Заходу "нагнітають", а по Трухіну - неодмінно треба??? Пів року тягли кота за хвіст і тут раптом "позачергове"? ДБЛ! (с)
показати весь коментар
02.02.2022 10:42 Відповісти
н-да...
так как обделался Роялист,не обделывался даже Завгар...
показати весь коментар
02.02.2022 11:05 Відповісти
хитромудрый разумков решил первым проскочить мимо брызг разлетающегося гофна? ))))
показати весь коментар
02.02.2022 11:12 Відповісти
У вовки с нового года просто полоса "везения" пошла
показати весь коментар
02.02.2022 11:16 Відповісти
Разумков ніби від цього шапіто відійшов? Чи все ж таки ні? Який Монастірскій? Який Сухачьов? Один хитунів лодки викриває і думає, як з Порошенком зв'язати, інший має персональне завдання Самого! цього ж Порошенка має "за зраду" хоча б під домашній арешт посадити! Ніколи їм!
показати весь коментар
02.02.2022 11:22 Відповісти
Разумков зашевелился. Интересно, какой олигарх, стоит за спиной у него. Как по мне, так это Коломойский готовит замену зеленскому.
показати весь коментар
02.02.2022 11:28 Відповісти
Инициатор Разумков, уже чувствуя явный запах внеочередных выборов, решил очистить ряды ЗЕбилов от одиозных элементов... А Розумков, это, случайно, не та паскуда, которая визировала законы о дерибане украинской земли и законы, которые дали зеленый свет проведению сомнительных медицинских экспериментов на украинцах?
показати весь коментар
02.02.2022 11:56 Відповісти
Разумков---НЕ НУЖНО ЛОМАТЬ КОМЕДИЮ И ЗАРАБАТЫВАТЬ ДЕШЕВЫЙ АВТОРИТЕТ----сколько при тебе было подобных случаев--И КОГО С ТВОЕЙ ПОДАЧИ НАБРАЛИ В ВР ???????????
показати весь коментар
02.02.2022 12:03 Відповісти
Чого ви тут розкричались? Діма (мальчік з причьосьою "мальчік -подлянчік") майбутній товариш порошенка по Раді. Він зомбовиборцю втюхав зе тепер ****** петра з собою.
показати весь коментар
02.02.2022 13:19 Відповісти