10860 відвідувачів онлайн

Зі сторони Білорусі вертоліт без розпізнавальних знаків здійснив обстріл в районі мосту перед пунктом пропуску "Славутич", - ДПСУ

Зі сторони Білорусі вертоліт без розпізнавальних знаків здійснив обстріл в районі мосту перед пунктом пропуску

Агресор намагається атакувати авіацією та військовою технікою без розпізнавальних знаків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДПСУ.

"О 09.40 зі сторони РБ вертоліт без розпізнавальних знаків в районі мосту перед пунктом пропуску "Славутич" здійснив обстріл праворуч та ліворуч моста. Попередньо, постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.

Прикордонники та ЗСУ тримають оборону.

Топ коментарі
+45
Треба збивати таке гімно
показати весь коментар
24.02.2022 10:23
+30
При том можно даже на территории бульбоорков
показати весь коментар
24.02.2022 10:24
+28
картопляне чмо діє, як сцикливий бандюк
показати весь коментар
24.02.2022 10:24
Коментувати
Сортувати:
Треба збивати таке гімно
показати весь коментар
24.02.2022 10:23 Відповісти
При том можно даже на территории бульбоорков
показати весь коментар
24.02.2022 10:24 Відповісти
картопляне чмо діє, як сцикливий бандюк
показати весь коментар
24.02.2022 10:24 Відповісти
то не він.то *****
показати весь коментар
24.02.2022 10:25 Відповісти
Почему не сбили ?
показати весь коментар
24.02.2022 10:24 Відповісти
Тамженашелюди.
показати весь коментар
24.02.2022 10:26 Відповісти
Как по мне сейчас самое время атаковать приднестровье
показати весь коментар
24.02.2022 10:24 Відповісти
Зараз потрібно, перш за все, зупинити наступ окупанта з Криму та по всьому кордону із злочинцями лукашенком та путіним.
показати весь коментар
24.02.2022 10:26 Відповісти
...с Молдовы.
показати весь коментар
24.02.2022 10:28 Відповісти
Як там нашій ваті згущонка Лукашенкі ще добре смакує?
показати весь коментар
24.02.2022 10:24 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2022 10:26 Відповісти
Ймовірно, в повітряному просторі Білорусі знаходився. Кулі не вертикально ж летять
показати весь коментар
24.02.2022 10:25 Відповісти
техника без опознавательных знаков, орки без опознавательных знаков и имен... страна Zero... и уйдет туда же...
показати весь коментар
24.02.2022 10:25 Відповісти
В кордонців мали би в першу чергу бути Стінгери.
****** їх, резерв вже підтягується.
В військомті черга піпец, що радує ✌️
показати весь коментар
24.02.2022 10:25 Відповісти
Белоруси объявить войну! Должны прочувствовать по полной.
показати весь коментар
24.02.2022 10:25 Відповісти
Одесса, 10.15 - взрыв на Слободке.
показати весь коментар
24.02.2022 10:26 Відповісти
Воинская часть.
показати весь коментар
24.02.2022 10:44 Відповісти
Де стінгери?
показати весь коментар
24.02.2022 10:26 Відповісти
в районе Краматорска уничтожен 6 самолет орков
показати весь коментар
24.02.2022 10:26 Відповісти
СЛАВА УКРАЇНІ
показати весь коментар
24.02.2022 10:28 Відповісти
Героям Слава!
показати весь коментар
24.02.2022 10:33 Відповісти
Пуйло втянул Беларусь в войну
показати весь коментар
24.02.2022 10:26 Відповісти
Так страна 404 ето и есть знак фашистов. Или вы олимпийские игры не смотрели? Ихтамнеты- называется народ с севера.
показати весь коментар
24.02.2022 10:27 Відповісти
Почему не уничтожен?
показати весь коментар
24.02.2022 10:28 Відповісти
одне радує: "вазьмьом Кієв за 2 часа" не зпрацював
показати весь коментар
24.02.2022 10:29 Відповісти
І вже не спрацює. Перший шок пройшов майже одразу. Всі фейки були розвіяні.

Все, на що на здадті кацапи - кіпіш зі сторони Донбабве та Криму. И це все!!!
показати весь коментар
24.02.2022 10:35 Відповісти
Ну что, ябатьки, "абы небыла вайны"?! Украинцы, уничтожайте кацапских подсосноков любыми способами. Отстреливайте "погранцов", уничтожайте инфраструктуру на приграничных территориях белорусской области. С нашей стороны проход к границе закрыт для людей. Все, что вы видите в прицелы, это враги. Все без исключения.
показати весь коментар
24.02.2022 10:29 Відповісти
Ну шо браття - що повинно було статись -таки сталось... Війна. Тепер в нас розв'язані руки: ВБИВАЙТЕ КАЦАПАДЛІВ та ЇХ ПОСІБНИКІВ - де тільки їх побачите! Нема їм більш місця на цьому світі! Без жодної паніки - методично вбиваємо усю гнидоту! Слава Україні!
показати весь коментар
24.02.2022 10:31 Відповісти
Это все на шо разродился Лука - залететь, пульнуть и удрать.
показати весь коментар
24.02.2022 10:33 Відповісти
"вертоліт без вертоліт без розпізнавальних знаків?" - кловани...
показати весь коментар
24.02.2022 10:36 Відповісти
Нужно требовать от Запада чтоб вводил против белорашки такие же санкции как и против рашки,это уже четко страна оккупант и пособник русни.
показати весь коментар
24.02.2022 10:41 Відповісти
Історія нічому не вчить.....
Доти доки буде існувати Орда (вона фарбується у різні кольори Синя Золота Московська) доти Європа буде у небезпеці.
До того до об"єднання коли вони жили розрізненими племенами вони не були агресивними.
ВИСНОВОК.......доти доки існуеє імперія зла зло буде розповсюджуватись на весь Світ.
показати весь коментар
24.02.2022 10:41 Відповісти
Белорусы, вы понимаете, что за преступные действия вашего фюрера будет отвечать вся ваша белорусская область.
показати весь коментар
24.02.2022 11:28 Відповісти