5040 відвідувачів онлайн
36 151 361

Никифоров про заяву Байдена: Зеленський закликав до превентивних санкцій, але партнери "не хотіли нас чути"

никифоров

Президент Володимир Зеленський просив про превентивні санкції проти Росії перед широкомасштабним вторгненням РФ, але партнери "не хотіли чути".

Про це заявив речник Зеленського Сергій Никифоров, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net.

Він прокоментував слова президента США Джо Байдена, який сказав, що взимку Зеленський нібито "не хотів чути" попередження про небезпеку широкомасштабного вторгнення Росії.

Никифоров нагадав, що в той період Зеленський провів три-чотири телефонні розмови з Байденом: лідери детально обмінювалися думками та оцінками ситуації.

"Тому фраза "не хотів чути" ймовірно вимагає уточнення. До того ж, якщо пам'ятаєте, президент України закликав партнерів запровадити пакет превентивних санкцій, щоб спонукати Росію до відведення військ та деескалації ситуації. І тут уже можна сказати, що наші партнери "не хотіли нас чути"", – додав речник Зеленського.

Топ коментарі
+150
Заклик до превентивних санкцій не відміняє того, що треба було готувати оборону!
показати весь коментар
11.06.2022 10:25
+137
****, а ви які превентивні санкції на касапів ввели? Та ви за е/е їм платили за завищеними цінами!
показати весь коментар
11.06.2022 10:24
+121
як можна було голосувати за цих клоунів...підараси 73%
показати весь коментар
11.06.2022 10:28
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
я постоянно писал, что нужно не дороги строить, а армию ибо Россия не остановится. Россия делает только паузы и накапливает силы и как накопит - нападает! И много писал, что зачем ты строишь дороги, если по ним пойдут русские танки. Зеленский безответственный и виновен в вреде обороноспособности!
показати весь коментар
11.06.2022 15:32 Відповісти
Може, не там писав, чи не тому писав?
показати весь коментар
11.06.2022 17:30 Відповісти
США попередили про можливе російське вторгнення - 23 ЛИСТОПАДА 2021. розвідка США: Росія готує повномасштабний наступ впродовж наступних 48 годин. - 22 ЛЮТОГО 2022. "Гірше, ніж Скабєєва": Арахамія звинуватив світові ЗМІ у розповсюдженні "відвертих фейків" - 22 ЛЮТОГО 2022
показати весь коментар
11.06.2022 15:36 Відповісти
Ну только не партнеров выбирали президентом Украины.
показати весь коментар
11.06.2022 15:36 Відповісти
Таке відчуття, що він з руської методики читає , якщо все плохо ,то Байден , а як добре, то боневтік молодець
показати весь коментар
11.06.2022 15:39 Відповісти
ага, ага... Америка мала розпочати війну з москалями, доки ви продовжите розкрадати державну скарбницю + допомогу з Америки...
показати весь коментар
11.06.2022 15:49 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2022 16:00 Відповісти
Це блюзнірство;свою провину,шкідництво скидати на інших.....тим паче, призивати до санкцій інших а самим відкрито співпрацювати з рашистами.Кому,ви,хочете замилити очі в вік інтернету???Ви,геть тупаки,бо вважаєте ,що піпл все схаває ?"влада"готує "Виїздний партком кремлівської мафії" на території понівеченної України (громадянство для росолігархів і зняття міжнародних санкцій)? ...."асвабадітелі" закріпляються...ну і ну....оманські кнурі здають Україну і без акта капітуляції....а нові хазяї тепер почнуть ,може, відбудовати за рахунок Заходу та Штатів те, що самі ж і сплюндрували?Здача України сталася ще в Омані.... і ось її наслідки......шоблойобло імені бєніренигата керує так ,як взагалі нічого не трапилось...все йде по плану кремлівської мафії : якщо не здається український народ.....зайдем з іншого боку...і розвалюють з середини сплюндровану Україну. ...українці вам уже цього не дозволять....
показати весь коментар
11.06.2022 16:17 Відповісти
Отгавкиваются зе мрази.
показати весь коментар
11.06.2022 16:18 Відповісти
Клікуша… Щоби закликати до чогось треба спочатку і самому щось робити - напали не на них, а на Україну…
показати весь коментар
11.06.2022 16:19 Відповісти
А як первентивні санкції США могли відволікти вас від шашликів на травневі свята? Як вони могли привернути вашу увагу до того шо треба заміновувати а не розміновувати мости і шляхопроводи у "вузьких місцях", терміново проводити збори тероборони і готувати запаси ***********? Ви тоді зрозуміли б шо армія у нашому становищі не може "слішком много єсть"?! Як санкції могли пояснити вам вилупкам шо ви відповідаєте за людські життя і не маєте ніякого права вирішувати за людей евакуювати своїх дітей і жінок з київщини, херсонщини, запоріжжя, харківщини, сумщини, чернігівщини чи "не створювати паніку"?! Це допомогло б вам потворам зрозуміти хто ви є? Нє! Було б гірше, і замість роздратованості зеленстького який вимагав у Байдена "перефразувати" дані американської розвідки про неминучій напад ви взагалі улетіли б у космос на тому на чому ви зазвичай відлітаєте у хмари!
показати весь коментар
11.06.2022 16:23 Відповісти
Яка сволота, ще всю відповідальність на Байдена переклав за 3 роки, які Зеленський ні хера не робив.
показати весь коментар
12.06.2022 06:35 Відповісти
Зеленський закликав до превентивних санкцій, а сам для захисту України від рашистів нічого робити не хотів... Більше того, 23 лютого 2022 підписав указ про введення в Україні надзвичайного стану задля придушення народного супротиву вторгненню орди!... А що робив Зеленський, як президент, як верховний головнокомандувач, для захисту України?
показати весь коментар
11.06.2022 16:38 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2022 17:33 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2022 17:35 Відповісти
Верните его назад на историческую родину
показати весь коментар
11.06.2022 19:09 Відповісти
в мавпятник?
показати весь коментар
11.06.2022 20:36 Відповісти
В біологічну батьківщину.
показати весь коментар
11.06.2022 20:44 Відповісти
бомжатська пика , Авантюрист і злодюга вирішує проблеми України , до чого ми докотилися
показати весь коментар
12.06.2022 06:38 Відповісти
Т.Е. по логике зеленых ублюдков, они три года разворовывали страну (120 миллиардов баксов), НИЧЕГО не делали для обороны, сажали в тюрьмы боевых генералов, пиарились, брехали, забили болт на армию, посдавали позиции, разминировали пути нападения противника, вбивали в головы своего "уставшегоатвайны" лохтората про "мир в глазах" х-йла, а думать о защите страны должен Байден?????С какого перепуга???? (хотя именно Байден и Джонсон занимаются по факту защитой страны---антикацапская коалиция, деньги, оружие). Почему Украине давали 3 дня все разведки????? Может они знали о зеленой владе что-то такое, чего не хочет знать зеленый лохторат? Может потому, что 73% устали от войны и выбрали четырежды уклониста, которому мертвечук сразу устроил встречу с патрушевым в Омане? Может они просто они не учли 25% процентов, которым не "какая разница"и ВСУ созданную при Порохе?
показати весь коментар
11.06.2022 16:53 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2022 06:41 Відповісти
Это манипуляции политтехнологов с Банковой. По логике зеленой плесени выходит, что кто-то (США) например после предупреждения нас о начале войны, должен наперед ввести санкции против агрессора)?? Тупая, примитивная, подоляковская гавно-манипуляция. Это вы - зелена плесень обязаны были реагировать вовремя, вместо этого имбицилы типа Арахамии рассказывали шо США не нужно сеть панику))) Это вы должны были все бабло, которое пилили через прокладки на Большой стройке, немедленно перекинуть на нужды ВПК и ВСУ, укреплять оборону и формировать тероборону. Вы на 2 день бегали все за Зеленским, хватали за руки, истеричили и готовы были прыгнуть в любой чартер и свалить с Украины. Некоторые из вас типа Баканова уже за день до начала войны сбежали на всякий случай за границу. И только благодаря ВСУ (которые были сформированы ии прошли боевое злагодження не при вас, а при предыдущем Президенте) и теробороне, которые приняли удар и выстояли вы зеленая плесень сейчас расправили крылья и купаетесь в бабле от наших партеров и мочите информационно ваших конкуретнов типа Бутусова.
показати весь коментар
11.06.2022 17:28 Відповісти
Баканов втік на західну Україну на 3 тижні з початком війни, а куди втекли всі його заступники та радники ми все добре знаємо.
показати весь коментар
12.06.2022 06:42 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2022 17:36 Відповісти
Короче Все ********, а мы мушкетёры
показати весь коментар
11.06.2022 17:47 Відповісти
лучше бы ты падло зелёно-никифоровское молчало!
показати весь коментар
11.06.2022 17:57 Відповісти
Зелені гниди. Ваші родичі і близькі уникли долі тих нещасних, замордованих? Як? Іх вчасно попередили, вивезли без паніки?
показати весь коментар
11.06.2022 18:25 Відповісти
Зіновій@FpfpDBcvSrP8yZQ https://twitter.com/FpfpDBcvSrP8yZQ/status/1535572537761058817 4 ч Не витримали нерви у Байдена: Зеленський профукав підготовку до війни, а тепер звинувачує у всьому Захід і НАТО. Після затримання генерала Наумова в Сербії, може, скоро піде інформація і про те, на кого працюють баканів та дєрмак.
показати весь коментар
11.06.2022 18:39 Відповісти
це навряд адже дружня сербія передала його росії а там спитають куди діли кошти кремля на підготовку вторгнення , інакше звідки у генерала СБУ таку бабло кешем ?
показати весь коментар
12.06.2022 07:57 Відповісти
Нікого Сербія не передавала
показати весь коментар
13.06.2022 00:42 Відповісти
Угу. А бомбосховища підготувати? А тероборону підготувати? А плани евакуації підготувати? А прикордоння підготувати, щоб хоч якось уповільнити просування колон в глиб території?То теж партнери нам повинні були зробити? Може, це партнері і Байден тягнуть сюди всякий руських псевдолібералів і громадянство їм роздають?
показати весь коментар
11.06.2022 18:55 Відповісти
А кто такой Никифоров против Байдена, чтобы рот открывать?
показати весь коментар
11.06.2022 19:06 Відповісти
Никифоров, Подоляк, Дермак и еже с ними - это все ФСБешное КОДЛО в ОП.
показати весь коментар
11.06.2022 19:13 Відповісти
"Превентивні санкції" треба було проводити самому у своїй країні, а не готуватися до шашликів.
показати весь коментар
11.06.2022 19:24 Відповісти
- Закрийте наше небо! - Ви самі можете його закрити, віддайте військовим клістрони! - Ні, вони потрібні, щоб посадити Порошенка. А ви закрийте наше небо, люди гинуть!
показати весь коментар
11.06.2022 19:33 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2022 23:34 Відповісти
Это дебильный метод пусть кто то за меня все сделает и порешает! Сам только бабло на дорогах воровал , а других обвиняет!
показати весь коментар
11.06.2022 20:10 Відповісти
А это кто вообще? Это типа наш доморощенный Песков?
показати весь коментар
11.06.2022 20:27 Відповісти
Вкотре наголошую: Такої відвертої сцянини в очі не було при жодному президенті! Важко уявити рівень тих дебілів на яких це розраховано., але підозрюю, що їх чимало....
показати весь коментар
11.06.2022 20:45 Відповісти
ТАК ГОЛОВНЕ ЩОБ НЕ ПОРОХ А там вони хоч би за Гітлєра голосували Отака сила пропаганди Г + Г, маю надію цей канал зітруть на порох разом з Приват банком (зробивши з нього нормальний європейський людський банк)
показати весь коментар
11.06.2022 23:14 Відповісти
Нікіфоров молодець,гарні промови...просто голос гундосий...та й справи і діяльність на лице......тут геть погано.....як ще не плаче, що зморений....
показати весь коментар
11.06.2022 21:41 Відповісти
они нас за русню держут.
показати весь коментар
11.06.2022 22:21 Відповісти
Байден не звинувачує Зеленського , він констатував факт . А речник президента Зеленського починає виправдовуватись і звинувачує інших , мабуть так і поводять себе люди які повністью відчувають свою вину
показати весь коментар
11.06.2022 22:30 Відповісти
То б то зеленський сказав що не всрався, просто йому туалетний папір не встигли надати
показати весь коментар
11.06.2022 23:07 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2022 23:08 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2022 23:10 Відповісти
Як можна карати людино до того як вона зчинила злочин? Чи я щось не розумію??? Влада України за останні 3 роки збільшила торгівлю з РФ на 30%, але Захід повинен собі в цей час робити гірше для своєї економіки?
показати весь коментар
11.06.2022 23:11 Відповісти
показати весь коментар
11.06.2022 23:21 Відповісти
https://www.dsnews.ua/ukr/politics/fridman-i-vekselberg-ukraincy-pochemu-spasenie-rossiyskih-oligarhov-gubitelno-dlya-zelenskogo-10062022-460795 Українське громадянство для олігархів, поплічників путіна Михайло Фрідман консультується з українською владою стосовно того, щоб отримати українське громадянство та перереєструвати основні активи до України. Такий сценарій можливий і для інших великих російських бізнесменів українського походження, наприклад це Віктор Вексельберг. Фрідман - прямий співучасник Путіна у війні проти України та проти Заходу на інформаційному фронті. Цілі Фрідмана та Путіна повністю збігаються у тому, щоб врятувати російських мільярдерів від західних та українських санкцій. При цьому Фрідман фактично виправдовує Путіна. Мета Фрідмана абсолютно зрозуміла і прозора: дайте мені українське громадянство, щоб я та мої компанії позбулися західних та українських санкцій, а я на подяку за це перерахую п'ять копійок у "фонд покаяння", після чого мої російські компанії зможуть спокійно працювати і поповнювати російський. бюджет, щоб Росія й надалі спокійно бомбила українські міста, а я далі спокійно зображував незгоду з Путіним, розповідаючи, що війна - це неправильна відповідь. https://www.dsnews.ua/ukr/politics/fridman-i-vekselberg-ukraincy-pochemu-spasenie-rossiyskih-oligarhov-gubitelno-dlya-zelenskogo-10062022-460795
показати весь коментар
12.06.2022 00:12 Відповісти
Пока Зеленский у власти Украине не видать победы. Либо это чмо либо Украина.
показати весь коментар
12.06.2022 05:03 Відповісти
"Україна понад усе"...-і з цього потрібно виходити. Піз...ж "не на часі" неактуальний, а явно ворожий.
показати весь коментар
12.06.2022 05:35 Відповісти
Говорили . Говорив Байден. А ви робили. Закрийте небо! а клістони в матні чи в в СБУ? Чи то бєзразніци.. Розмінували хер-сонщину . Не платили військовим. Бо то що ви давали не плата. Броніки, каски, вітчизняні ракети де були. ... пасталаки на бюджеті--вороги
показати весь коментар
12.06.2022 05:30 Відповісти
***..., весь світ винен, лиш не наша бубочка і вся ця зеленопуза шобла. Такої махрової цинічної і брехливої влади в Україні ще не було...
показати весь коментар
12.06.2022 05:32 Відповісти
на зелених вишкребків скоро буде сафарі. Ці потвори шкодять Україні кожним подихом.
показати весь коментар
12.06.2022 07:02 Відповісти
мабуть превентивні санкції це шашлики ! !
показати весь коментар
12.06.2022 07:51 Відповісти
https://spektrnews.in.ua/news/d-ck-y-sad---v-ktor-bobirenko/134087#gsc.tab=0 Віктор Бобиренко , сумчанин: "Хто не замінував жодного мосту в Сумській області? Хто не попередв жодного голову громади? Хто не дав інструкцій, як себе вести: тікати? сідати в підпілля? виходити до орків і намагатися якось їх втримати від насильства? Як правильно, щоб потім СБУ не наїхало? Якщо ви не довіряєте народу (а чому не довіряєте?), то чому не роздали зброю тербатам в Сумах і Херсоні за тиждень до війни? А краще - ще 20-30 тисячам бажаючих. Та по одному на взвод гранатомету, старому, радянському? Це готовність така? І тепер звертаєте все на американців: зброю не дали. Це як у тому анекдоті. Наречений побив багатого дядька нареченої. Бо вона натякала, що треба подарувати молодятам на весілля ключі від квартири в Києві. А він гад подарував лише 10 тисяч баксів на весільну подорож. Як не побити? Забувають, що США - це країна наш союзник і з нами дружить..."
показати весь коментар
12.06.2022 08:00 Відповісти
У Никифорова головний обов'язок - виносити нічні горщики за Зе.
показати весь коментар
12.06.2022 08:48 Відповісти
Та про превентивні санкції було, але і про відсутність ударного угрупування, і ми вас повідомимо за 2-3 дні, також було.
показати весь коментар
12.06.2022 08:56 Відповісти
Сторінка 4 з 4