10757 відвідувачів онлайн
4 460 50

Уряд Німеччини занепокоєний використанням Росією забороненої зброї в Україні: "Відповідальні мають бути притягнуті до відповідальності"

бюхнер

Відповідальні за використання заборонених боєприпасів в Україні мають бути притягнуті до відповідальності.

Так прокоментували в німецькому уряді нову доповідь міжнародної правозахисної організації Amnesty International про обстріли житлових районів Харкова забороненими касетними боєприпасами та некерованими ракетами, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Ми взяли до уваги ці повідомлення та спостерігаємо за тим, про що повідомляється, з великим занепокоєнням… Як тільки ці дані будуть підтверджені, відповідальні мають бути притягнуті до відповідальності та до суду", - заявив на брифінгу представник федерального уряду Вольфганг Бюхнер.

Він нагадав, що в Харкові були вбиті сотні людей.

Представник МЗС Німеччини Крістіан Вагнер своєю чергою додав, що ця інформація цілком вкладається у картину того, що відбувається, у повідомлення, які надходять з України. Дипломат зазначив, що "в попередні дні та тижні неодноразово надходила інформація, що Росія в багатьох областях не дотримується гуманітарного міжнародного права".

Як повідомлялось, Amnesty International оприлюднила в понеділок, 13 червня, нову доповідь про вбивство російськими військами сотень мирних жителів в українському місті Харків. У документі наводяться свідчення про те, що війська РФ неодноразово використовували касетні боєприпаси 9N210/9N235 та касетні міни – обидва заборонені міжнародним правом. Невибіркові напади, що призводять до загибелі чи поранень мирного населення або пошкодження цивільних об’єктів, вважаються воєнними злочинами.

Топ коментарі
+29
Дуже занепокоєний? Середьо? Слабо? До всирачки? До гикавки?
Пішли ви на ***, зі своїм занепокоєнням.
показати весь коментар
14.06.2022 00:13
+17
вы за Боинг для начала притягли до відповідальності ? а то скоро как 10 лет будет....
показати весь коментар
14.06.2022 00:13
+15
Да пошли вы ***** со своей озабоченностью. Мне так в Харькове от вашей збоченности не холодно, не жарко. Но ооочень, ооочень громко.
показати весь коментар
14.06.2022 00:17
Коментувати
Сортувати:
Дякую за "занепокоєння", вже як 3 місяца пройшло, він досихпір спить
показати весь коментар
14.06.2022 00:12 Відповісти
Це ж перше занепокоєння від бюргерів з початку війни?
показати весь коментар
14.06.2022 01:17 Відповісти
Ну так притягни говнюка до відповідальності, вже скільки випадків офіційно підтверджено, та Ні, йому ще потрібно якесь підтвердження і знову Німеччина висловила глибоке занепокоєння позицією росії.
показати весь коментар
14.06.2022 05:47 Відповісти
Дуже занепокоєний? Середьо? Слабо? До всирачки? До гикавки?
Пішли ви на ***, зі своїм занепокоєнням.
показати весь коментар
14.06.2022 00:13 Відповісти
Щось бундесвер героїчно ховається за нашими спинами,й бздить з озброєннями
показати весь коментар
14.06.2022 02:03 Відповісти
вы за Боинг для начала притягли до відповідальності ? а то скоро как 10 лет будет....
показати весь коментар
14.06.2022 00:13 Відповісти
Всруться,а не розродяться.Сміливі й менторні. Енергоносії їм. Цебра й вперед,пропусттмо
показати весь коментар
14.06.2022 02:05 Відповісти
Яка ступінь занепокоєності
показати весь коментар
14.06.2022 00:14 Відповісти
Поки що початковий (базовий). Глибока стурбованість буде після застосування тактичної ядерної зброї (сподіваюсь, що промажуть і влучать у Бундестаг).
показати весь коментар
14.06.2022 01:19 Відповісти
В них ступвнь наростання формується арифметтсним додаванням чергового 'глибока'
показати весь коментар
14.06.2022 02:08 Відповісти
Вони взяли до уваги ці повідомлення та спостерігають. з занепокоєнням. занепокоєні спостерігачі...
показати весь коментар
14.06.2022 00:15 Відповісти
Реінкарнація Меркельші.
показати весь коментар
14.06.2022 00:16 Відповісти
Показова функція меркелізьму.Якась дуже цікава мат.функція
показати весь коментар
14.06.2022 02:10 Відповісти
Ой фсьо!
показати весь коментар
14.06.2022 00:16 Відповісти
Які ***** докази!!! Хай приїде и поживе з неділю бодай
показати весь коментар
14.06.2022 00:16 Відповісти
Так,їм нецікаво,розуміють,що здохнуть. Цікаво ясиком херню понести,дурня поклеїти. Їх екскурсантів потрібно спочатку возити в Сіверодонецьк,а потім в Маріуполь. Питання випаруються
показати весь коментар
14.06.2022 02:14 Відповісти
Да пошли вы ***** со своей озабоченностью. Мне так в Харькове от вашей збоченности не холодно, не жарко. Но ооочень, ооочень громко.
показати весь коментар
14.06.2022 00:17 Відповісти
Всі росіяни відповідальні за війну тому вони повинні пройти денацифікацію.
показати весь коментар
14.06.2022 00:18 Відповісти
Як намене краще виздохнути!!! Аби,при черговому опитуванні було 0 бажаючих вбивати українців. Повинно небути жодного бажаючого нам вбивати!!! Те що лишиться,може існувати
показати весь коментар
14.06.2022 02:17 Відповісти
Все у ваших руках. Побачили десь росіянина чи його личинку із зеткою зробили їм все в найкращих традиціях нещасного випадку.
показати весь коментар
14.06.2022 21:40 Відповісти
Масло масленное тьфу..цирк да и только
показати весь коментар
14.06.2022 00:22 Відповісти
Притягти до відповідальності можна тільки після перемоги. І ніяк інакше! Тому говорити потрібно спершу про необхіднясть перемоги та способи її безумовного досягнення. А вже потім (колись в майбутньому) ділити шкуру того грьобаного клишоногого...
показати весь коментар
14.06.2022 00:25 Відповісти
Розпочніть з себе ! Ваші компоненти допомагають цілитися і вбивати беззбройних !
показати весь коментар
14.06.2022 00:26 Відповісти
Ненавиджу, їхнє "занепокоєння"! Будете його "висловлювати", коли ракети та бомби "параші" будуть нищити ваші міста та населення! Отоді, мабуть і ми - будемо "висловлювати занепокоєння"! Та буде вже пізно!
показати весь коментар
14.06.2022 00:31 Відповісти
Врни невважають себе співучасниками звірств кацапні,що це як недегуманізованість,втрата основ людськості? Спогляжач вбивства злочинів катів,сам-кат! Це необернений розпад особистості
показати весь коментар
14.06.2022 02:23 Відповісти
хмм. ошеломительная новость! надо всем рассказать...
показати весь коментар
14.06.2022 00:31 Відповісти
а шо ж такое? немам не нравятся невысокоточные кацапские Mars-II ??
показати весь коментар
14.06.2022 00:33 Відповісти
А тім часом просто сьогодні концерн Rheinmetall об'явів о випуску новітнього танку Panther KF 51... https://www.youtube.com/watch?v=fTBA5tQsDbE
показати весь коментар
14.06.2022 00:33 Відповісти
Іди, притягуй свиней до відповідальності, німцю, ми зробимо коридор.
показати весь коментар
14.06.2022 00:41 Відповісти
Щось їм дуже кортить зустрітися з бісноватою кацапнею на захоплених територіях,помічаю,пж тремтять від **********. Хоч повним складом Німеччини в зону бойових дій, веллкам!!!
показати весь коментар
14.06.2022 02:00 Відповісти
Сам Вагнер обеспокоен - быть беде
показати весь коментар
14.06.2022 01:00 Відповісти
Запихніть собі цю «занепокоєність» самі знаєте куди.
показати весь коментар
14.06.2022 01:08 Відповісти
Главное- не стреляйте по раиси!
показати весь коментар
14.06.2022 01:09 Відповісти
То,побажання. Вийде,як вийде. Не ми почали війну,не ми гатили важкими озброєннями через кордон. Донас перлися покидьки,нелюди. Ми Нікому Нічого невинні. Око за око,життя за життя,дім за дім!
показати весь коментар
14.06.2022 01:56 Відповісти
Кожен кацап припершийся вбивати українців повинен подохнути !!!
показати весь коментар
14.06.2022 01:52 Відповісти
Спустя почти четыре месяца войны, заметили касетные бомбы,которые кацапы применяют фактически с первых дней полномасштабной войны.А применение фосфорных бомб,когда увидят эти специалисты?через 10/20лет,или не хотят увидеть?а то ху*ло нападет.
показати весь коментар
14.06.2022 02:30 Відповісти
Кто-то виноватый в гибели от хим оружия детей Алеппо наказан?
Или чеченской и грузинской войне?
********* хреновы.
показати весь коментар
14.06.2022 03:14 Відповісти
..називайте злочинців їхніми призвіщами,бо це походить на висловлювання палістинського козака,а не німця.
показати весь коментар
14.06.2022 04:24 Відповісти
Так пролунало ніби війна нехай й надалі триває - просто треба притягти до відповідальності тих, хто використовує заборонену зброю.
показати весь коментар
14.06.2022 07:31 Відповісти
"Відповідальні мають бути притягнуті до відповідальності ?"
Ви серйозно? І ні слова про ***** і його шайку?
показати весь коментар
14.06.2022 07:43 Відповісти
Що в Україні змінилося від вашого "занепокоєння"? Менше людей стало гинути щодня,чи може обстрілів поменшало?
показати весь коментар
14.06.2022 08:07 Відповісти
Всю країну криють касетними ************, якщо хоче доказів, то хай приїдуть до мене. У мене з десяток касет від ураганів.
показати весь коментар
14.06.2022 08:17 Відповісти
підараси, вони прекрасно знають, як можна зняти їхню занепокоєність, але необхідної зброї нам не надають, й забороняють це робити іншим.
показати весь коментар
14.06.2022 08:26 Відповісти
Такі німці занепокоєні , що хоч би нічого вам не стало
показати весь коментар
14.06.2022 09:04 Відповісти
Уряд нимечены спонсор терроризма в Украине, оружие не дают зато экономику рф поднимают
показати весь коментар
14.06.2022 10:14 Відповісти
ну они же сами на себя в суд никак не подадут, даже к гадалке ходить не надо
показати весь коментар
14.06.2022 10:30 Відповісти
может стоит у нас об этом прямо говорить
показати весь коментар
14.06.2022 10:37 Відповісти
"Відповідальні мають бути притягнуті до відповідальності"!(©)

Десь я те вже чув, а ось:

"Товарищи призывники! Надо понимать всю глубину наших глубин"!(©) ДМБ, Дикий Прапор...
показати весь коментар
14.06.2022 11:42 Відповісти