4077 відвідувачів онлайн
4 877 23

Росіяни пішли із острова Зміїний через ізоляцію гарнізону та його зростаючу вразливість до українських ударів, а не як "жест доброї волі", - розвідка Великої Британії

зміїний

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на дані Міноборони Великої Британії.

30 червня 2022 року Міністерство оборони Росії оголосило про відхід своїх військ з острова Зміїний у північно-західній частині Чорного моря. Острів був захоплений Росією в перший день вторгнення і розташований уздовж головних судноплавних шляхів до Одеси та прилеглих до неї портів.

В Міноборони Британії нагадують, що Збройні сили України протягом останніх тижнів завдавали ракетних та безпілотних ударів по російському гарнізону. Крім того, вони використовували протикорабельні ракети, щоб перешкодити російським військово-морським кораблям, які намагалися поповнити запаси на острові.

"Росія, швидше за все, відійшла з острова Зміїний через ізоляцію гарнізону та його зростаючу вразливість до українських ударів, а не як "жест доброї волі", як вона стверджує", - йдеться в повідомленні.

Окремо британська розвідка звертає увагу на заяви російських сухопутних сил про захоплення села Привілля на північний захід від Лисичанська на Донбасі.

"Ймовірно, тривають інтенсивні бої за контрольну висоту навколо Лисичанського НПЗ", - йдеться в огляді.

Топ коментарі
+12
На черзі у каZZaпсін жест доброї волі на Херсонщині і тд.
показати весь коментар
01.07.2022 11:13 Відповісти
+7
Херсон ждёт освобождения👍Эффект домино занятное зрелище👍
показати весь коментар
01.07.2022 11:20 Відповісти
+6
Райсисянцы и их ******** это ***** из под ногтей, умеют воевать с бабами и детьми, в бою с нашими солдатами обоссаный рюсьге ванька сразу хнычит и убегает. Рюсьге племя свиней и отбросов, быть рюсьге - быть унтерменшем, сыном шлюхи и ******
показати весь коментар
01.07.2022 11:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На черзі у каZZaпсін жест доброї волі на Херсонщині і тд.
показати весь коментар
01.07.2022 11:13 Відповісти
Херсон ждёт освобождения👍Эффект домино занятное зрелище👍
показати весь коментар
01.07.2022 11:20 Відповісти
Нажаль без підірваного крмського мосту - нихто звідти не під
показати весь коментар
01.07.2022 11:26 Відповісти
Британська розвідка: Адольф Гітлер пустив собі кулю в рота не через жест доброї волі, а тому що його на кіл збиралися посадити коли відкриють двері бункера!
показати весь коментар
01.07.2022 11:17 Відповісти
Сумасшедший ватник озвучил взгляд душевнобольных после разбавленного кокса и понеслось. Институты целыми кафедрами изучают и опровергают, блогеры стараются, эксперты комментируют. А дебил и рад и горд за себя, его читают, его бред слушают. Предлагаю прежде чем давать первоисточник добавлять: По мнению больного шизофренией наркомана, который выражает мнение генштаба педирации...... и дальше по тексту.
показати весь коментар
01.07.2022 11:19 Відповісти
У військовій термінології взагалі є таке поняття "жест доброї волі"?
показати весь коментар
01.07.2022 11:24 Відповісти
У кацапсин вихід вперед ногами єсть жЬЄсжт добрАй волі
показати весь коментар
01.07.2022 11:27 Відповісти
КаZZапы понимают только хорошую пиZZдюлину.
показати весь коментар
01.07.2022 11:27 Відповісти
Повага Британцям, але мені здається що з цього питання кожний Українець спрацював оперативніше за британську розвідку.
показати весь коментар
01.07.2022 11:30 Відповісти
Включил поРашские новости!!!это писздеццц!!!**** жалко и пох на народ!хавать такой информационный ПОНОС просто себя не уважать!!!Короче говоря их не спасти!!!
показати весь коментар
01.07.2022 11:30 Відповісти
З такою оцінкою незалежних спостерігачів за цією війною - згоден.
показати весь коментар
01.07.2022 11:30 Відповісти
Пропоную Зміїний використовувати для утримання руZzкіх полонених.Дати їм вудочки і хай самі себе їжою забеспечують.Риби в морі достатньо.
показати весь коментар
01.07.2022 11:31 Відповісти
Де би їм ще так наваляти, щоби вони «з доброї волі» взагалі забрались на хер, з нашої землі?!
показати весь коментар
01.07.2022 11:31 Відповісти
Райсисянцы и их ******** это ***** из под ногтей, умеют воевать с бабами и детьми, в бою с нашими солдатами обоссаный рюсьге ванька сразу хнычит и убегает. Рюсьге племя свиней и отбросов, быть рюсьге - быть унтерменшем, сыном шлюхи и ******
показати весь коментар
01.07.2022 11:33 Відповісти
Просто жоден російський солдат не захоче туди відправитися на вірну загибель. Так само і пілоти тепер бояться вилітати, і Росія запускає ракети аж із Каспійського моря. Коли розпочнеться ленд-ліз, вся Україна стане острів Зміїним
показати весь коментар
01.07.2022 11:36 Відповісти
Ось вам і робочий план звільнення Криму!
Зовсім не потрібно туди заходити та завойовувати.
1. Звільнити Перекоп.
2. Розфігачити міст.
3. 2-3 тижня бомбити порти.
4. "Жест доброй воли".
показати весь коментар
01.07.2022 11:41 Відповісти
Нащо нам своє ж порти бомбити,достатьно керченський міст рознести на друзки і щоб кацапи сдриснули з Криму, покидавши свою зброю.
показати весь коментар
01.07.2022 12:25 Відповісти
Ще позносити всі дома і будівлі які там кацапи понабудували у заповідних місцях Криму.
показати весь коментар
01.07.2022 12:33 Відповісти
Жестом доброї волі у випадку одічалих може бути лише їхній загальний колективний суїцид.
показати весь коментар
01.07.2022 11:41 Відповісти
https://www.obozrevatel.com/person/zloj-odessit.htm?_gl=1*1miji1i*_ga*MjAwNDA0OTMzNC4xNjI2MDcwMTIw*_ga_JBX3X27G7H*MTY1NjY2NDcyMi42My4xLjE2NTY2NjQ4NzYuNTk. Александр Коваленко , Обозреватель, ...За полтора месяца испытаний россияне выяснили, что предельно эффективная дальность применения ракет Х-22 вместо заявленной 600 км не более 200 км. Именно на этом расстоянии они сохраняют приемлемые показатели точности и минимален отказ топливной системы в полёте.

А теперь, удар по Кременчугу из воздушного пространства Курской области - 200 км. Удар по Белгород-Днестровскому из ВП ВОТ Крым - 170 км.

Российские оккупанты использовали именно эти параметры дальности, для сохранения точности и надёжности Х-22. И эти удары по гражданским объектам не могли быть случайными.

Это намеренный удар. Намеренно совершаемое военное преступление. Геноцид и акт терроризма одновременно. ...сознательный и запланированный, путину и его цепным псам насрать на последствия и суды
показати весь коментар
01.07.2022 11:41 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2022 11:57 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2022 12:26 Відповісти
Расєянці довго репетирували цей жест!
Кілька місяців звозили туди поголів'я та обладнаня,щоб втекти на двох шлюпках!
показати весь коментар
01.07.2022 12:29 Відповісти