Країни пострадянського простору мають зближатися із Союзною державою, "якщо хочуть зберегти суверенітет та незалежність", - Лукашенко

Про це він зазначив під час виступу на засіданні форуму регіонів Білорусі та РФ, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Белта.
За його словами, союз є нібито прикладом, зразком культурної та економічної міждержавної взаємодії.
"Сьогодні країни пострадянського простору мають бути щиро зацікавлені у зближенні із Союзною державою, якщо, звісно, вони хочуть зберегти свої суверенітет та незалежність. Ми переконалися, що лише спільно можна протистояти глобальним викликам", - запевняє він.
"Поки що ще ті, хто сумнівається, повинні розуміти: без якнайшвидшого єднання та згуртування, зміцнення міждержавних зв'язків і просто нормальних людських відносин нас завтра може не бути", - додав Лукашенко, який захопив владу в Білорусі.
Топ коментарі
Сашка, кроме терпил-************ больше дурных нема.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010636159003 22 hrs · Друзі під петицією за припинення незаконних перешкод трьом патріотичним каналам бракує на цю мить 1122 підписи. Залишилося 17 днів:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010636159003 https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fpetition.kmu.gov.ua%2Fkmu%2FPetition%2FView%2F4163%3Ffbclid%3DIwAR08kH8d_ZT0_4FxtzwETsGYe_PZzXeYQ1qJaoja7DP-zM0LEzN8IMlUmZw&h=AT25mrgibGksWZ9Wt9LyvNBg8DNFoTfr-HpKJQUXiNMcfup1Lrp9BXaHmTUHq8d98ET2RrRCH5oUNYHuy6zCg45ref-_F6Ccn_wy-2XW6tGNqmH4hZBAYJIkVSgdUNvepc_RVwdrEA&__tn__=-UK-R&c[0]=AT1MP6ivAxPXbis_HjcwfGRGOyOanBRK0XUAITA0wO5KVpyyU2ehthO-6-HJuuINalXhRb-mp9Sv4VgvC86yH4eCbARP2sdrJ72a8BeO35RRxyuiytrk2P-************************************************************* https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/4163...
Ми ж це зробимо? Багато хто пише, що є проблеми з підписанням. Насправді, це малоймовірно. Допомагав проголосувати знайомому вчора, а раніше й сам підписав. Там кабмінівський сайт трошки буксує на кожному пункті від кількох до кільканадцяти секунд. Просто треба почекати, доки воно крутить кілечком. Реєстрація - 5-10 хвилин, саме підписання хвилину-півтори.
Треба це зробити, бо інакше, як ми можемо щось вимагати від цієї укрсучвлади, якщо не можемо яких 25 000 підписів зібрати за свободу слова. А вони ж нам потім будуть цим витикати. Чи буде швидкий результат від петиції? Я не дуже оптимістичний, але відновленню каналів це посприяє. А в майбутньому добавить нам механізмів для покарання винних. Без нашої участі ці зелені путіноїди навіть після завершення воєнного стану можуть канали не відновити.