6520 відвідувачів онлайн
13 001 7

Ранковий удар по Миколаєву: Випущено близько 10 ракет, окупанти поцілили у приватні підприємства. ВIДЕО

Про це повідомив у телеграм-каналі очільник міста Олександр Сєнкевич, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, окупанти поцілили у приватні підприємства. Одне з них зазнало серйозних руйнувань, інші мають незначні пошкодження.

"Також минулої доби, 30 червня, російські війська обстріляли з РСЗВ віддалений район міста, внаслідок чого було пошкоджено 18 приватних будинків (вибиті вікна і побитий дах). Рятувальники ДСНС продовжують розбирати завали житлового будинку, куди 29 червня влучила ракета. Наразі вони допомагають людям забрати власні речі з тих квартир, у які є доступ", - резюмує він.

Коментувати
Сортувати:
Диявол зірвав маску. А значить ,він програє. На жаль це коштує життя українцям. Але Україна виривається з пащ диявола ,який 30 років носив свою ліцемірну маску приятеля.
показати весь коментар
01.07.2022 14:10 Відповісти
Поняли що їхні казки никому невсрались, то й відриваються по повній.
показати весь коментар
01.07.2022 14:17 Відповісти
Не 30 років, а майже 400 років. Все почалось з 1654 року. А це 368 років.
показати весь коментар
01.07.2022 14:33 Відповісти
Кацапи, ви всі будете знищені в Украіні , тому або тікайте , поки є кінцівки, або здавайтесь !!
показати весь коментар
01.07.2022 14:24 Відповісти
Скільки б ***** не стріляло, а усіх не перестріляє. Хто виживе, той доб'є паскуду. *****, краще вмерти у спробі всадити в твою сраку вили, аніж жити навколішки! Слава ЗСУ! Слава Україні!
показати весь коментар
01.07.2022 15:07 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2022 16:46 Відповісти
Ракети то ясно, а рсзв??? Поверніть Марченка! Лише він здатен ефективно обороняти Миколаїв походу! Бо той хто там зараз, дуже близько підпустив рашистів до міста. Ганьбище!
показати весь коментар
02.07.2022 00:43 Відповісти