4660 відвідувачів онлайн
8 461 13

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 36,2 тис. осіб, 217 літаків, 187 гелікоптерів, 1589 танків та 3754 броньованих машини. ІНФОГРАФІКА

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02 по 04.07 орієнтовно становлять:

особового складу - близько 36200 (+230) осіб ліквідовано,

танків - 1589 (+5) од,

бойових броньованих машин - 3754 (+10) од,

артилерійських систем - 804 (+3) од,

РСЗВ - 246 (+0) од,

засоби ППО  - 105 (+0) од,

літаків - 217 (+0) од,

гелікоптерів - 187 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня - 658 (+4),

крилаті ракети - 144 (+0),

кораблі /катери  - 15 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн - 2629 (+11) од,

спеціальна техніка  - 65 (+1).

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 36,2 тис. осіб, 217 літаків, 187 гелікоптерів, 1589 танків та 3754 броньованих машини 01

"Найбільших втрат противник зазнав на Слов'янському та Донецькому напрямках. Дані уточнюються", - зазначають у Генштабі.

Топ коментарі
+6
У порівнянні зі вчорашню статистикою все виглядає гуд, сподіваюсь завтра буде ще більше.
показати весь коментар
04.07.2022 09:08 Відповісти
+6
Серйозно?! А відколи це Запоріжжя окуповане?
показати весь коментар
04.07.2022 10:34 Відповісти
+5
Москалів стало складніше вбивати
показати весь коментар
04.07.2022 09:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Москалів стало складніше вбивати
показати весь коментар
04.07.2022 09:06 Відповісти
Регулярні удари по складах мають і такий ефект. Без артпідготовки вони не ідуть в атаку, а без снарядів складно її провести.
показати весь коментар
04.07.2022 10:09 Відповісти
Без арти - москалям - кранти.
Без боеприпасів - арта не працює.
Багато боеприпасів без жд - глухий номер.
Жд розвинуте лише в донбасі.
Осінь, дощі, болото, зима, морози - рашисти зупинияться.
Як зупиниться - так і війні кінець.
показати весь коментар
04.07.2022 10:37 Відповісти
У порівнянні зі вчорашню статистикою все виглядає гуд, сподіваюсь завтра буде ще більше.
показати весь коментар
04.07.2022 09:08 Відповісти
не "отримали піздюлей" а жест доброй воли
показати весь коментар
04.07.2022 09:16 Відповісти
Треба публікувати загальні втрати російських окупантів від початку російської окупації України з 2014 року.
показати весь коментар
04.07.2022 09:19 Відповісти
Згоден !
Але хто їх подасть ?

Напевно більша таємниця , чим вміст "чемоданчика Путіна"
показати весь коментар
04.07.2022 10:03 Відповісти
Не бачу в переліку мостів, складів і, як же без бронепоїзда.
показати весь коментар
04.07.2022 09:20 Відповісти
МАЛО!
На мордоре должен вой стоять до неба!
Ипотеку на место на кладбище и проведение похорон, гробы по талонам!
Свадьбы по субботам, проводы в армию по понедельникам, отпевания по вторникам и похороны по пятницам, и так по кругу! от мацквы до самых до окраин!
показати весь коментар
04.07.2022 09:27 Відповісти
https://gk-press.if.ua/rodyny-okupantiv-pereselyayutsya-z-glybynok-rosiyi-do-zaporizhzhya-zhyvut-u-kvartyrah-ukrayintsiv/ Родини окупантів переселяються з "глибинок" Росії до Запоріжжя: живуть у квартирах українців.
показати весь коментар
04.07.2022 09:38 Відповісти
Серйозно?! А відколи це Запоріжжя окуповане?
показати весь коментар
04.07.2022 10:34 Відповісти
Фєєрічний рашистскій бот...
почем бавовна с глубінки?
показати весь коментар
04.07.2022 10:38 Відповісти
Рашисты, а закончится это так..
показати весь коментар
08.07.2022 09:08 Відповісти