Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 36,2 тис. осіб, 217 літаків, 187 гелікоптерів, 1589 танків та 3754 броньованих машини. ІНФОГРАФІКА
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.
Як зазначається, загальні бойові втрати противника з 24.02 по 04.07 орієнтовно становлять:
особового складу - близько 36200 (+230) осіб ліквідовано,
танків - 1589 (+5) од,
бойових броньованих машин - 3754 (+10) од,
артилерійських систем - 804 (+3) од,
РСЗВ - 246 (+0) од,
засоби ППО - 105 (+0) од,
літаків - 217 (+0) од,
гелікоптерів - 187 (+0) од,
БПЛА оперативно-тактичного рівня - 658 (+4),
крилаті ракети - 144 (+0),
кораблі /катери - 15 (+0) од,
автомобільної техніки та автоцистерн - 2629 (+11) од,
спеціальна техніка - 65 (+1).
"Найбільших втрат противник зазнав на Слов'янському та Донецькому напрямках. Дані уточнюються", - зазначають у Генштабі.
Топ коментарі

Без боеприпасів - арта не працює.
Багато боеприпасів без жд - глухий номер.
Жд розвинуте лише в донбасі.
Осінь, дощі, болото, зима, морози - рашисти зупинияться.
Як зупиниться - так і війні кінець.
Але хто їх подасть ?
Напевно більша таємниця , чим вміст "чемоданчика Путіна"
На мордоре должен вой стоять до неба!
Ипотеку на место на кладбище и проведение похорон, гробы по талонам!
Свадьбы по субботам, проводы в армию по понедельникам, отпевания по вторникам и похороны по пятницам, и так по кругу! от мацквы до самых до окраин!
почем бавовна с глубінки?