11 991 43

Підрозділи "ДНР" та "ЛНР", які брали участь у захопленні Луганщини, переміщуються на донецький напрямок, - ватажок терористів Пушилін

террорист,днр,лнр,враг

Про це заявив ватажок терористів "ДНР" Денис Пушилін, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

Маріонетка Кремля запевняє, що Луганщина нібито окупована повністю.

"Ми вже можемо говорити, що і наш корпус, який брав участь..., - він переміщається на донецький напрямок. Також перемішається і другий корпус Луганський", - сказав Пушилін.

Топ коментарі
+21
вирішили повністю утилізувати всю сепарню , це добре після війни не стоятиме питання що з ними робити .
показати весь коментар
05.07.2022 14:32 Відповісти
+15
Пушок? Ты еще живой? Береги себя для международного трибунала, там ты будешь звездой, но второго плана.
показати весь коментар
05.07.2022 14:29 Відповісти
+9
А мені здається, що він би міг скласти дуже непогану компанію моторилі та захерченко.
показати весь коментар
05.07.2022 14:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А послабить не боишься захваченное.
показати весь коментар
05.07.2022 14:29 Відповісти
А ЗСУ будет отбивать окупированные орками города?
показати весь коментар
05.07.2022 14:36 Відповісти
А є якісь проблеми?
показати весь коментар
05.07.2022 14:39 Відповісти
Так он кококококоорк інтєрєсується
показати весь коментар
05.07.2022 14:46 Відповісти
Разоткровенничался. Это и ежу понятно.

показати весь коментар
05.07.2022 14:29 Відповісти
Пушок? Ты еще живой? Береги себя для международного трибунала, там ты будешь звездой, но второго плана.
показати весь коментар
05.07.2022 14:29 Відповісти
Когда будет международный трибунал, Пушок будет за ним наблюдать где-нибудь из Никарагуа. Он первым сдриснет далеко-далеко, как только жареным запахнет.
показати весь коментар
05.07.2022 14:38 Відповісти
А мені здається, що він би міг скласти дуже непогану компанію моторилі та захерченко.
показати весь коментар
05.07.2022 14:46 Відповісти
Це через півтора року. Війна точно не закінчиться і до ГРУ повернуться ті, що раніше цю мерзоту знищували, бо сьогодні діюча може викрадати ьільки Чаусів і клепати відоси.
показати весь коментар
05.07.2022 15:34 Відповісти
вирішили повністю утилізувати всю сепарню , це добре після війни не стоятиме питання що з ними робити .
показати весь коментар
05.07.2022 14:32 Відповісти
і то вірно, бо почнуть шмарклі розмазувати, до ЄСПЛ-ів жалюгідні свої кляузи писати і грайся з ними всіма. вони ж як той шаріков - права-то свої знають, відповідальності знати не хочуть.
показати весь коментар
05.07.2022 14:54 Відповісти
и даже дыныры перемещаются ??? а откуда ж они перемещаются ??? с територрии рашки чё ли?
показати весь коментар
05.07.2022 14:33 Відповісти
А уже реально вся Луганщина под орками? Ни одного села за нами не осталось?
показати весь коментар
05.07.2022 14:34 Відповісти
Взорвать все склады с БК пусть рогатками воюют. Нужны Himars штук 100
показати весь коментар
05.07.2022 14:34 Відповісти
Чтобы взорвать все склады и 4 химарсов хватит, главное знать куда стрелять.
показати весь коментар
05.07.2022 14:53 Відповісти
Не потрбіно Хімарсів 100 штук, інакше в США їх би було десятки тисяч. Це точна зброя для виносу орчих скадів і того що нам вже пообіцяли більш ніж достаньо. Єдине чого б не вистачало - це далекобійних ракет, щоб винести взагалі все.
показати весь коментар
05.07.2022 15:05 Відповісти
Если они перемещаются из Северодонецка и Лисичанска, будет как раз момент возвратить это города.
показати весь коментар
05.07.2022 14:35 Відповісти
Луганьдонці поставлять там блокпости та міліцію. Не пройдеш.
показати весь коментар
05.07.2022 15:10 Відповісти
Не пройдешь. Але грохнути iх можна! Та нужно!
показати весь коментар
06.07.2022 00:54 Відповісти
Куда, а хто ж буде Луганщину утримувати?
показати весь коментар
05.07.2022 14:36 Відповісти
Новина капець. Незрозуміло було. Єдиний в світі хто цього не знає то наш шашличний лідор. Славімо його.
показати весь коментар
05.07.2022 14:43 Відповісти
"підрозділи"..., це ніякі не підрозділи, це банди терористичних угруповань лнр/днр...
показати весь коментар
05.07.2022 14:44 Відповісти
Думка Пеніса Душиліна тут нікого не цікавить. Його подальша доля - годувати хробаків. Тому це створіння нехай краще готується до землі...
показати весь коментар
05.07.2022 14:48 Відповісти
Из истории.
Сралинская область.столица Юзовка.переименована в город Сралино...в 1935,г..
в честь вождя мирового говна ...почему город назвали не Джугашвильск никто не знает до сих пор...
показати весь коментар
05.07.2022 14:52 Відповісти
М'ясо наближається, м'ясо наближається, Coca Cola
показати весь коментар
05.07.2022 14:53 Відповісти
Цікаво, якщо так звані ДНР і ЛНР різні держави, то ,тому в ДНР перший армійський корпус, а в ЛНР другий? А де 1армійський корпус ЛНР, куди подівся?
показати весь коментар
05.07.2022 14:59 Відповісти
"НЕДОБИТКИ"---- вас ДОБ'ЮТЬ!!!
показати весь коментар
05.07.2022 15:04 Відповісти
тепер апалченци Лири, зараз ваша черга обурюватися що воюєте за чужу "країну")))))
показати весь коментар
05.07.2022 15:09 Відповісти
А как же отпуск, Путин же обещал.
показати весь коментар
05.07.2022 15:10 Відповісти
То он расейским войскам обещал, за мясо разговора не было.
показати весь коментар
05.07.2022 15:20 Відповісти
Кому вы верите?
показати весь коментар
05.07.2022 15:59 Відповісти
Це й так було очевидно питання що робить наше командування щоб не було того що на луганщині
показати весь коментар
05.07.2022 15:22 Відповісти
от перемены мест их участь не изменится-БУДУТ РАЗБИТЫ,осуждены и лишатся вообще права как-то влиять в уже освобождённой Украине на внутреннюю политику и не будет Донбасс иметь стольких мест в Раде,сколько было у них до 14 года
показати весь коментар
05.07.2022 15:22 Відповісти
крайний слева Кубрак правда он в мацкве.а папаша его с салатом работали при макеевской коммендатуре где занимались похищениями людей.надеюсь весь этот зброд получит билеты в партер к кобзону
показати весь коментар
05.07.2022 15:22 Відповісти
Треба додати що "залишки підрозділів"
показати весь коментар
05.07.2022 15:27 Відповісти
Чипушило тварь не в лифт не хочет лезть, не в кафе заходить.Я думаю для него что-нибудь оригинальное придумают.
показати весь коментар
05.07.2022 15:53 Відповісти
скільки ж їх ще живих то?
показати весь коментар
05.07.2022 16:04 Відповісти
Fresh meat. Cutlets or steak this time? Stake, please. Make it well done.
показати весь коментар
05.07.2022 16:28 Відповісти
О, Пенис Душилин проснулся .
показати весь коментар
05.07.2022 16:38 Відповісти
Лугандонські і даунбасовські вояки для Росії - біологічне сміття, непотріб, який кидають в бій, щоб виснажити наші ЗСУ.
показати весь коментар
05.07.2022 16:45 Відповісти
Лугандонів в полон не брати! Їх кацапи і не обмінюють!
показати весь коментар
05.07.2022 18:40 Відповісти
Саме так)Докупи збирайтеся,бо менше ракет на ваш спокій вічний піде.Бажано коло складів та в казармах,можна й на товарних вагонах))
показати весь коментар
05.07.2022 18:43 Відповісти
там из них еще кто то остался?
прям армия александра завоевателя))
показати весь коментар
05.07.2022 19:57 Відповісти