Окупанти взяли "оперативну паузу": вперше за 133 дні війни не було жодних заяв чи оцінок, - ISW

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).
Міноборони РФ не заявляло про захоплення якихось нових територій або пересування сухопутних військ з моменту оточення Лисичанська 3 липня.
Зазначається, що водночас 6 липня російські війська все ж таки провели обмежені і безуспішні наземні атаки по всіх напрямках. Такі спроби узгоджуються з російською оперативною паузою, яка не має на увазі та не вимагає повного припинення активних бойових дій. Російські сили, найімовірніше, обмежаться відносно невеликими наступальними діями, намагаючись створити умови для масштабніших наступальних операцій і відновити необхідну бойову міць. Повідомляється, що тим часом Кремль готує російську економіку до затяжної війни в Україні.
Російські війська вели наступальні дії на північний захід і схід від Слов'янська, продовжували просуватися на захід у напрямку Сіверська від кордону Луганської та Донецької областей. Також росіяни намагалися наступати на Бахмут з півдня, здійснили обмежені наземні атаки на північ від Харкова.
Російські війська провели невдалий наземний штурм на північному заході Херсонської області.
Також ISW пише, що російські війська можуть формувати нову військову частину в Муліно Нижньогородської області.
Здали Деркача, колеса закрутились, здамо Заходу Єрмака, Заход може і тактичну
ядерну зброю Україні презентує. Чим менше в Україні прокремлівських агентів, тим
ничже верогідність що західна зброя попаде до кацапів
Сказати що кацапи загрузли в трясовині це нічого не сказати - зараз загрузли по
самі яйця, далі буде по груди, а там вже трохи і до дурної кацапської голови