Ворог завдав ракетних ударів по Одещині: знищено ангари із зерном, пошкоджено причал на Зміїному, - ОК "Південь"
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на оперативне командування "Південь".
"Ворог двічі атакував Одещину. Удар 2 ракетами вночі прийшовся на 2 сільськогосподарських ангари, які зруйновано. В одному з них зберігалось близько 35 т зерна", - йдеться у повідомленні.
За попередніми даними жертв нема.
"А на світанку, під час авіаційного обльоту та розвідки Зміїного, острів атаковано 2 ракетами повітряного базування. Суттєво пошкоджено причал", - додають в ОК "Південь".
Топ коментарі




- Да!
- Поллитра?!
- Естественно!
- ДА Я ТЕБЯ!!!
...
А может это были ракеты-бумеранги?"
Ще зовсім небагато і від України залишаться одні руїни, якщо не буде вирішено питання з ударами у відповідь. Якщо і удари у відповідь не допоможуть - то все одно їх необхідно наносити
Украина выживет...РабZeя нет...
Борис Немцов.2015г