8 740 70

Росія не відмовилася від намірів щодо окупації нашої держави. Вони не рахують ні зброї, ні людей, - Зеленський

зеленський

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю американському телеканалу CNN, інформує Цензор.НЕТ.

"Вони не відмовилися від спроб (окупації. - Ред.). Ми їх витіснили, і вони відійшли. Але я вважаю, що загалом вони - всередині своєї держави та військово-політичних планів не відмовилися від окупації нашої держави. І не відмовляється багато хто і багато років. Це їхні плани", - зазначив глава держави. 

"Окупанти не рахують ні зброї, ні людей, а ми найперше цінуємо своїх громадян. І робимо все, щоб зберегти їхні життя. Бо наш народ – наша зброя", - додав він.

Топ коментарі
+28
а как же никто не хочет войны, а это парашенка наживается...
показати весь коментар
08.07.2022 12:20 Відповісти
+21
показати весь коментар
08.07.2022 12:20 Відповісти
+15
Вони планували це давно.
А ти провалив підготовку держави до неминучої війни. Ще і людей дурив.
показати весь коментар
08.07.2022 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а как же никто не хочет войны, а это парашенка наживается...
показати весь коментар
08.07.2022 12:20 Відповісти
Если не рахует, значит обязательно прорахуется👍 Закон вселенной.
показати весь коментар
08.07.2022 12:22 Відповісти
Із гумористичного байрактара по Порошенкові - вогонь!

Автори програми «Байрактар News» від «Кварталу 95» поводяться так, ніби перемога вже в кишені й час подумати про майбутні вибори.

Є така ідіотська російська частушка: «Мимо тёщиного дома я без шуток не хожу: то ей *уй в забор просуну, то ей жопу покажу».

Це дуже точна характеристика почуттів теперішньої влади до попередника в особі Петра Порошенка. Вони давно переросли з простої ненависті до психотравми, набуваючи неадекватних форм.

Як, наприклад, https://detector.media/informatsiini-kanali/article/199559/2022-05-26-drugyy-front-yak-u-spilnomu-telemarafoni-*******-poroshenka/ цілий день паплюжити Порошенка в ефірі , жодного разу не давши йому слова. Здавалося б, грець із тим, кожен проживає свої травми як може.
Але на тлі війни та постійних закликів «не чубитися» це непослідовно, чи що.

Один із останніх випусків отримав назву «Пете надо выйти»
https://detector.media/kritika/article/199873/2022-06-06-iz-gumorystychnogo-bayraktara-po-poroshenkovi-vogon/
показати весь коментар
08.07.2022 12:24 Відповісти
А с чего у вас уверенность что Порошенко не такой же как все остальные? Чего черное и белое у вас в голове? Законы в Раде принимали одинаковоплохие все 8 созывов...

Или это такое мышление где нужно оотлкиваться от пропаганды в СМИ?

Вы уверены что от россияненов отличаетесь? Если да то скорее только стороной барикад...

Один индексацию отменил - роттердам+ придумал и еще сотни пакостей нации.

Второй продал землю...

Так в чем их разница если смотреть на зерна а не плевела?

И - идиот, тот который не понимает что происходит.
Манкурт - тот который не понимает и не хочет понять
Павлик морозов - тот который действует против своей нации.

Вы уверены что ВЫ вне этих сословий?
показати весь коментар
08.07.2022 13:21 Відповісти
зебот це діагноз невелікованої хвороби "зомбоящик коломойского"
показати весь коментар
08.07.2022 13:55 Відповісти
Пецобот нічим не кращий.
показати весь коментар
08.07.2022 14:34 Відповісти
Зепідр,ти ісчо неусталАтВайньі?
показати весь коментар
08.07.2022 14:52 Відповісти
Поки "Пецобот" був при владі,ти мав роботу,спокійно їздив гріти зад на любе море,платив копійки за комуналку,в нас працював малий та середній бізнес,продукти харчування були доступні всім,авторитет України був на висоті,а головне ти не ховався в підвали від ракет орків,наше зерно і продукцію не вивозили з Херсонщини і Запоріжжя,заводи,фабрики були цілими і працювали на економіку України,діти ходили в садочки а учні в школи,твоя дружина,мати і сестра були в повній безпеці,бо Путлер ніколи б не напав на Україну поки був як ти виразився "Пецобот".А тепер порівняй той час і сьогоднішній.Який з них обираєш?Включай мізки,якщо вони в тебе є "зелене лайно"
показати весь коментар
08.07.2022 15:25 Відповісти
Таке враження що це Порох зірвав евакуацію тисяч дітей сиріт і віддав їх кацапам. Чи це Порох у квітні місяці продав Коломойші державні запаси скрапленого газу за ціною вдвічі дешевше ринкової?? О ні, це все зробила ЗЕпадаль при твоїй підтримці, тож бажаю щоб кацапи забрали і твоїх дітей, може тоді хоч трохи зрозумієш що таке виправдовувати державну зраду!!
показати весь коментар
08.07.2022 15:29 Відповісти
у когось війна скінчилась в голові, а хтось отримує рашиський осколок снаряда в груди

уря, уря, догонім СШя по пропроізводству Хаймарсів-набоїв садов і огородов!
Кабмін виділив 11 мільярдів на гранти для створенная садів та будівництво теплиць
Кабінет міністрів у вівторок, 21 червня, затвердив дві програми безповоротних грантів у аграрній сфері для проєктів зі створення садів та будівництва теплиць.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив під час засідання Кабмінуhttps://biz.censor.net/n3349342

а Порох дурень і ми дурні свої копійки даємо на джипи-квадрокоптери,
а ЗЄлячка та Шмигаль будуть дороги сади-огороди... (безвозвратно !!!)

але аж ніяк не заводи по виробництву снарядів
показати весь коментар
08.07.2022 19:46 Відповісти
показати весь коментар
08.07.2022 12:20 Відповісти
З прозрінням!
показати весь коментар
08.07.2022 12:20 Відповісти
...якби ж
показати весь коментар
08.07.2022 12:21 Відповісти
Шо, побував у нарколога? Та, ні, то просто папірець такий підсунули - він на марафєті.
показати весь коментар
08.07.2022 19:04 Відповісти
Вчера на встрече с лидерами фракций ГосДумы Путин наговорил на большую-большую уголовную статью:
"..."Нам говорят, мы слышим сегодня, что мы начали войну на Донбассе, на Украине. Нет, её развязал этот самый коллективный Запад, организовав и поддержав на Украине антиконституционный вооруженный переворот в 2014 году…
показати весь коментар
08.07.2022 12:21 Відповісти
"Шизофрения, как и біло сказано" (с) "Мастер и Маргарита" М.Булгаков
показати весь коментар
08.07.2022 12:24 Відповісти
А с какого боку засрашка к "антиконституционному вооруженному перевороту в Украине"? Нет ответа уже девятый год. Лишь тухлый пи#деж про "нацистав".
показати весь коментар
08.07.2022 12:26 Відповісти
Это вопрос другой, а сейчас "вождя" можно спокойно брать и тащить в участок, как тащат в России любого, кто публично произносит слово "война".
Не за лозунг "Нет войне", а просто за упоминание слова "война" в связи с происходящим.
Как в старом анекдоте:
- Дяденька, а у вас на жопе нитка.
- Ну, что ты, девочка. такого слова даже нет, "жопа".
- Вот как интересно, жопа есть, а слова нет.
показати весь коментар
08.07.2022 12:33 Відповісти
УК РФ Статья 353.1 Планирование, подготовка или развязывание агрессивной войны - наказываются лишением свободы на срок от семи до пятнадцати лет.

УК РФ Статья 353.2 Ведение агрессивной войны - наказывается лишением свободы на срок от десяти до двадцати лет.
показати весь коментар
08.07.2022 12:53 Відповісти
Т.е. ***** уже 15 лет светит за развязывание агрессивной войны
показати весь коментар
08.07.2022 22:38 Відповісти
В 2014 году янукович стал на путь узурпации, консервации власти, прикрываясь законом. Поэтому силовое противодействие этому было вполне приемлемым. То же самое и с узурпацией власти Путлером в Мордоре, его власть по совокупности правовых нарушений стала нелегетимной и поэтому силовой демонтаж такой власти будет законен. Законно отвечать на системное беззаконие насилием со стороны общества
показати весь коментар
08.07.2022 12:38 Відповісти
Один из уроков Великой Французской Революции - "Народ имеет право на восстание".
Но к России это не относится за неимением народа.
Народ имеет честь и достоинство, которое защищает, население имеет кормушку и "тиливизор" и страх, что их отберут
показати весь коментар
08.07.2022 12:50 Відповісти
Хватить вже клована піарити..он, кажуть, у Залужного сьогодні днюха..
показати весь коментар
08.07.2022 12:21 Відповісти
Вся надія на ВСУ та Залужного, дай Боже їм всім здоров"я та сили духа!
показати весь коментар
08.07.2022 12:30 Відповісти
. .
показати весь коментар
08.07.2022 12:24 Відповісти
posle T miagkij ZZnak otsutstvuet. Bezgramotny ordyncy.
показати весь коментар
08.07.2022 14:26 Відповісти
Шо Україна мае на 8 липня 2022
1. раша Джонсона випхала
2. Ленд-ліз заторможен
3. В Словаччіни іде коаліційна криза - раша пробуе прибрати премьера Гегера ЗА ПОМОЩЬ УКРАИНЕ ( Україна не мае посла в Словаччіни)
4. Азов в полоне
5. про геноцид в Маріуполі всі в світи забули
6. в украинском информапросторе ГЕТЬМАНЫ, блогеры , украинцы продолжают драть друг другу чубы - все как все 300 лет . Слишком хорошо знают российские спецы менталитет украинцев и этим пользуются

показати весь коментар
08.07.2022 12:25 Відповісти
Где два украинца - там три гетьмана» - пословица, которой Грушевский характеризовал украинскую политику, описывая период «Руины» (2-я половина XVII века.). Тогда казацкая старшина, опережая друг друга, доносила на украинских гетманов императорскому двору. Поговорка остается актуальной и в современной украинской политике.
показати весь коментар
08.07.2022 12:26 Відповісти
Де ви українців побачили?а Грушевський це типовий пристосуванець малорос.
показати весь коментар
08.07.2022 12:32 Відповісти
ГДЕ военный союз - Британия Польша Украина ?

опять раша интригами под ковром всему помешала ?
показати весь коментар
08.07.2022 12:28 Відповісти
Поверни в Генштаб бойових генералів Муженко, Кривоніс, Галушкіна, Марченко. Кацапів треба знищувати, а не розказувати, що кацапи бажають.
показати весь коментар
08.07.2022 12:27 Відповісти
..Ви де так затрималися....??? Аж на чотири місяці!!! Всі вони ДАВНО у Генштабі... З перших днів війни...Давно нема там Хомчаків..Таранів... та інших зелених довбнів. Оце так затримка у Вас...)))
показати весь коментар
08.07.2022 13:37 Відповісти
ДЕ МАРЧЕНКО??????????????????
показати весь коментар
08.07.2022 15:59 Відповісти
Марченко у ВСУ сперших днів на передовій керує обороною Миколаєва і Миколаєвської області
показати весь коментар
08.07.2022 22:46 Відповісти
Знов вокруг да около. Та сторона, вони... А про ***** ні слова. Слизьке жабеня.
показати весь коментар
08.07.2022 12:28 Відповісти
Во время тайного визита в Киев В СЕРЕДИНЕ ЯНВАРЯ директор ЦРУ Уильям Бернс передал Зеленскому
ДЕТАЛЬНЫЕ планы России по наступлению на Киев -
Wall Street Journal.

Зеленский ответил на предупреждения Байдена об угрозе российского вторжения

28 января 2022

ПО СЛОВАМ ЗЕЛЕНСКОГО, ИЗ ЗАЯВЛЕНИЙ ИНОСТРАННЫХ ЛИДЕРОВ МОЖЕТ СЛОЖИТЬСЯ ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ЧТО В КИЕВЕ ПО УЛИЦАМ ЕЗДЯТ ТАНКИ, А ЭТО НЕ ТАК.

"Нам не нужна эта паника Нам нужно стабилизировать экономику нашего государства потому что из-за всех этих сигналов, что "завтра война" - потому что эти сигналы пошли даже от уважаемых лидеров государств, они уже открыто, даже не дипломатическим языком, а просто говорят: завтра будет война - это паника.

https://www.bbc.com/russian/news-60164297
показати весь коментар
08.07.2022 12:28 Відповісти
Ладно с паникой, но объявить сбор резервистов он был ОБЯЗАН.
показати весь коментар
08.07.2022 13:02 Відповісти
Абсолютно верно. Кацапам плевать на цену. Им главное уничтожить Украину, причем подавляющее большинство хрюске с этим согласны. Им плевать на гробы свиноты, им плевать на зверства свиноты, им плевать на все то горе, что они несут Украине. Следовательно, у украинцев не должно быть никаких сантиментов в адрес !!любого!! кацапа. Нулевая толерантность. Хороших хрюске не существует, есть лишь временно полезные.
показати весь коментар
08.07.2022 12:29 Відповісти
А закон про заборону книжок рашистською мовою вже підписаний? Вже усі терміни його ветування пріпіздєнтом минули, і він був проголосований у ВР конституційною більшістю, але так і не підписаний. По факту, він вже вважається чинним, але ніде не опублікований. Кажуть, міністр ткаченко утримує руку зє! від підпису - ну, як же, понатягували сюди "хароших рускіх", а вони ж української, як собаки, "все панімаєм, сказать нічево не можем"
показати весь коментар
08.07.2022 13:06 Відповісти
Здохни ішак оманський
показати весь коментар
08.07.2022 12:29 Відповісти
Лише Путін може зупинити цю війну, тому в України немає іншого вибору, окрім як іти з ним на переговори - Зеленський

"Сьогодні Україні не залишається нічого іншого, як сісти за стіл переговорів. А в Росії жодна інша сила не може зупинити цю війну. Він один (Путін - ред.) вирішує, коли закінчиться ця війна", - заявив Зеленський.

https://tsn.ua/ato/lishe-putin-mozhe-zupiniti-cyu-viynu-tomu-v-********-nemaye-inshogo-viboru-okrim-yak-iti-z-nim-na-peregovori-zelenskiy-2032720.html
показати весь коментар
08.07.2022 12:33 Відповісти
Вони планували це давно.
А ти провалив підготовку держави до неминучої війни. Ще і людей дурив.
показати весь коментар
08.07.2022 12:33 Відповісти
Зеленский предложил Путину переговоры.

ОН заявил, что страны НАТО не гарантируют Киеву вступление в альянс,
поэтому
ОН ГОТОВ обсуждать с Россией нейтральный статус Украины.

Пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков, комментируя это заявление, сказал, что КРЕМЛЬ "ПРИНЯЛ [ЭТО] К СВЕДЕНИЮ". "

https://www.bbc.com/russian/news-60525339 https://www.bbc.com/russian/news-60525339
показати весь коментар
08.07.2022 12:34 Відповісти
Бубенчик сегодня не с той ноги встал?

Все просрамши в начале вторжения нечего теперь ныть.

Когда у нас уже и химерсы появились, есть чем воевать, оно раскисло.

Привыкло ж в предыдущие годы по 10 раз в году отпуска себе устраивать.
Так оно представляло себе президентство...
показати весь коментар
08.07.2022 12:42 Відповісти
Не можешь Вова , "не тянешь", уходи.

В Украине достаточно настоящих патриотов, настоящих защитников, которые мотивированы ни смотря ни на что отстоять Украину.

Что ж ты за главкомтакой с упадническим духом?

Ты только сейчас узнал, что расея всю свою историю хотела уничтожить Украину?
показати весь коментар
08.07.2022 12:50 Відповісти
Ждем "настоящих патриотов" на следующих президенстких выборах.
показати весь коментар
08.07.2022 12:56 Відповісти
Містер очевидність, тьфу ти, чорт, містер вочізаглядайко
показати весь коментар
08.07.2022 12:55 Відповісти
Зеля вже як заїжджена пластинка, одну і ту ж хуню несе в ефіри, яка вже давно очевидна для громадян України, особливо в районах поблизу кордонів рашки.
А про те як держава "попіклувалась" можуть в подробицях розповісти мешканці вцілілі Маріуполя, Ірпіня, Бучі, Чернігова, ..., а це лицемірне Чмо далі заливає як на бенямарафоні.
показати весь коментар
08.07.2022 13:01 Відповісти
А 2.5 роів намагався заглянути в дупу путіну і ЗОВСІМ еготував Україну до оборони---піарився на дорогах,брехав ,перевищував свої повноваження і зовсім усунувся від своїх обовязків--захщати свій народ.
показати весь коментар
08.07.2022 13:03 Відповісти
Ну, свій то він якраз захищав: коломойша багатів, єрмаки-татарови сидять на посадах, сбушники накрались і повтікали - у свого гарода все чікі-пікі
показати весь коментар
08.07.2022 13:10 Відповісти
"свій народ"????
А закон про кримінальне покарання за "антисемітизм"?
Це не захист"свого народу"?
А українці - то таке...
показати весь коментар
09.07.2022 09:10 Відповісти
а это как понимать какие переговоры россия отдаст добровольно окупированое?"Мы будем бороться за каждый метр нашей территории. Возможно, сразу мы не вернем все. Это понятно. Некоторые вещи возвращают только на поле битвы. Для этого нам необходимо быть технически подготовленными.. Но некоторые наши территории, хочется в это верить, мы вернем дипломатическим путем. Чтобы было меньше жертв. Но это займет больше времени", - пояснил он https://www.youtube.com/watch?v=STn1yXPf3LI&t=180s СNN.
показати весь коментар
08.07.2022 13:21 Відповісти
В першу чергу, вони не рахують бурятів, чеченців і т.п.
показати весь коментар
08.07.2022 13:24 Відповісти
"Окупанти не рахують ні зброї, ні людей, а ми найперше цінуємо своїх громадян. І робимо все, щоб зберегти їхні життя. Бо наш народ - наша зброя" -останки Па́уля Йо́зефа Ге́ббельса заворушились десь в землі Берліна
показати весь коментар
08.07.2022 14:16 Відповісти
Ну ти ж казав, що не треба бути жадібним і домовитись десь посередині!
Ось вони й пруть до серидини.
Ой, не спроста була обмовочка про Хархів перед широкомасштабним вторгненням!
показати весь коментар
08.07.2022 14:41 Відповісти
Ну, тут або весь світ знищує москальську орду, або виймаємо стержні з діючих реакторів і нехай в хремлі стоять і хлопають: мацкві, пітеру, і один особисто кадирці в дупу.
показати весь коментар
08.07.2022 14:47 Відповісти
Як же дістав цей піздьож аля"Вони не рахують не зброї, не людей","не бажають воювати" і тому подібне.Досить вже.Ворог серйозний та вмілий,тому особливо небезпечний.Розм'якшали мізки стаду цими пропагандонськими штампами.
показати весь коментар
08.07.2022 14:59 Відповісти
Знищувати їх потрібно ! На окупованих територіях потрібно щоб партизанські загони зробили їм пекло.Людям потрібна зброя.В корінь потрібно перегнялуни це питання і ставлення до орків.Також важливо всю прикордонну територію видавлювати по повній їх шляхи їх залічнині вузли бази і інше все в пекло.Не потрібно їх жаліти і якось ще дивитись на них як на людей.ЦЕ ВОРОГ І ЙОГО ПОТРІБНО ЗНИЩУВАТИ інакше він знищить нас.
показати весь коментар
08.07.2022 15:40 Відповісти
Ми самі до речі привозимо наразі собі проблемі.В Лаврі сидять московські попи фсбшники по всій території їх представники тобто шпигуни і люди які наводять на цілі.ОПЗЖ всю в повному складі цю сволоту на допит в СБУ через детектор брехні.Всіх негайно відсторонити від держаних посад.Негайно потрібна перевірка всіх мерів міста і їх діяльність.Всіх хто краде гуманітарку або бере хабарі рострілювати .На кордоні негайно почати тотально перевірку прикордоників на митницях.Кого спімають на хабарах конфіскація майна його і їх родин і пожитево за грати.Колаборантів і зрадників ростріл.
Їде війна а до нас не доходить не дійшло в 2014 не доходить зараз.Країну негайно треба чистити від всього лайна !
показати весь коментар
08.07.2022 15:47 Відповісти
Головне щоб янєлох відмовився від плану встановити диктатуру в Україні..... бо втікати кудись як Лоху доведеться - вітя фьодирич не дасть збрехати.
показати весь коментар
08.07.2022 15:54 Відповісти
А Наших можно не считать?...Дались вам эти цифры из пальца, лучше пусть скажут как нашим раненым и семьям погибших помагают,тем кто потерял жилье,работу? или это не интересно?...
показати весь коментар
08.07.2022 16:43 Відповісти
"Росія не відмовилася від намірів щодо окупації нашої держави...... " А Зе , разом з коломойським , дерьмаком .. дозволяє це робити !!! Чому досі кацапські Форвард , і Альфа банки працюють ?? Чому вони досі не під українськими санкціями ??? Арешт активів , і все , і далі кацапи най заробляють на українцях ? Чому ці банки досі не націоналізовані ??? Бо мабуть саме через ці банки Зе отримує кошти за серіал "скотів " які показують на рашці ? Так Зе ?
показати весь коментар
08.07.2022 17:27 Відповісти
Наконец-то дошло?
Или так надо было сказать, чтобы быть героем?
показати весь коментар
08.07.2022 18:30 Відповісти
придется драться до последнего кацапа, бурята якута, мордвы, мари и прочея кацапурской нечисти... но уничтожить всех до одного...
показати весь коментар
09.07.2022 06:21 Відповісти
Ну, то треба вже починати мухлювати в цій партії "світового дурня", боляче давити на хрящі в середені тіла в цій боротьби - якщо є мозговий субстрат.
показати весь коментар
09.07.2022 07:42 Відповісти
Коли 73% в другому турі обрали пародію не президента, в прямому і переносному сенсі, я зрозумів що кривавої війни нам не минути.
показати весь коментар
09.07.2022 18:11 Відповісти