11735 відвідувачів онлайн
9 990 116

Чиновникам і нардепам на час війни дозволили приймати цінні подарунки, щоб підтримати ЗСУ

депутат,вр,рада,верховна

За відповідний закон №7280 "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану" проголосували у другому читанні та в цілому 240 народних депутатів, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Згідно з документом, перехідні положення закону "Про запобігання корупції" доповнюються новим пунктом про те, що обмеження за вартістю подарунків, встановлені частиною другою статті 23 для чиновників і депутатів, не поширюються у разі отримання коштів, які в повному обсязі переказано на спецрахунки, відкриті Національним банком України для підтримки Збройних сил України, та/або якщо вони використані на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від дій Російської Федерації.

Згідно зі статтею 23 закону "Про запобігання корупції", депутати та чиновники можуть отримувати подарунки, вартість яких не перевищує одного прожиткового мінімуму.

Топ коментарі
+63
шо за тупий розвод для лохів? підараси вирішили під шумок наваритись і щє до ВСУ примазались?
показати весь коментар
08.07.2022 19:27 Відповісти
+56
И шо это за плятство?
Накуя " дарить" чиновнику шоб потом он типа перечислил это всё на нужды Украины?
Может " дарящий" сразу это сделает?
Какой то очередной мутняк с отмыванием взяток.
показати весь коментар
08.07.2022 19:26 Відповісти
+51
Дичина якась! Чому той хоче допомогти ВСУ, повинен це робити через корумпованого чиновника, який цю допомогу може й не передасть. Чергова лазєйка для прикриття корупції!
показати весь коментар
08.07.2022 19:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
тваю ж то мать! А комуналку інвалідам ніззя якось закрити, бо ніхера нема грошей після тих навіжених цін на харчі
показати весь коментар
08.07.2022 22:04 Відповісти
на мою думку, корупція під час війни дорівнює зраді Батьківщині. І якщо Блазневі слуги ухвалюють подібні закони, то можливо не в кожному разі і суд потрібно чекати...
показати весь коментар
08.07.2022 22:05 Відповісти
У ВР маразм крепчає
показати весь коментар
08.07.2022 22:13 Відповісти
Так, ті депутанти або хворі, або зрадники...
показати весь коментар
09.07.2022 00:20 Відповісти
Та який маразм? Вони, як ніколи, мислять тверезо, протискуючи під шум війни корупційну схему.
показати весь коментар
09.07.2022 13:33 Відповісти
Негайно відкликати цей закон, як такий , що підтримує корупцію і хабарництво.
показати весь коментар
08.07.2022 23:11 Відповісти
Як ви всіх заїбали! Прямо зараз,вам цінні подарунки важливіші,за людські життя!
йдіть на війну собаки!
показати весь коментар
08.07.2022 23:35 Відповісти
Це взагалі на мародерство тягне.
показати весь коментар
09.07.2022 00:06 Відповісти
Кому война, а кому мать родна
показати весь коментар
09.07.2022 00:53 Відповісти
Чекати перших подарунків, а потім обох у окопи. Відмити гріхи кров'ю.
показати весь коментар
09.07.2022 00:58 Відповісти
Абсолютно згоден: "Негайно відкликати цей закон, як такий , що підтримує корупцію і хабарництво." Автора цього закону на фронт
показати весь коментар
09.07.2022 01:02 Відповісти
Хто знає адресу куди надіслати скаргу?
Треба діяти, а не просто кнопки тиснути
показати весь коментар
09.07.2022 01:05 Відповісти
Це пізд@
показати весь коментар
09.07.2022 01:31 Відповісти
Ого! зелений тренд - легалізація хабарей .....
наркоту (тіпа медичний канабіс) вже легалізували, порнографія на підході .... що далі зєлька?
показати весь коментар
09.07.2022 03:05 Відповісти
Я не взяточник.... Я патриот.... Только не успел перечислить.....
показати весь коментар
09.07.2022 04:54 Відповісти
О, мудрий наріде, як тобі живеться після кінця епохи бідності?
показати весь коментар
09.07.2022 06:35 Відповісти
Сторінка 2 з 2