4223 відвідувача онлайн

Шмигаль і Рютте обговорили відновлення України та конфіскацію заморожених активів Росії

рютте,шмигаль

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Кабміну. 

Глава українського уряду подякував Нідерландам за солідарність та потужну підтримку нашої держави у всіх сферах: від постачання необхідної зброї до гуманітарної та фінансової підтримки.

"Агресор повинен платити за свою неспровоковану агресію. Тому ми закликаємо наших партнерів запровадити національне, а в майбутньому і міжнародне законодавство щодо конфіскації заморожених російських активів. Надалі це має стати системою світової безпеки, коли загальні підходи національного та міжнародного законодавства гарантуватимуть конфіскацію активів для компенсації збитків, які він завдав неспровокованою агресією", - цитує Шмигаля пресслужба за результатами зустрічі.

Наголошується, що сторони також приділили увагу питанню відновлення України.

"Ми відновлюватимемо і реформуватимемо нашу країну за стандартами Європейського Союзу відразу після завершення війни. Оскільки наша мета – стати повноправним членом європейської родини", – наголосив Шмигаль.

Прем'єр України також запропонував Нідерландам спільно реалізовувати проєкти у сфері діджиталізації, яка, на його думку, є ефективним інструментом боротьби з корупцією.

У свою чергу Рютте зазначив, що деякі регіони Нідерландів зацікавлені приєднатися до відновлення постраждалих українських територій, а також Нідерланди зацікавлені брати участь у секторальному розвитку України, зокрема, у сфері сільського господарства.

Коментувати
Сортувати:
у нас не війна..а не неспровокована агресія..капець..неспровокована агресія - це ворона на макітру насрала..коли ж їм словники з тлумаченнями подарують??
показати весь коментар
11.07.2022 20:00 Відповісти
СН як і Путлер вдають, що у нас проходить спецоперація. Тому ми лише візи для росіян запровадили.
показати весь коментар
11.07.2022 20:15 Відповісти
Шрютте ....
показати весь коментар
11.07.2022 20:07 Відповісти
Тільки зелених не допускати до цього корита.
показати весь коментар
11.07.2022 20:09 Відповісти
Може все-таки, ті кошти, які і зараз витрачаються на асфальт і планують залучати, направити наз закупівлю озброєння, щоб швидше закінчити війну. А дерібан відкласти?
показати весь коментар
11.07.2022 20:39 Відповісти