На Харківщині воїни ССО "АЗОВ" знищили 3 ворожі автівки, 7 БМП, 2 танки та ліквідували 37 окупантів. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють у телеграм-каналі ССО "Азов" Харків.
На відео фрагмент знищення однієї з одиниць ворожої техніки окупантів високоточним влучанням артилерії.
"Мінус три легкові автомобілі особового складу, 7 одиниць БМП-2, 2 танки Т-72Б3 та 37 ворожих загарбників — результат успішної операції Сил СпД ССО АЗОВ Харків у селищі Варва́рівка, Вовчанського району, Харківської області", - йдеться у повідомленні бійців ССО "АЗОВ".
Топ коментарі
От шоб шо це робити?
Гарного Вам полювання та бережіть себе 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️