"Постачання озброєнь Україні трохи затягнулося, тому що у нас відбувалася зміна уряду", - прем'єр Словенії Голоб

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Euractiv.
За його словами, подібна ситуація була викликана зміною словенського керівництва після парламентських виборів, які відбулися ще у квітні.
"На жаль, постачання озброєнь Україні трохи затягнулося, тому що у нас відбувалася зміна уряду. Але ми взялися за це рішуче і вже відправили одну партію танків в Україну", - зазначив Голоб.
Як вказує видання, саме ФРН зіткнулася з критикою на тлі затримки постачання Києву озброєнь з боку Словенії та низки інших європейських держав.
Пов'язано це з тим, що Берлін відмовився від прямих постачань своїх танків Україні, запустив схему обміну з іншими країнами Євросоюзу - вона полягає в тому, що ті передають українській стороні свою стару техніку, а натомість отримують нові німецькі озброєння.
При цьому Шольц, виступаючи на пресконференції з Голобом, наголосив, що сторони розраховують прискорити свої переговори з питання обміну військовою технікою, щоб домогтися швидкого прогресу в межах допомоги Києву.
"Україна буде постійно потребувати всебічної підтримки в захисті від агресії", - підсумував канцлер.
Хто в цьому винен, на вашу думку?
Не знаю сколько танков отправили словенцы - словенцев всего 2млн граждан. Маленькая И ОЧЕНЬ КРАСИВАЯ СТРАНА. Кацапы там поскупали что могли и гражданства получали
А В ЭТО ВРЕМЯ , кацапы уничтожают инфраструктуру Украины и украинцев.
ШОТО ТУТ НЕ ВЯЖЕТСЯ
Та і навіщо нам якісь подачки?Україна багатюща країна-навіть під час війни одній бородатій бабусі списуються мільярдні борги.Зелупа,досить ходити по світу з протягнутою рукою.Ти неначе та жінка з німецької картини,готова прийняти з любого боку...Ну ти пам'ятаєш.
До речі, прямо перед кацапським нападам. Лютий 2022 року.
https://biz.censor.net/n3313477