10602 відвідувача онлайн
6 512 10

Ракетний удар по Дніпру: ліквідовано пожежу на промисловому підприємстві, полум’я приборкували майже 38 годин

обстріл,дніпро

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, 90 вогнеборців приборкували полум’я майже 38 годин.

"Зараз ведуться пошуки людини, яка зникла на підприємстві під час атаки. Той підступний ворожий удар забрав життя трьох людей, шістнадцять - отримали поранення. Семеро з них зараз у лікарні", - інформує Резніченко. 

Нагадаємо, окупанти вдарили по місту увечері 15 липня. 

Топ коментарі
+5
Бегает по Банковой, откликается на "найвеличніший"
показати весь коментар
17.07.2022 13:16 Відповісти
+1
Сподіваюсь, що це не Южмаш.
показати весь коментар
17.07.2022 13:20 Відповісти
+1
відео повно в інтернеті, не бачили що саме за підприємство?
показати весь коментар
17.07.2022 13:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Навідники добре ознайомлені з виробничо- технологічними циклами підпрємства. Це ремонтно- технологічні служби, кб, ітр. !!!
показати весь коментар
17.07.2022 13:03 Відповісти
Нахрена там наводчики, вроде у российских нет координат Южмаша. То не наводка, то сдача инфы, о том, что там делается.
показати весь коментар
17.07.2022 18:17 Відповісти
Істота,що наводила удар вважажає,що невразлива. Як її відловити?
показати весь коментар
17.07.2022 13:06 Відповісти
На тому добре відомому підприємстві чи не половина працівників сумують за совком.
Повірте, я знаю. Стикався з ними.
показати весь коментар
17.07.2022 17:24 Відповісти
Бегает по Банковой, откликается на "найвеличніший"
показати весь коментар
17.07.2022 13:16 Відповісти
Сподіваюсь, що це не Южмаш.
показати весь коментар
17.07.2022 13:20 Відповісти
відео повно в інтернеті, не бачили що саме за підприємство?
показати весь коментар
17.07.2022 13:39 Відповісти
вже мабуть всі зають, окрім тебе!
показати весь коментар
17.07.2022 13:42 Відповісти
Відповіді по суті немає, лише хамство.
показати весь коментар
17.07.2022 13:59 Відповісти
Нет никакого хамства здесь. Информации полно на украинских сайтах. А если комментаторы не пишут больше, чем это делает Цензор, то и правильно делают /как рекомендовано. Жаль, что это не всех касается: информаторов хватает /официальных в том числе/
показати весь коментар
17.07.2022 14:12 Відповісти