11939 відвідувачів онлайн
21 489 85

Загинуло трохи більше 9 тисяч українських воїнів, - Міноборони про втрати ЗСУ у війні

память,світла

Втрати Збройних сил України у війні проти Росії становлять понад 9 тисяч людей. Проте Міноборони поки що не може назвати точну цифру через неможливість підрахунку загиблих бійців у Маріуполі.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в інтерв'ю Youtube-каналу "ISLND TV", інформує Цензор.НЕТ.

За її словами, втрати України у війні значно менші, ніж у ворога, і це показник майстерності ЗСУ.

"Це не сотні тисяч. Слава Богу, що це не сотні тисяч. Озвучувалася цифра близько 9 тисяч кілька тижнів тому. Безумовно, у нас є Маріуполь, де ми до кінця не знаємо кількість загиблих. Це тисячі, але це точно не сотні тисяч... Якщо у них більше 50 тисяч, а у нас ми називаємо близько 9 тисяч, ну трошки зараз уже більше", - зазначила Маляр.

При цьому вона наголосила, що йдеться виключно про військових, оскільки підрахунком кількості загиблих цивільних займається інше відомство.

Як зазначалося, 22 серпня головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний заявив, що у війні з РФ загинуло майже 9 тис. українських героїв.

Топ коментарі
+70
Вічна Пам'ять та Вічна Слава Героям!!!!
показати весь коментар
23.09.2022 13:04
+24
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ
показати весь коментар
23.09.2022 13:15
+17
ТОМУ ДАВАЙТЕ ЦЮ ТЕМУ НЕ ОБГОВОРЮВАТИ !!!! НЕ ГАДАТИ І НЕ ПРИДУМУВАТИ! З ЧАСОМ ВСЕ ДІЗНАЄМОСЯ!
показати весь коментар
23.09.2022 13:09
Коментувати
Сортувати:
Вічна Пам'ять та Вічна Слава Героям!!!!
показати весь коментар
23.09.2022 13:04 Відповісти
ТОМУ ДАВАЙТЕ ЦЮ ТЕМУ НЕ ОБГОВОРЮВАТИ !!!! НЕ ГАДАТИ І НЕ ПРИДУМУВАТИ! З ЧАСОМ ВСЕ ДІЗНАЄМОСЯ!
показати весь коментар
23.09.2022 13:09 Відповісти
і дай нам Бог, щоб це була правда, до 10 тисяч
показати весь коментар
23.09.2022 19:08 Відповісти
А тепер порахуйте на прикладі Бучі скільки було б закатованих якщо росіяни окупують Україну.
показати весь коментар
23.09.2022 13:20 Відповісти
У мене 14к загинуло 6 чоловік. Це тро, військові і добровольці. Приблизно 16-18к, таку цифру дають і західні аналітики. Логічно з втратами русні в 3 рази більше. Якісь болвани пишуть про 20+ скоріше за все боти
показати весь коментар
23.09.2022 13:34 Відповісти
Ваш текст доволі непевний, розумій, як хочеш.

Західні специ російські втрати занижують - рахують специфічно. А наші завищують ??
Шо за хрін ??
показати весь коментар
23.09.2022 13:57 Відповісти
А ти як думав? Авжеж завищують. Взагалі усі армії в історії завищували втрати противника.
показати весь коментар
23.09.2022 15:10 Відповісти
Альо ! Західні специ не наші вороги !!
показати весь коментар
23.09.2022 15:58 Відповісти
До арифметики потрібно включати ще логіку .Якщо в місті дислокується в/ч то там буде велика кількість полеглих героїв А якщо поблизу нема в/ч то буде набагато менше
показати весь коментар
23.09.2022 13:37 Відповісти
Ви знаєте, мені чомусь здається, що цифра в 9000 все ж таки є правдивою, поясню. Наприклад, у моїй області щотижня публікують загиблих воїнів, їх 2-7 на тиждень. Нехай би спробували б не опублікувати хоч одного воїна, який загинув, люди б роздерли на клапті місцеву владу, яка, до речі, присутня на кожному похороні, і замовчати таку подію не вдалося б. Тут питання в іншому, скоріш за все, дуже багато зниклих безвісти, або в полоні, що сам факт загибелі підтвердити неможливо. І це, мабуть, лише підтверджені втрати ЗСУ, а є ще інші підрозділи, які приймають участь у війні проти терористів руснявих
показати весь коментар
23.09.2022 13:16 Відповісти
2-7 в ОБЛАСТІ? Ви нічого не переплутали? Може в районі?..
показати весь коментар
23.09.2022 13:26 Відповісти
скорiше в н.п.
показати весь коментар
23.09.2022 14:05 Відповісти
В Черкаському районі, вибачаюся, перевірив. То і не 2-7, а 2-4 виходить.
показати весь коментар
23.09.2022 14:32 Відповісти
От і НПЗД!
показати весь коментар
23.09.2022 13:22 Відповісти
Шо значить "наші втрати"? Мова йде про втрати ЗСУ, а не "ваші".
показати весь коментар
23.09.2022 13:23 Відповісти
...пельку затули...
показати весь коментар
23.09.2022 13:11 Відповісти
Я не розумію, для чого приховувати реальні втрати?
Злякаємося?
Ні!
Навпаки, зліші будемо, і нарешті позбудемося звички шукати "хароших расєян".
І до кожного дійде, якою ціною дається нам наша свобода.
показати весь коментар
23.09.2022 13:12 Відповісти
А що командування не знає скільки в Маріуполі було військ, скільки вийшло і скільки здалося в полон?
показати весь коментар
23.09.2022 13:13 Відповісти
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ
показати весь коментар
23.09.2022 13:15 Відповісти
Це тільки ЗСУ, за інші відомства вони не відповідають.
показати весь коментар
23.09.2022 13:20 Відповісти
Ви маєте на увазі НГУ, котра підпорядковується МВС? Тероборона давно офіційно входить до складу ЗСУ.
показати весь коментар
23.09.2022 13:27 Відповісти
НГУ, ДПСУ, НПУ - (МВС), СБУ, добробати теж не безсмертні. ТРО на початку була махновщиною+довго оформлялись.
показати весь коментар
23.09.2022 13:41 Відповісти
от що і не на часі то це публікувати втрати, і не важливо правдиві вони чи ні. Прийде час, і дізнаємся, як по Іловайську, де про реальні втрати правда випливла на пятий рік
показати весь коментар
23.09.2022 13:20 Відповісти
ШАНОВНІ!!! ДАВАЙТЕ НЕ ОБГОВОРЮВАТИ ЦЮ ТЕМУ! ВІЧНА ПАМЯТЬ ЗАГИБЛИМ!
показати весь коментар
23.09.2022 13:21 Відповісти
Це тільки втрати ЗСУ.
А ще є втрати у Нацгвардії, Прикордонників, ССО, ГРУ, СБУ, добровольців, партизан, ітд.
Незалежні джерела дають втрати України десь коло 35 тисяч бійців.
Втрати рашки до 60 тисяч.
показати весь коментар
23.09.2022 13:22 Відповісти
ГРУ, ССО та прикордонні війська хіба не є частиною ЗСУ? СБУ та НГУ - так, окремі структури.
показати весь коментар
23.09.2022 13:29 Відповісти
Прикордонники це система МВД
показати весь коментар
23.09.2022 13:34 Відповісти
З 2012 року, прикордонна служба підпорядковується МВД
показати весь коментар
23.09.2022 13:36 Відповісти
МВС ... МВС ...
показати весь коментар
23.09.2022 15:07 Відповісти
ССО и ГУР идут в зачёт ЗСУ.
МВС статистику по Нацгвардии и погранцам не даёт.
Тысяч 25 не более вместе с пропавшими безвести.
показати весь коментар
23.09.2022 13:34 Відповісти
Якщо 9-9,5 тільки по ЗСУ, то 25 всього по збройним формуванням ніяк не вийде.
показати весь коментар
23.09.2022 13:58 Відповісти
Имел ввиду с пропавшими безвести т.е. безвозвратные потери
показати весь коментар
23.09.2022 17:16 Відповісти
Ті що пропали безвісти не є безповоротні. Вони могли дезертирувати, або невідомі перебувають у полоні.
показати весь коментар
23.09.2022 20:04 Відповісти
Количество пленных известно,порядка 5000.
показати весь коментар
24.09.2022 11:02 Відповісти
це відомі
показати весь коментар
24.09.2022 11:44 Відповісти
@

>Незалежні джерела дають втрати України десь коло 35 тисяч бійців.

А можна попросити попостити посилання на ці " незалежні джерела", вони, мені здається, усі будуть закінчуватись на ".ru"?

Я особисто переглядаю багато дійсно незалежних джерел і НІДЕ такої цифри не зустрічав.
показати весь коментар
24.09.2022 04:38 Відповісти
На 9 з лишком тисяч забагато.
Вони не повинні були загинути.

Горіть в пеклі москалі, разом зі своїм ******.
показати весь коментар
23.09.2022 13:24 Відповісти
Тактика маршала Маннергейма применяемая генералом Залужным очень крутая...мочить в сортире рюZкае быдло мелкими группами по 10 человек уникальна и в обороне и в нападении...
Слава маршалу Маннергейму...💪👍
показати весь коментар
23.09.2022 13:27 Відповісти
а як ви похорон приховаєте ? У нас з усіма прощаються в обл.центрі потім відвозять по районам. Все це проходить не в закритому режимі приходять люди журналісти ..Наприклад 20 вересня моя область провела в останню путь 9 Героїв ...Я перечитав усі новини до 1 вересня і зрозумів які втрати ми маємо ...Десь як і в травні .Цифру не назву бо модер забанить ..
показати весь коментар
23.09.2022 13:34 Відповісти
Якщо МО дало приблизні цифри, то чому модер буде Вас банити ?? Ну побудете у бані 3 дні, велике діло.
показати весь коментар
23.09.2022 13:50 Відповісти
За каждую жизнь наших Героев зедебил и его банда должны ответить своей кровью.

Вопрос: когда и как? Риторический? Нет! Ответят!!!
показати весь коментар
23.09.2022 13:37 Відповісти
в моїй області в новинах не кожного дня , але похорони є .. Наприклад 20 вересня в останню путь провели 9 воїнів ...За місяць в новинах можна подивитись скільки загалом ..Так нехай буде менша цифра ,але правду навіщо приховувати ми ж не кацапи . За соїми підрахунками і підрахунками штабу цифра збігається .
показати весь коментар
23.09.2022 13:41 Відповісти
Війсьові кажуть - їм так треба. Щоб ворог не міг точно рахувати склад окремих підрозділів і в цілому.
показати весь коментар
23.09.2022 13:53 Відповісти
так у всіх регіонах. Думаю, що з урахуванням пропавших безвісти, реальні цифри втрат - 15-20 тис. воїнів.
показати весь коментар
23.09.2022 14:25 Відповісти
сайт Книга памьяти загиблих завис еще пр порохе\зеле
показати весь коментар
23.09.2022 13:47 Відповісти
Світла пам"ять всім нашим полеглим Героям! Всі ми зараз живемо завдяки їхній самопожертві! Україна вистоїть! А москаляча сарана подохне разом зі своєю брудною, зариганою підо-рашкою...
показати весь коментар
23.09.2022 13:49 Відповісти
НГУ давала цифри пару місяців назад - 1,7 загиблих, 3,5 поранених.
Вибачайте, точно не пам*ятаю.
показати весь коментар
23.09.2022 13:51 Відповісти
Земля пухом всім воякам України.
показати весь коментар
23.09.2022 13:54 Відповісти
Подивіться скільки у вашому місті поховань загиблих воїнів на новій війні. а потім порахуйте загиблих на АТО- за 8 років. Можете навіть не вираховувати на скільки більше загинуло за 7 місяців цієї війни. Я знаю по своєму місту: вже трохи більше ніж вдвічі більше .. десь 2.1 - погрішність по різних містах 10-15% в ту чи іншу сторону. Пропорція скрізь однакова. За 8 років АТО загинуло 4.400... чув десь таку цифру. Множте на 2.1-2.2 Втрати на цій війні 9000 -10000. Якщо хтось хоче заперечити, тоді з аргументами.
показати весь коментар
23.09.2022 13:56 Відповісти
Зеленський якось казав по 100-200 в день, це було у горячу фазу травень та червень, а у інші 5міс. у середньому по 50+-.
150*60днів=9000 та 50*150днів=4500 в цілому маємо 9000+4500=13500
показати весь коментар
23.09.2022 14:52 Відповісти
Тоді де ховають захиблих? В моєму місті немає таємних кладовищ де ховають вночі. Кількість загиблих 10 000, плюс-мінус.
показати весь коментар
23.09.2022 16:36 Відповісти
рахували ? А цивільні окремо ??
показати весь коментар
23.09.2022 20:06 Відповісти
показати весь коментар
23.09.2022 13:59 Відповісти
Пам'ятайте кожного Вічна пам'ять героям і низький уклін
показати весь коментар
23.09.2022 14:08 Відповісти
думаю ці цифри сміливо можна множити на три, а які в нас варіанти - знову рабство і ссср і гулаг. Що ця орда робить на захоплених територіях - повторення історичних подій - терор, пограбування, русифікація, депортація. А скільки мирних загинуло десятки тисяч точно, а біженців скільки, а що вони зробили з нашими містами. Це ще не кінець - ще очікується ядерний удар. Переконаний що в шахтах донбасу лежать всі можливі радіоактивні та хімічні відходи привезені з московії і кинуті там. Ще буде весело як це все вилізе і потече до москалів, але їх такі дурниці не цікавлять взагалі.
показати весь коментар
23.09.2022 14:09 Відповісти
Додавати треба ще десь стільки ж пропавших безвісти...
показати весь коментар
23.09.2022 14:23 Відповісти
Угу ... З таким же успіхом можна казати про Ваше твердження " ... В лучшем случае для Украины соотношение погибших на этой войне 1 к 2..."

Це з якої арихметики ?
показати весь коментар
23.09.2022 15:11 Відповісти
бред кацапский
показати весь коментар
23.09.2022 17:33 Відповісти
R.I.P. Воїнам !
Героям Слава!
показати весь коментар
23.09.2022 14:11 Відповісти
Мавзолейное быдло спешило взять Киев за три дня...лобовую атаку путлера крошили в Чернигове Киеве и и Сумах...генерал Залужный в лобовые атаки не ходил...мочил крыс путлера тихо и без особых потерь личного состава ...святые Джавелины и Стингеры захерачили крыс очень нехило...
Слава ЗСУ ♥️🖤 Слава Україні 💙💛💪👍 слава маршалу Маннергейму за Науку...
показати весь коментар
23.09.2022 14:30 Відповісти
може то була ваша дурна фантазія ?
не приписуйте свої проблеми іншим
показати весь коментар
23.09.2022 14:40 Відповісти
Вам Кривонос це особисто сказав чи є посилання?
показати весь коментар
23.09.2022 14:46 Відповісти
У Дніпрі на кладовища без сліз дивитись неможливо...
Царство Небесне всім нашим полеглим Героям! і Вічна слава та пам'ять.
Кацапам - горіти у Вогні!
показати весь коментар
23.09.2022 14:46 Відповісти
показати весь коментар
23.09.2022 14:48 Відповісти
ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ГЕРОЯМ
показати весь коментар
23.09.2022 14:51 Відповісти
втрати України у війні значно менші, ніж у ворога, завдяки асвальту.... та підтримки України союзниками
показати весь коментар
23.09.2022 15:12 Відповісти
Не можу судити інфу маляр, але я бачив скіки було швидких, війскових та цівільних, у Миколаєві після взяття першої лінії оборони рашистів на Херсон. Скіки їх їхало на Одесу. Вічна слава та пам'ять загиблим воїнам України.
показати весь коментар
23.09.2022 16:46 Відповісти
Кількісний склад ЗСУ у 700 тис. військовослужбовців ще на початку липня https://www.bbc.com/ukrainian/features-62099292 зазначив міністр оборони Резніков.
Десь місяць тому назад нардеп Костенко пропорцію 200 тис. на 500 тис. належно і неналежно озброєного особового складу ЗСУ.
Якщо цю пропорцію застосувати до сум виплат грошового забезпечення бійцям, які приймають участь в боях, а це, як слідує з https://www.budgetnyk.com.ua/images/2022/08.2022/Hroshove_zabezpechennia_pid_chas_viiny.jpg інфографіки , в середньому 120 тис. грн на місяць, та не приймають - в середньому 50 тис. грн., то можна розрахувати приблизну цифру санітарних втрат ЗСУ + полонені на початок липня.
Так, як слідує з https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3543503-za-lipen-vijskovi-otrimaut-70-milardiv-ponad-polovinu-ricnogo-budzetu-minoboroni.html інформації МОУ сума грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ за червень 2022 року становить 63 млрд. грн.
Як слідує з https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/168-2022-%D0%BF#Text постанови КМУ №168 всім пораненим та покаліченим бійцям внаслідок бойових дій збільшено додаткову винагороду до 100 тис. грн., тому загальна сума їх грошового забезпечення становитиме в середньому 120 тис. грн. на місяць. Це саме стосується виплат сім'ям полонених військовослужбовців.
Отже, розрахунок:
1) обчислюємо загальну суму виплат військовослужбовцям в строю = 200000*120000+500000*50000 = 49 млрд. грн.;
2) отримуємо різницю від оприлюдненого загального обсягу грошового забезпечення ЗСУ у 63 млрд. грн. в червні і обчисленою у п.1 сумою = 63 - 49 = 14 млрд. грн. - це і є виплати пораненим бійцям і сім'ям полонених за червень місяць;
Примітка: виплати одноразової грошової допомоги у зв'язку із загибеллю (смертю) військовослужбовців ЗСУ, яка згідно п.2 постанови КМУ #168 становить 15 млн. грн., до складу грошового забезпечення не відносяться, а йдуть окремим рядком в бюджеті, що слідує із https://www.epravda.com.ua/columns/2022/07/8/689001/ джерела.
Таким чином, кількість поранених бійців, які отримають виплати грошового забезпечення, в т.ч. додаткової винагороди, + сімей полонених за червень становило приблизно = 14 000 000 000 : 120 000 = 116 000 осіб. Тобто, при 4 тис. полонених виходить 112 тис. поранених.
Якщо виходити з пропорції загиблих до поранених українських воїнів в теперішніх умовах, про що також заявляв і президент Зеленський, а саме 1 до 5, то виходить, що загиблих у нас 22 400 станом на 01.07.2022 року.
показати весь коментар
23.09.2022 16:56 Відповісти
Ваші високоточні розрахунки десь мені нагадують такого-собі експерда на прізвище Арестович...
Я не спростовую, але й не можу вірити цифрі, що аргументована десь, як усі "прогнози" пана Грозьєва, щодо війни... куйня якась, як виявляється.. можливо правда десь посередині.. але ота ваша довжелезна формула не витримує критики...
показати весь коментар
23.09.2022 22:18 Відповісти
Нащо було чекати заяву русні про втрати? Ця цифра ж не отримана на контрасту з русньой?
показати весь коментар
23.09.2022 17:56 Відповісти
---Як гірко і боляче: Втрачаємо найкращих-- цвіт України ...
.І як влучно підмітив Антуан де Сент- Екзюпері у своєму-/ "Маленький принц" / творі :--- Немає у Світі досконалості... Наглядно переконуємося у цьому
Одна . мерзенна . кремлівська.потвора-- колотить всим Світом. --гинуть тисячі а управи на на цього ракла--упиря ---немає ...
показати весь коментар
23.09.2022 17:59 Відповісти
Нажаль, загинуло більше 25-40тис українськиї воїнів. З сотень кейсів, де усрата влада=воєнкоми мобілізували мох і болоти, де навіть Притула не встигав тих хлопців в броніки одягнути (а Зеля ніколи і не прагнув) там не може не бути тисяч марних трупів.

Кожен божий день усраті тилові криси виписують повістки кому попало. А далі з айтішників роблять комбатів за два тижні? Нажаль ні, тиловим військомматним крисам посрати скільки українців здохне.

Тому про 9тис загиблих - можете одразу забути, множити втричі, це як мінімум.
показати весь коментар
23.09.2022 21:50 Відповісти
це лише ЗСУ, звідки їй може бути відомо про втрати у НГ, поліції, СБУ ітд? я згоден про 25-40 (при 65-80 у русні) алеж треба трохи мислити...
показати весь коментар
24.09.2022 06:16 Відповісти
Тобто як =трохи більше= ? А як = трохи менше=? І що таке трохи по відношенню до людського життя? Для вас люди посереднє значення?
показати весь коментар
23.09.2022 22:28 Відповісти
Але ніхто нічого не каже про безвісти зниклих бійців-героїв(. Історія недоговарює. зручна чомусь цифра. Ще місяць назад була така ж майже. А потім повідомлення про втрату щодня 50 бійців. Помножити на кількість 200 днів. Щось не сходиться.... Да і безвісті зниклі. Зовсім безвісті. Вони в статистику не йдуть?
показати весь коментар
24.09.2022 02:36 Відповісти
А той хто зник, чомусь безвісти чомусь в розрахунок не беруться(