12633 відвідувача онлайн

Україна в ОБСЄ закликала Білорусь погодитися на розміщення міжнародних спостерігачів на кордоні

білорусь

Україна закликає режим Олександра Лукашенка погодитися на розгортання місії міжнародних спостерігачів на українсько-білоруському кордоні для моніторингу безпекової ситуації.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні.

"З огляду на брак живої сили Москва докладає всіх зусиль, щоб повністю втягнути у війну іншого свого спільника – Мінськ. І якщо Білорусь не має злих намірів, то чому б не погодитися з ініціативою розгортання прикордонної місії міжнародних спостерігачів, яку нещодавно запропонував Президент України? Час гри закінчився", - заявив він.

За словами українського посла, Кремль продовжує не визнавати реальність вже програної війни і намагається мобілізувати ресурси своїх єдиних союзників – Білорусі та Ірану.

Очільник української місії в ОБСЄ наголосив, що Іран зараз вже став співучасником злочину агресії РФ проти України. "Лише за останній тиждень Росія завдала ударів по містах України за допомогою понад сотні іранських безпілотників-камікадзе. Це робить Іран співучасником злочину агресії, воєнних злочинів і терористичних актів Росії проти України", - заявив Цимбалюк.

При цьому він звернув увагу на те, що саме Москва пообіцяла Тегерану в обмін на допомогу з безпілотниками: "Ми повинні запитати себе, що Москва пообіцяла Тегерану? Як Тегеран використає свій досвід експлуатації безпілотників у цій війні високої інтенсивності? І які лазівки використовує Тегеран для розвитку своїх наступальних технологій?".

Топ коментарі
+6
Нафіга цей цирк?
Невже не ясно, що вусате падло, це маріонетка зуйла?
показати весь коментар
21.10.2022 13:31
+5
Ми то знаємо, але, на жаль, та ж Європа любить, щоб усе було документально зафіксовано. Тобто, щоб вважати лукашенку лайном, потрібно провести купу дослідів, аналізів і тому подібних досліджень. Хоча і без цього видно, що він лайно. Якось так
показати весь коментар
21.10.2022 13:36
+4
А навіщо ? Ми що не знаєм що вони вороги ?
показати весь коментар
21.10.2022 13:31
Коментувати
Сортувати:
Ннєт. На ето я пойтіть нє могу!
показати весь коментар
21.10.2022 13:28 Відповісти
А навіщо ? Ми що не знаєм що вони вороги ?
показати весь коментар
21.10.2022 13:31 Відповісти
Ми то знаємо, але, на жаль, та ж Європа любить, щоб усе було документально зафіксовано. Тобто, щоб вважати лукашенку лайном, потрібно провести купу дослідів, аналізів і тому подібних досліджень. Хоча і без цього видно, що він лайно. Якось так
показати весь коментар
21.10.2022 13:36 Відповісти
Як додатковий захист від повторного вторгнення.
показати весь коментар
21.10.2022 13:37 Відповісти
показати весь коментар
21.10.2022 13:31 Відповісти
Нафіга цей цирк?
Невже не ясно, що вусате падло, це маріонетка зуйла?
показати весь коментар
21.10.2022 13:31 Відповісти
Просто цырк ! То на иранцев открыли криминальные дела ,теперь вот этот бред !
показати весь коментар
21.10.2022 13:36 Відповісти
А що робити? Воювати за нас вони не будуть. Не робити нічого - теж не варіант. От і вибрали золоту середину - то кримінальні справи відкривають, то виявлять, що путін вже "в агонії", "в розпачі", "потерпіть ще трохи".... Дякуємо, що хоч зброю дають.
показати весь коментар
21.10.2022 13:40 Відповісти
Звичайно вони погодяться! Але при умові, що цими спостерігачами будуть козломорді.
показати весь коментар
21.10.2022 13:37 Відповісти
Або відправлять туди колишніх членів міссії ОБСЄ на Донбасі. Це ті сліпоглухонімі інваліди, які фізично могли тільки ходити на весілля до моторол та на посиденьки до донецьких розважальних закладів.
показати весь коментар
21.10.2022 13:41 Відповісти
Кажуть, іранські спостерігачі дуже професійні. Прямо з повітря можуть спостерігати. Дронами
показати весь коментар
21.10.2022 13:44 Відповісти
білоруси чекають на HIMARS ,який не буде розрізняти за кого білорус голосував...білоруси надіються відсидітись ...єта нє ми єта всьо лукашенка..да да єто он..ми ваще против вайни.
показати весь коментар
21.10.2022 13:40 Відповісти
Без дозволу *уйла він не погодиться. А відповідь *уйла відома. Так що не колотіть воду в склянці!
показати весь коментар
21.10.2022 13:44 Відповісти
Это последний шанс для Александра Григорьевича на перспективу для Беларуси и даже для себя :
Беларусь выбирает мир цивилизации.Лукашенко остаётся действую-щим политиком в БУДУЩЕЙ МИРНОЙ Беларуси.
Это был бы важный шаг навстречу сражающейся Украине .
показати весь коментар
21.10.2022 13:49 Відповісти
Я от тільки одного не пойняв.
А що, бляха, заважає розмістити спостерігачів на СВОЇЙ стороні кордону?
показати весь коментар
21.10.2022 13:58 Відповісти
а навіщо це лайно питати? нехай розміщуються з нашого боку
показати весь коментар
21.10.2022 14:05 Відповісти
Президент Беларуси - в смертельном тупике И ДЛЯ СЕБЯ И ДЛЯ БЕЛАРУСИ. Сам туда заплыл. Надо было держаться ИЗО ВСЕХ СИЛ не
за власть , а за постоянный контакт , круглый стол со своей оппозицией.
Надо было выпустить всех политзаключённых .
Но было бы сейчас НЕ УМНО подталкивать Лукашенка в ГЛУХОЙ УГОЛ .
Т.е не оставлять ему никаких шасов. Т.е в один УГОЛ с ПУТИНЫМ.
Умнее приоткрыть ему путь в ПРОТИВОПОЛОЖНУЮ сторону.
И если он ПОЙДЁТ НАВСТРЕЧУ Украине и миротоворческий контингент
станет на границе двух стран , то Украина могла бы сделать президенту Беларуси ОТВЕТНЫЙ шаг навстречу . А именно : посодействовать ЕГО
ЛИЧНОМУ выступлению в ООН.
Или Григорьевич УЖЕ ПОНЯЛ , чего ждёт от него Беларусь , Украина ,его оппозиция и ЦИВИЛИЗАЦИЯ либо НЕТ. Это был рискованный для него
и для Беларуси шаг. Но сам заплыл в тупике- ему и решать.
показати весь коментар
21.10.2022 14:29 Відповісти
Бла бла бла.
Нема вже ніякої біларусі. Є новий регіон парашной *********.
І після ракет, які летять по нам з території цього регіона, відпетлять не вийде. Поруч з ****** гойдатиметься.
показати весь коментар
21.10.2022 14:37 Відповісти
"ЗЕ СЛУГИ" від імені народу України знову закликають прорашистську шарагу ОБСЄ.від котрої крім ціленаведення рашистів на розміщення ЗСУ до цього .толку ніякого не було