10981 відвідувач онлайн
3 457 23

Росія внесла 11 Британських заморських територій до переліку "недружніх" країн

кремль

Російський уряд розширив перелік недружніх іноземних держав і територій. До нього включили 11 Британських заморських територій, які часто використовують як офшори.

Про це повідомили в кабінеті міністрів РФ, інформує Цензор.НЕТ.

До нового переліку включили такі території: Бермуди, Британська антарктична територія, Британська територія в Індійському океані, острови Кайман, Фолклендські острови, Монтсеррат, острови Піткерн, острови Святої Єлени, Вознесіння і Тристан-да-Кунья, Південна Джорджія і Південні Сандвічеві острови, Акротирі і Декелія, Теркс і Кайкос.

Йдеться в основному про невеликі острови. У деяких з них нема постійного населення, на інших мешкають десятки або сотні людей.

Також у списку є території, які часто використовують для реєстрації офшорних компаній - передусім Бермуди та Кайманові острови.

Нагадаємо, перелік "недружніх іноземних держав і територій" було затверджено розпорядженням уряду РФ 5 березня 2022 року. Спочатку до нього входили лише США та Чехія. Після повномасштабного вторгнення РФ до України в список включили Україну, Канаду, Велику Британію, держави ЄС, Чорногорію, Швейцарію, Албанію, Андорру, Ісландію, Ліхтенштейн, Монако, Норвегію, Сан-Маріно, Північну Македонію, Японію, Південну Корею, Австралію, Мікронезію, Нову Зеландію, Сингапур, Тайвань, Багамські острови, острови Гернсі і Мен.

Топ коментарі
+14
Для економії паперу раджу рашці писати лише список дружніх країн.
показати весь коментар
30.10.2022 12:59
+11
Скоро цей список буде виглядати як "Атлас світу" за виключенням якихось еритрей, каендеерів і, звісно, білоруської губернії.
показати весь коментар
30.10.2022 13:00
+5
Бідні британці, що ж робити тепер, ще й острови
показати весь коментар
30.10.2022 12:57
Коментувати
Сортувати:
Бідні британці, що ж робити тепер, ще й острови
показати весь коментар
30.10.2022 12:57 Відповісти
Теркс і Кайкос ...Сендвічеві острови... Що це робиться? Негайно скликайте ООН.)))
показати весь коментар
30.10.2022 12:57 Відповісти
Для економії паперу раджу рашці писати лише список дружніх країн.
показати весь коментар
30.10.2022 12:59 Відповісти
Можна ще більш зекономити: достатньо до переліку диктатур та терористичних режимів, додати кліше «дружні країни».
Два в одному!
показати весь коментар
30.10.2022 13:03 Відповісти
Скоро цей список буде виглядати як "Атлас світу" за виключенням якихось еритрей, каендеерів і, звісно, білоруської губернії.
показати весь коментар
30.10.2022 13:00 Відповісти
У пляшкосидів є потенційний мега союзник. Гвінея-Бісао. Правда, якщо подарувати пару фрегатів.
показати весь коментар
30.10.2022 13:19 Відповісти
Майже усі - офшори !
Де ж кацапська-нечисть буде гроші ховати ?
показати весь коментар
30.10.2022 13:03 Відповісти
Тепер можна не ховати. Срассия і так повністю в їх руках.
показати весь коментар
30.10.2022 21:05 Відповісти
Цей потужний демарш певно спровокує парламентську кризу на о-вах Піткерн!

Коаліція правлячих партій розвалиться, прем'єр Нбоно Куугхе змушений буде піти у відставку!

Економіка держави, основана на експорті пальмових чопиків в дірки російських бочок, летить в прірву!
показати весь коментар
30.10.2022 13:11 Відповісти
Список недружественных стран кацапии это список стран без проданной совести.
показати весь коментар
30.10.2022 13:16 Відповісти
каждая из стран этого списка может собой гордиться
показати весь коментар
30.10.2022 13:18 Відповісти
З "дружніх" у цих придурків лишилася Бялорусь, КНДР та Еритрея ))) Ну і декілька дебілів з Угорщини.
показати весь коментар
30.10.2022 13:29 Відповісти
Додайте ще Сирію і Іран (поки платять) і КНР (дисовий гаса и нефтя).
показати весь коментар
30.10.2022 21:08 Відповісти
а перелік "дружніх" не змінився - бульбопюрер і трохи голодних рабів ? ))))
показати весь коментар
30.10.2022 13:35 Відповісти
Маzковські niga раси з наполегливістю маніяка продовжують складати списки тих, кому не пощастило потрапити до їхнього клЮбу виграних вибраних.
показати весь коментар
30.10.2022 13:39 Відповісти
Можно представить как переживают британцы!!!!
показати весь коментар
30.10.2022 14:01 Відповісти
Негайно депортувати усіх рузькіх з недружніх країн в козлостан!
показати весь коментар
30.10.2022 14:01 Відповісти
Прям как и положено на раССеи... как в средневековье...
показати весь коментар
30.10.2022 14:42 Відповісти
Англічани все це переживуть і навіть краще заживуть буз свинособак.А куди будуть виводити крадені у їх наріду гроші і возити своїх коханок московити?
показати весь коментар
30.10.2022 15:15 Відповісти
А теперь пусть задумаются что сделает Лондон с московитскими денежками, и недвижимостью.
показати весь коментар
30.10.2022 16:47 Відповісти
"Развяжите полотенце, иноверы, изуверцы,
Нам бермуторно на сердце и бермутно на душе!"
показати весь коментар
30.10.2022 18:00 Відповісти