4595 відвідувачів онлайн

Україна через США хоче вплинути на Ізраїль, щоб той почав надавати військову допомогу: це єдина країна, до якої вони прислухаються, - посол Корнійчук

корнійчук

Україна намагається через Сполучені Штати вплинути на Ізраїль з тим, щоб той змінив свою нейтральну позицію щодо українсько-російської війни та почав надавати військову допомогу Києву.

Про це посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук розповів в інтерв’ю The Hill, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду".

"Американці – єдина країна, до якої Ізраїль прислухається", – вважає Корнійчук.

За його словами, він щотижня зустрічається з послом США в Ізраїлі Томом Найдсом, якого називає "секретною зброєю" у своїй кампанії, спрямованій на те, щоб змусити ізраїльтян змінити курс і надати військову та протиповітряну підтримку Києву.

"Ми обговорюємо різні заходи підтримки, і знову ж таки, нам потрібно змінити цю основну тенденцію, яка відрізняє позицію Ізраїлю від решти демократичного світу, і збільшити військово-технічне співробітництво", – сказав український посол.

За словами Корнійчука, відносини України з Ізраїлем в останні тижні поглибилися "з деяких технічних питань, пов'язаних з обороною", зокрема системи попередження цивільного населення про ракетні атаки з боку РФ. "Це позитивний розвиток, і ми, звичайно, очікуємо більшого від Ізраїлю", – зазначив він.

Посол України також розраховує, що США можуть більш ретельно перевіряти, чи дотримується Ізраїль західних санкцій щодо Росії. "Питання санкцій також важливе, і американці перебувають у набагато кращому становищі, щоб перевірити, чи дотримуються ізраїльтяни цих санкцій, чи ні", – вважає він.

Водночас, визнає Корнійчук, до проведення в Ізраїлі позачергових виборів, призначених на 1 листопада, в країні навряд чи буде обговорюватись питання військової допомоги Києву.

Топ коментарі
+18
Коментар на цю тему: https://t.me/BerezaJuice/22867 Березовый сок
Руководство Украины очень последовательно в своих действиях. Сначала президент Володимир Зеленський просит у Израиля оружие и начинается не очень публичное сотрудничество. Затем украинский посол Евгений Корнийчук, озвучивает в интервью The Hill, что просит Белый дом оказать давление на Израиль, чтобы он предоставил Киеву военную помощь и более тщательно проверил, как Израиль соблюдает западные санкции в отношении России, на что пальцем у виска покрутили в Иерусалиме и в Вашингтоне. А теперь просто вишенка на торте - голосование в ООН по ядерному разоружению Израиля и Украина голосует за. США, Британия, Литва, Латвия, Эстония, Польша, Германия, Франция, Бельгия, Австралия, Канада и многие другие прогрессивные государства это голосование не поддержали, а Украина проголосовала за. Вместе с Россией. Браво!

Такое солидарное голосование со страной-оккупантом в тот момент, когда формируются партнёрские отношения с Израилем? Последовательная международная политика - это наша сильная сторона. Но это не точно.
показати весь коментар
30.10.2022 19:16 Відповісти
+10
Почему Украина должна разоружиться по ядерному оружию, а Израиль - нет? Мы рылом не вышли? Украинским дикарям кровь из носу надо разоружиться с печальными для нас последствиями, а Израилю или, к примеру, Индии и Пакистану - нет? Это, братцы. обычный расизм и ксенофобия.
показати весь коментар
30.10.2022 19:34 Відповісти
+8
Інфа 100% ...?
Звідки така поінформованість ізраїльської військової промисловості? Розчарую вас. Все ППО Ізраїлю (за винятком "Петріот"), зроблено в Ізраїлі. Від конструктської задуми на папері до втілення в металі та керуючих блоках.
Залізний Купол, Барак (морський ЗК), Праща Давида, Чарівна Паличка, Стріла 2 та Стріла 3, це все оригінальні ізраїльські розробки.
Фінансування, так, американське, зате потім США інтегрують ці системи у свою глобальну систему ППО/ПРО
показати весь коментар
30.10.2022 19:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хай США виділять кошти для розробки і виготовлення ППО для України
показати весь коментар
30.10.2022 19:05 Відповісти
Все ППО в Ізраїлі зроблено в США і нічого Ізраїлю не коштувало, так що дійсно, треба лише бажання штатів, тобто їх влади, бо їх народ за Україну, проти лише 5 відсотків.
показати весь коментар
30.10.2022 19:14 Відповісти
Інфа 100% ...?
показати весь коментар
30.10.2022 19:43 Відповісти
Інфа від військових США, які, до речі, дуже лояльні до Ізраїлю.
показати весь коментар
30.10.2022 19:52 Відповісти
Звучить вагомо - "інфа від військових США".
Залишилося зрозуміти ще одне - яким боком ви до них?
Я написав вам те, що є реально. Ваше право думати абсолютно те, що вам думається
показати весь коментар
30.10.2022 19:57 Відповісти
Зараз почну якомусь від ОСББ ФСБ прізвища писати і фото викладати. Звичайно ви кацапи будете доводити, що Ізраїль це все, бо вони не Україні, а рашці побудували виробництва безпілотників Форпост (Searcher II). А зараз електроніка в іранських шахедах ізраїльська. І Голодомор вони не визнали. А зараз Ізраїль фактично на боці окупантів. Так що свої єврейсько-кацапські казки залиште собі. Стосовно начинки шахедів, то йдіть до Любарського посперечайтeсь, він не банить. А от інтерв'ю про це з ним https://www.youtube.com/watch?v=Xcgp1Vp4_qs
показати весь коментар
30.10.2022 23:07 Відповісти
що прямо на вушко шепнули?)))
показати весь коментар
30.10.2022 21:24 Відповісти
Зачем писать глупости?
показати весь коментар
30.10.2022 21:16 Відповісти
а що медвед може ще написати)))))
показати весь коментар
30.10.2022 21:25 Відповісти
Того так не дає спокою, що всі це знають, хто тільки має бажання.
показати весь коментар
30.10.2022 23:09 Відповісти
В нас вже давно розроблено, просто комусь захотілося асфальту!
показати весь коментар
30.10.2022 19:30 Відповісти
Еврея развести??? Проще наверное касапа выровнять..
показати весь коментар
30.10.2022 19:05 Відповісти
Не зачіпайте Ізраїль.
показати весь коментар
30.10.2022 19:14 Відповісти
показати весь коментар
30.10.2022 19:16 Відповісти
Хоть паржом
показати весь коментар
30.10.2022 19:42 Відповісти
Бред какой-то. Вы бы хоть в гугле перевод сделали темы
голосования, прежде чем размещать подобное.
показати весь коментар
30.10.2022 21:05 Відповісти
Дипломатія України це той же самий квартал. Ідіоти
показати весь коментар
31.10.2022 08:34 Відповісти
Просить можно, можно еще и гопак в Конгрессе станцевать. Там поопладируют. Но ПВО не дадут.
показати весь коментар
30.10.2022 19:18 Відповісти
А хто пане нам три раки заважав пробити своє ППО і ПРО, проекти і гроші на це були? Чому у Вас не виникає запитання до реальних винуватців - будівників асфальтних доріг? А зараз виявилися винні США? Навіть пішов 9-й місяць, а ракет своїх Україна так і не має.
показати весь коментар
30.10.2022 20:30 Відповісти
Все верно. И я это знаю. И вопросов много. Единственный момент - современные ракеты не строят за 9 месяцев. Это работа на много лет и много-много миллиардов долларов, которые успешно вымывал из бюджета коломойский и к.
показати весь коментар
30.10.2022 20:33 Відповісти
Згоден про коломойського і згоден за все про що Ви написали, окрім 9 місяців і ракет. Ракети "Нептун" в нас вже були до виборів Президентом Зеленського. Ракети "Ввільха М" (Павлоград, директор Шиман, зупинка роботи) при Президентові Зеленському. Були і ракети і комплекси. Ракети "Сапсан" і "Грім 2" також були і гроші були залишені "баригами" 170 мільярдів гривень в казні ще у 2019 році, а тоді 170 мільярдів, як сьогодні 500 мільярдів гривень. То де вони і де ракети? А 9 місяців, це вже під час активного нападу можна було хоч десяток ракет "Нептун" виготовити і затопити дирявий флот Засрашки, який обстрілює міста України. А їх немає, є тільки купа профінансованих телеканалів на російській мові, Єєдиний канал єдиних новин" бо то потужніша зброя для перевиборів.
показати весь коментар
30.10.2022 20:59 Відповісти
У власти свора гиен. Потому пока и нет ракет и пока не будет в тех количествах, которые нужны. Надеюсь все изменится к лучшему, но это будет непросто.
показати весь коментар
30.10.2022 21:09 Відповісти
Я вірю, що все зміниться і це пройдн зразу після виборів. Вірю в Україну, її ЗСУ і ПЦУ!!!
показати весь коментар
30.10.2022 21:12 Відповісти
легче сделать льву міньет
попасть к лене в кабінет /брежневу/
себя в *опу целовать
чем еврея нагинать
показати весь коментар
30.10.2022 19:22 Відповісти
Ви все йдете на поводі у Зелі. А звідки в нього така впевненість, що Ізраїль дасть йому ППО? Тому що він єврей? Бо з казні країни дали євреям пенсіонерам, які їдуть до Ізраїлю, підвищену пенсію? Тому що визнали Голокост незважаючи на те, що він не визнали Голодомор?
показати весь коментар
30.10.2022 19:26 Відповісти
Товарищ Сухов! Если уехавшие в Израиль платили налоги в бюджет и взносы в Пенсионный фонд Украины, то в чём проблема? И о каких "повышенных" пенсиях Вы говорите? Если можно, дайте ссылку на соответствующий документ.
показати весь коментар
30.10.2022 20:00 Відповісти
Пану не важко відшукати Указ Президента, він був серед перших його підписаних документів. А ще Верховна Рада щось там голосвувала, щоб ми євреїв не обзивали, чи це мені приснилося? А українців обзивати можна?
показати весь коментар
30.10.2022 20:32 Відповісти
Вот всё, что нашёл: https://archive.9tv.co.il/news/2019/09/01/274464.html На окончательное решение уйдут годы. Но дело не в этом - если люди заработали пенсию, её обязаны платить.
показати весь коментар
30.10.2022 21:02 Відповісти
З українського бюджету? З того бюджету, що залишається після судових рішень і рішень уряди і Ради на користь Бені? То Ви за це вправду?
показати весь коментар
30.10.2022 21:16 Відповісти
С пенсионного фонда. Я же о тех, кто действительно заработал пенсию в Украине. И причём тут Беня?
показати весь коментар
30.10.2022 22:09 Відповісти
То хай там і платять вам пенсії по 50-100 доларів. Чи ви на порядки більше в пенсійний платили?
показати весь коментар
30.10.2022 23:11 Відповісти
Украина, Митя, идёт в Европу, в цивилизованный мир. А в цивилизованном мире не принято красть у людей заработанные ими пенсии. Например, человек заработал пенсию в Германии и уехал жить в Португалию. Или в Австралию. Или в США. И Германия будет присылать ему на счёт его немецкую пенсию. И так не только в Германии. Пенсию можно заработать где угодно и получать её в любой другой стране. На этом, Митя, лекция о пенсиях в цивилизованном мире закончена. Можешь идти домой.
показати весь коментар
30.10.2022 23:44 Відповісти
Тебе богя ніхто не тримає тут на українському сайті. А чого ти з Ізраїлю втік до німців, які вас Голокостили, європеєць кацапський, навіть і не питаю. А стосовно пенсій в 50-100 доларів тобі не сподобалось, але це факт. В середньому 60-7- доларів, якщо на людину у більшості.
показати весь коментар
31.10.2022 00:04 Відповісти
Бачу тупу кацапську пику, яка нагріла сраку в Європі. В мене один такий знайомий є на Брайтон-Біч, притаскав з помийки комп і став працювати ботом. Він теж спочатку втік з Ізраїлю, але там працювати треба, а в Штатах велфер. По манері спілкування таке ж саме кінчене і тупе бидло як ти, богя. Ти європейців, гнидота, з собою не рівняй, з тебе такий європеєць, як з Яценюка куля. Бувай кацапура, тобі там пора з аквафрешем бігати.
показати весь коментар
31.10.2022 00:38 Відповісти
Да ти мабуть хворий?
показати весь коментар
30.10.2022 22:00 Відповісти
А ты дохтур? Диагнозы ставишь?
показати весь коментар
30.10.2022 22:10 Відповісти
Если хочешь рассмешить Бога, то расскажи ему о своих планах. (с)
А тут ещё и с наездом. Да уж, па-приколу ...
показати весь коментар
30.10.2022 19:28 Відповісти
ни вкоем случае. от них потом низачто не отделаешься.
показати весь коментар
30.10.2022 19:29 Відповісти
вава недостаточны й евгей?
показати весь коментар
30.10.2022 19:30 Відповісти
А вони "нам нічєво нє далжни".
показати весь коментар
30.10.2022 19:32 Відповісти
Почему Украина должна разоружиться по ядерному оружию, а Израиль - нет? Мы рылом не вышли? Украинским дикарям кровь из носу надо разоружиться с печальными для нас последствиями, а Израилю или, к примеру, Индии и Пакистану - нет? Это, братцы. обычный расизм и ксенофобия.
показати весь коментар
30.10.2022 19:34 Відповісти
То чому Україна віддала свою ядерну зброю? Запитайте в них, а не в Ізраїля. Це дуже велика помилка України, яка сьогодні вилитлася в напад Засрахи. Навіщо Ізраїлю віддавати ядерну зброю, коли проруч Сірія, Іран та інші країни бажають у своєму житті одного - знищити Ізраїль, а між ними росія має свої бажання і отримує від усіх.
показати весь коментар
30.10.2022 20:35 Відповісти
Скоро во всех учебниках военного дела: "Плановый, образцово-показательный, идеально организованный отход российских войск на запасные рубежи обороны". Вишенка на торте на последних секундах:
https://www.youtube.com/watch?v=sBddM0jOtbY
показати весь коментар
30.10.2022 19:38 Відповісти
Знову треба Джонсонюка в Київ. ТЕРМІНОВО!!! Бо ці зелені блазні знову починають грати на руку московитам.

Я відразу вибачаюсь за мою "французську", але...
ЯК Я ХОЧУ БАЧИТИ розйо@ану в кров харю дєрьмака на світлинах трупа, який вісить у Маріїнському парку, обісцяні штані усіляких подляків-тищенків-тимошенків на світлинах на фоні стінки під "софітом" кулемета і ЧУТИ дикі воплі усіляких данілових-баканових-шмигалів та мосійчучок разом з іншими "слугами" з камер довічного ув'язнення суворого режиму!

На Бєню - окремий наряд: відрядження до США (попередньо зробивши його жебраком-безхатьком в Україні...

Боже, не для себе ж прошу!
показати весь коментар
30.10.2022 19:38 Відповісти
Це Ви про дозвід відправки вертолітних моторів і моторів до літаків "Мотор Січі" богуслаєва на московію, які поставили на вертольоти і літаки і до цього дня вбивають наших найкращих, знищують наші міста і підприємства? Так, і сидять далі брешуть, ніби нічого і не сталося. Як вам нарід 73%? А нормальні люди по копійці збирають на допомогу військовим.
показати весь коментар
30.10.2022 20:46 Відповісти
І про це також. А по сукупності цю зелену шоблу вже давно пора б було розвішати для прикраси Маріїнського парку (ну шо б далеко не тягти - парк там поруч)
показати весь коментар
30.10.2022 20:57 Відповісти
Ой вей... да Цадика в луганскую область перезахороните и все. Будет и помощь и даже инструкторы из мосада
показати весь коментар
30.10.2022 19:40 Відповісти
Если Израиль передаст все ППО и ПВО, которое у них есть, какую площадь оно закроет? Хоть на одну область хватит? Сколько реально Израиль может подарить Украине оружия, если евреи и сами воюют? Сколько оружия Украина подарила Израилю раньше, для помощи евреям в их войне?

Вопросы не для дурачков голосовавших за дурачков.
показати весь коментар
30.10.2022 20:03 Відповісти
Найвпливовіший єврей світу (Зеля) не може вплинути на Ізраїль?
показати весь коментар
30.10.2022 20:12 Відповісти
Які питання? Нарід вибрав євреїв, які сьогодні займають всі високі посади, то мабуть була надія на Ізраїль? А як там рабінович і його прихвостні, втекли куди на росію чи в Ізраїль? Чомусь мені здається, що Ізраїль допомагає росії, а не Україні, чи на росії немає їх безпілотників та іншої зброї? А нам дали свою висмоктувальну зброю - поїдання грошей із бюджету - Беню і боголюбського!
показати весь коментар
30.10.2022 20:19 Відповісти
На отношения Израиля к Украине повлиять нельзя - война тут ни при чём.
Зато можно увеличить финансирование Украины за счёт уменьшения
финансирования Израиля, раз он работает в пользу России.
показати весь коментар
30.10.2022 20:59 Відповісти
На улице Изя обращается к незнакомцу:

- Если б не усы, вы были бы так похожи на мою Сару !

- Извините, но у меня нету усов.

- Да я вижу, они у Сары. )))
показати весь коментар
30.10.2022 21:18 Відповісти
це єдина країна, до якої вони прислухаються

Все з точністю до навпаки...
показати весь коментар
30.10.2022 21:18 Відповісти
Минулого тижня Ізраїль розбомбив іранський завод зі складання дронів у Сирії.
Cаме війна в Україні поставила іранські безпілотники на випробування і, ймовірно, призведе до того, що її обладнання стане більш ринковим.

На початку цього року енергетична угода між міністерством нафти Ірану та російським «Газпромом» на 40 млрд доларів вказала на вступ відносин у нову фазу та ширший антиамериканський фронт у Євразії.

Хоча іранські дрони ще не мають значної економічної цінності, вони мають величезну політичну цінність. Чим більше світ бачить військову силу, тим більше ці люди відчувають себе комфортно в Тегерані. І, звичайно, для Ірану це частина і посилка його стратегії стримування.

Іран сподівається, що росіяни дадуть взаємність і забезпечать його військовою технікою, про яку Іран завжди просив - передовими винищувачами, наприклад, CY 35 або більш досконалими системами ППО.

На початку цього року Іран відкрив свою першу фабрику дронів у Таджикистанi для виробництва та експорту Ababil-2, варіанту одного з найперших дронів.

показати весь коментар
30.10.2022 21:19 Відповісти
Добрые дела для украинцев не проходят безнаказано )
https://www.newsru.co.il/israel/30oct2022/un_130.html Украина проголосовала за лишения Израиля ядерного оружия
показати весь коментар
31.10.2022 00:00 Відповісти
Всього 5 країн проголосувало проти.
А якщо ви натякаєте на те що Ізраїль не буде допомагати, то щось за 8 місяців не видно в Україні ні ПРО ні Меркав. Ізраіль відмовився не те що передати, а й продати засоби ПРО та іншу зброю.
Нормально проголосували, я вважаю.
показати весь коментар
06.11.2022 11:44 Відповісти
лучше уж южную Корею тогда, у них хоть к2 и арта есть
показати весь коментар
30.10.2022 21:19 Відповісти
Україна намагається через Сполучені Штати вплинути на Ізраїль з тим, щоб той змінив свою нейтральну позицію щодо українсько-російської війни та почав надавати військову допомогу Києву. Джерело:
А НІЧОГО ЩО НОВА ВЛАДА З 2019 ЗНИЩИЛА ВСІ ЗАКУПИ ДЛЯ ЗСУ, НІ ТОБІ РАКЕТ, НІ ТАНКІВ. А ТЕПЕР КОГОСЬ ЗВИНУВАЧУВАТИ ЩО В НАС НЕМАЄ ЗБРОЇ.
В Ізраіля нормальна розвідка, вона знає чим ці ТРИ роки займалася влада зеленського.
показати весь коментар
30.10.2022 21:40 Відповісти
Загроза безпілотників в Ірані зростає, і це лише питання часу, поки американським-iзраїльським військовим, а не українцям, доведеться захищатися від неї.

показати весь коментар
30.10.2022 22:38 Відповісти
Зачем.... Не хотят и не надо.....
показати весь коментар
31.10.2022 01:53 Відповісти
Территория Израиля , меньше территории Киевской области, население, примерно, такое же, около 10 млн.
Израиль в состоянии войны с Ираном и Сирией, каждую неделю он бомбит иранские базы и аэропорты в Сирии.

Израиль, обычно, не комментирует свои атаки или поставки вооружений, но успешная борьба Украины с дронами-камикадзе, это заслуга Израиля.
Официальная позиция Израиля: Израиль не поставляет вооружение Украине.
Израиль поставил Украине , через Польшу, разведданные , для борьбы с дронами-камикадзе, а также Системы Smart Shooter . Система обнаруживает дроны-камикадзе и с большой точностью, уничтожает их.
С помощью искусственного интеллекта Smart Shooter работает по принципу "один выстрел - одно попадание".
Есть разные версии Системы: для самолетов, беспилотников, пушек и пулеметов.
https://www.youtube.com/watch?v=91sf7B6WpbI
показати весь коментар
31.10.2022 04:52 Відповісти
Судячи з вищесказаних коментів нам потрібно стати другим Їзраїлем в Європі. Маючи такого "сусіда" на сході... Думаю, що світ і Європа все це добре розуміють, непевно і будуть сприяти в цьому, але є маленьке "но"... ядерка в руках маньяка. А тут ще під шумок і жовтий дракон...є над чим подумати. Світ не потягне два виклики...