8998 відвідувачів онлайн
11 397 65

"І ні в кого не питатимемо": Данілов заявив, що ЗСУ зайдуть на територію РФ, якщо буде необхідно

данілов

Українська армія може зайти на територію Росії, якщо це буде необхідно для захисту України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Kyiv Post сказав секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов.

На запитання, чи може українська армія опинитися на території Росії для захисту України, він відповів: "Так, обов’язково. Якщо для захисту нашої країни треба буде опинитися там, де ми вважатимемо за необхідне, ми там будемо".

Данілов зазначив, що Україна водночас "не буде ні в кого питати" дозволу. "І всі ці балачки, що не треба когось там дратувати, – це нісенітниця", – сказав секретар РНБО.

Також секретар РНБО додав, що "кінець" Росії обов'язково настане. При цьому вони самі все роблять для того, щоб Росія припинила існувати в нинішньому вигляді, переконаний Данілов.

"Кінець Росії буде обов’язково. Цей кінець вони творять самостійно, це їхнє рішення. Вони на сьогодні знищують свою країну. Росія в тому вигляді і межах, в яких є зараз, існувати не буде після того, як вони ухвалили рішення воювати з Україною", - наголосив Данілов.

Топ коментарі
+20
ГОЙДА!!!!
показати весь коментар
29.12.2022 20:35
+17
Ну так, війну необхідно перенести на територію ворога і там вже нехай русня думає скільки цивільних кацапів крякне ( чим більше - тим краще)👈.
показати весь коментар
29.12.2022 20:44
+16
Думаю, походом на мацкву ця війна і закінчиться. Інакше те кодло не знищити.
показати весь коментар
29.12.2022 21:00
Коментувати
Сортувати:
ГОЙДА!!!!
показати весь коментар
29.12.2022 20:35 Відповісти
Через річку Уразову неподалік Валуйків ДВА залізничних мости.

HIMARS, вперед.
показати весь коментар
29.12.2022 20:58 Відповісти
Навіть карту можна показати:

раз: https://www.openstreetmap.org/way/788979398#map=19/50.06469/38.05292

два: https://www.openstreetmap.org/way/1047519543#map=19/50.06538/38.09230

Другий знаходиться біля дєрєвні Лобковка 😂
показати весь коментар
29.12.2022 21:04 Відповісти
через Уразово можна якраз "уразити" кацапів з тилу
показати весь коментар
30.12.2022 08:39 Відповісти
"... Якщо для захисту нашої країни треба буде опинитися там, де ми вважатимемо за необхідне, ми там будемо".

Тобто, захищати прикордоння Сумщини, яке рівняють з землею з теріторії підоРаші, захищати не треба?
показати весь коментар
29.12.2022 20:42 Відповісти
Думати вмієш? (риторичне)

Вирішить п. Залужний зайти в рашку - зайде. Ще не вирішив.
показати весь коментар
29.12.2022 21:21 Відповісти
Я думаю краще за тебе, тому що не п. Залужний буде те вирішувати. Не роби з Залужного бога, будеш виглядати трохи розумнішим. )
показати весь коментар
30.12.2022 00:48 Відповісти
"Тобто, захищати прикордоння Сумщини, яке рівняють з землею з теріторії підоРаші, захищати не треба? "

"Я думаю краще за тебе, тому що не п. Залужний буде те вирішувати."

Виходить, що Ви дурню запитали....
показати весь коментар
30.12.2022 02:20 Відповісти
зачем ты притворяешься идиотом - защитить от РСЗО невозможно нужно эвакуироваться
показати весь коментар
30.12.2022 02:31 Відповісти
"Виходить, що Ви дурню запитали...."

П. Залужного, в тему про Данілова, Ви приплели, тому непотрібно з хворої голови на здорову перекладати. Слідкуйте за своїми думками, бо таке відчуття, що вони існують окремо від Вашої голови. )))
показати весь коментар
30.12.2022 10:27 Відповісти
Так альо ***** нам таке нада ми не загарбники, не нада ось цю ***** розганять
показати весь коментар
29.12.2022 20:42 Відповісти
А як їх ще відігнати? Тільки заходити, так і буде
показати весь коментар
29.12.2022 20:59 Відповісти
Не буде. Ніхто на заході цього не підтримае.
показати весь коментар
29.12.2022 23:19 Відповісти
Ти що, терпіло?
показати весь коментар
29.12.2022 21:16 Відповісти
А хіба не видно, як воно верещить?
показати весь коментар
29.12.2022 21:23 Відповісти
То виходе що США , Британія та інші союзники раз вони прийшли на територію Німеччини, були загарбниками в роки Другої Світової? Роблячи територію противника недоторканною, ця війна ніколи не закінчиться.
показати весь коментар
29.12.2022 21:44 Відповісти
Ніхто на територію рф заходити не буде. В нас нема для цього ресурсів і на заході не схвалять.
показати весь коментар
29.12.2022 23:21 Відповісти
Ви десь чуєте, на Заході, думки про відкриття "Другого фронту"? Я, поки що, не чую.
Про те, що доки війне не перейде на теріторію рашистської імперії, у вигляді знищення військової та енергетичної інфрастуктури ворога (в межах досяжності), я згоден, але у нас, поки що, на те немає достатньо ресурсів і ми повністю залежні від західної зброї. Тому війна буде продовжуватися доки нам не дадуть, в достатній кількості, необхідної для таких задач зброї чи не почнеться розпад імперії. Коли на паРаші розпочнеться громадянська війна, тоді їм стане не до нас. Тоді буде зовсім інша історія...
показати весь коментар
30.12.2022 01:07 Відповісти
Медведеву по губам. Остальным раком. Пыню уже не считаем, ибо отработанный кондом.
показати весь коментар
29.12.2022 20:43 Відповісти
Ну так, війну необхідно перенести на територію ворога і там вже нехай русня думає скільки цивільних кацапів крякне ( чим більше - тим краще)👈.
показати весь коментар
29.12.2022 20:44 Відповісти
Його слова поки як фентезі,а там хто його зна...
показати весь коментар
29.12.2022 20:44 Відповісти
Так зазвичай і відбувається. Коли орда ослабне тут, дійти до мацкви буде просто.
Не можна ж просто відбитись і залишити все як є там
показати весь коментар
29.12.2022 21:03 Відповісти
Якби в античнiй Троi був такий рубахветеринар,то кiнь вiд данайцiв там би не проканав...
показати весь коментар
29.12.2022 22:18 Відповісти
А каким образом? Ну в курскую народную республику, в белгородскую, можем. А дальше то зачем?
показати весь коментар
29.12.2022 20:46 Відповісти
Патамушта енот. Што тут нипанятнава?
показати весь коментар
29.12.2022 20:50 Відповісти
Щоб спалити кремль і судити ***** і всю банду.
показати весь коментар
29.12.2022 21:01 Відповісти
Наївні мрії.
показати весь коментар
29.12.2022 23:23 Відповісти
.
показати весь коментар
29.12.2022 20:50 Відповісти
Вот надо мне в магазин за пивом - я в него захожу. Что нипанятна?
показати весь коментар
29.12.2022 20:51 Відповісти
Железная логика! А то розвели тут, понимаешь ромашку --- захожу, не захожу ..
Надо -- значит, надо!
показати весь коментар
29.12.2022 22:01 Відповісти
Ну так отож
показати весь коментар
29.12.2022 22:02 Відповісти
Думаю, походом на мацкву ця війна і закінчиться. Інакше те кодло не знищити.
показати весь коментар
29.12.2022 21:00 Відповісти
Походу і не буде, штурму теж...
Буде просто заміна расєйських адміністрацій окупаційними.
показати весь коментар
29.12.2022 22:04 Відповісти
В тебе е кошти на окупаційні адміністрації, дебіл?
показати весь коментар
29.12.2022 23:24 Відповісти
Видно пана по халявах, а руськомір по вишуканому стилю полеміки..
Та не переживай ти так за кошти, за все заплатить сколеновстан, вже починає платити, і це ще ми не в Кремлі..
показати весь коментар
30.12.2022 11:02 Відповісти
Видно дебіла по мріях.
показати весь коментар
06.01.2023 14:41 Відповісти
Більше 300млрд расєйських доларів ВЖЕ арештованих в західних банках -- це тільки початок мрій...
Що за макулатуру вам там скормлюють, що ви в анабіозі постійно? Ви ще й скажіть,що путін не *****!
показати весь коментар
06.01.2023 21:12 Відповісти
Немає нічого неможливого. Пів року назад повернення великої частини Харківської області і тим паче Херсону виглядало майже не реалістичним. Радянський союз був набагато міцнішим за росію, але розвалився. А від однієї сороки я дізналась, що дехто в майбутньому побачив ЗСУ на червоній площі. Нехай на сьогодні це фантастика. Але віримо в силу духу українського народу, віримо ЗСУ та маємо надію, що надійде вся необхідна зброя та допомога від наших друзів для перемоги над мордором.
показати весь коментар
29.12.2022 21:03 Відповісти
Гарні слова. Амінь!
показати весь коментар
29.12.2022 21:13 Відповісти
Нє ну як рашка начне сипатись --- чо ж не иобнуть .
показати весь коментар
29.12.2022 21:18 Відповісти
Наш человек, наш , браво.
показати весь коментар
29.12.2022 21:23 Відповісти
🤡
показати весь коментар
30.12.2022 04:59 Відповісти
Ухты какой суворо-суровый! Спрашивать не будем... Свое бы забрать. За остальным тебя и пошлем!
показати весь коментар
29.12.2022 21:23 Відповісти
цікаво чим взагалі займається секретар СНБО, і взагалі які в нього обовязки та повноваження. Про повноваження взагалі хотілося б подробніше. Бо зараз дивлюся дуже багато людей взяли за правило висловлюватися із якимись заявами.
показати весь коментар
29.12.2022 21:25 Відповісти
Стаття 107. Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.

Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.

Персональний склад Ради національної безпеки і оборони України формує Президент України.

Рішення Ради національної безпеки і оборони України вводяться в дію указами Президента України. - це з Конституції. Сам секретар РНБО явно не має повноважень виступати з тими заявами, які регулярно робить Данілов, але детальніше треба шукати відповідний закон. Хоча коли ті всі закони для зелених щось означали...
показати весь коментар
29.12.2022 21:40 Відповісти
так ось і я ж про це - він такі гучні заяви робить як отой жирік чи дімка мєдвєдєв - який зараз із бодуна прокинувся і всих ядеркою лякає. Звісно розумію що колись із рашкою доведеться робити якусь буферну зону, але для цього ще занадто рано, а по друге про то точно не якийсь Данілов має казати
показати весь коментар
29.12.2022 22:15 Відповісти
Заберём к китайцев озеро Байкал и продадим Америке...🤣🇺🇦🇺🇦😝
показати весь коментар
29.12.2022 21:46 Відповісти
У мене перед очима малюнок палаючої Москви, який ще до війни намалювала маленька україночка. Дитячі мрії збуваються!
показати весь коментар
29.12.2022 21:46 Відповісти
ЗСУ ні в кого не питатиме.
Але яким боком до цього Данілов?
показати весь коментар
29.12.2022 21:55 Відповісти
Хто цей креативниі чувак?
показати весь коментар
29.12.2022 21:57 Відповісти
Правильно сказал. Не мы на них напали, а они на нас. Поэтому имеем полное право лупить всем, чем возможно, не только по оккупированным землям (Донецкая область, Крым, Луганская область), но и по военным объектам на территории расии. При необходимости будут применены сухопутные войска на территории агрессора, как в 1944-м войска СССР и союзников вошли на территорию Германии - страны агрессора
показати весь коментар
29.12.2022 22:01 Відповісти
"-Во заливает." ( это шутка).
А всерьез-Данилов, ты ж не Соловьев?
показати весь коментар
29.12.2022 22:04 Відповісти
...разве кто говорил,что надо спрашивать быдлонасекомыша болот мацковии как его лупить!!!! Нонсенс,был бы...
показати весь коментар
29.12.2022 22:40 Відповісти
Так на разии же и так нету границ, ***** сам сказал. Захади кто хошь и куда хошь
показати весь коментар
29.12.2022 22:52 Відповісти
А з братами японцями поділимо Сахалін.
показати весь коментар
29.12.2022 22:59 Відповісти
Яке конченееее.
показати весь коментар
29.12.2022 23:25 Відповісти
данилова понесло...ты хоть свое отбей для начала, а потом будешь хорохориться
показати весь коментар
29.12.2022 23:31 Відповісти
Поки ви зайдете, треба бити масовано по їхній території. І тому треба мати свої ракети і дрони з великою дальністю. Всі розуміють що в Україні є підземні цехи не гірші Азовсталі, розробки є, люди є і гроші теж є. А фантазувати що ми зайдемо можуть і лишитися фантазіями, бо коли просрали свої ракети то війська управляються іншими. Треба пам*ятати, що маємо не менш страшнішого внутрішнього ворога корупцію яка нас обезброїла і зробила бідними і незахищеними. Так Америка допомогла але й управління війною за це належить не нам.
показати весь коментар
30.12.2022 04:40 Відповісти
Мы тоже умеем фантазировать, как димка медведев. А там как дело пойдет. Аппетит приходит во время еды.
показати весь коментар
30.12.2022 05:22 Відповісти
Рубашку змінить і піде от тільки куди