Всі системи життєзабезпечення Києва працюють у штатному режимі, є вода, тепло, світло, - Кличко

Про це повідомив у телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, вода і тепло в киян є.
"Також переважна більшість споживачів - з енергопостачанням. За винятком тих випадків, де зафіксовані аварійні ситуації. Там енергетики працюють над відновленням електрики", - зазначив очільник міста.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Максім ХОЙ #398010
показати весь коментар
01.01.2023 14:22 Відповісти Мені подобається 9 Посилання Amber
показати весь коментар
01.01.2023 14:23 Відповісти Мені подобається 4 Посилання Myko
показати весь коментар
01.01.2023 14:43 Відповісти Мені подобається 8 Посилання