5461 відвідувач онлайн
1 291 3

Всі системи життєзабезпечення Києва працюють у штатному режимі, є вода, тепло, світло, - Кличко

богачук,київ,печерський

Про це повідомив у телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, вода і тепло в киян є.

"Також переважна більшість споживачів - з енергопостачанням. За винятком тих випадків, де зафіксовані аварійні ситуації. Там енергетики працюють над відновленням електрики", - зазначив очільник міста. 

Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
01.01.2023 14:22 Відповісти
Слава Богу і слава ЗСУ , за те , що ми маємо 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показати весь коментар
01.01.2023 14:23 Відповісти
показати весь коментар
01.01.2023 14:43 Відповісти