4 845 8

Російські окупанти під час "фільтрації" вивезли з села на Луганщині половину жителів: застосовують до них "колективну відповідальність", - Центр нацспротиву

рф

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

"Село взяли в оточення й заблокували в’їзд та виїзд. Причиною стали успішні прильоти по позиціях ворога, в яких окупанти звинувачують місцеве населення. Відомо, що в результаті рейду вже 30 мешканців села було репресовано й вивезено до Луганська.

До мешканців села застосовується "колективна відповідальність". При цьому ворог перебуває в пастці своїх ілюзій й не розуміє, що на ТОТ майже кожен мешканець може повідомити про їх позицію, бо вони окупанти, а не "визволителі". Відповідно такі заходи не принесуть результату.

Нагадаємо, напередодні Нового року окупанти обмежили пересування між селами в Запорізькій області, аби знизити витік інформації щодо їх розміщення", - йдеться у повідомленні.

Коментувати
Сортувати:
"Любить по русски" - нещадно бити, знущатись гвалтувати і казати що любить, бо "єдін-у-род"

звідкіля це ?
наслєдствєнно-родовоє
побутує байка, що дєдушка буйла домагався любві і ласки від майбутньої бабушки, але та відмовляла.
тоді дєдушка добряче прийняв, взяв вили і пішов розбиратись, в результаті бабушка залишилась без ока
радітєля подивились на ту муйню і сказали:
"теперяче девка порченая, или женишься, или посодим"
отак в любовной нєнавісті було покладено початок роду буйла путіна
показати весь коментар
02.01.2023 20:07 Відповісти
"от любви такой, загадочной, станешь нервний и припадочний"
показати весь коментар
02.01.2023 20:47 Відповісти
всё идет по откатаному еще во время ВМВ: скоро за результативные прилёты начнут расстреливать каждого десятого.
показати весь коментар
02.01.2023 20:13 Відповісти
Location: Shopena St, Makiivka, Donetsk Oblast at 48.053423, 37.924490

A dead body covered with a jacket on the sidewalk. Knees and feet dirty. A Russian base got destroyed 750m away.
Relationship of events unknown.
https://twitter.com/i/status/1609618098205646848
показати весь коментар
02.01.2023 20:28 Відповісти
Якби ж то ВМВ. Це ще біільшовики у 1917-1921 роках витворяли
показати весь коментар
02.01.2023 20:30 Відповісти
Чорна дошка ((
показати весь коментар
02.01.2023 20:19 Відповісти
расійські дауни не втикають, що з космоса вони всі видні як на долоні. На репресії мирного населення відповідати підвищенням квалифікації воїнів ЗСУ, поставками та застосуванням всіх продвинутих видів озброення. направлених на чим більш массові смерті та каліцтва кацапів.
показати весь коментар
02.01.2023 20:24 Відповісти
І да, колективна відповідальність мокшей - головний вид дипломатії після їх максимального знищення.
показати весь коментар
02.01.2023 20:28 Відповісти