Російські окупанти під час "фільтрації" вивезли з села на Луганщині половину жителів: застосовують до них "колективну відповідальність", - Центр нацспротиву

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.
"Село взяли в оточення й заблокували в’їзд та виїзд. Причиною стали успішні прильоти по позиціях ворога, в яких окупанти звинувачують місцеве населення. Відомо, що в результаті рейду вже 30 мешканців села було репресовано й вивезено до Луганська.
До мешканців села застосовується "колективна відповідальність". При цьому ворог перебуває в пастці своїх ілюзій й не розуміє, що на ТОТ майже кожен мешканець може повідомити про їх позицію, бо вони окупанти, а не "визволителі". Відповідно такі заходи не принесуть результату.
Нагадаємо, напередодні Нового року окупанти обмежили пересування між селами в Запорізькій області, аби знизити витік інформації щодо їх розміщення", - йдеться у повідомленні.
звідкіля це ?
наслєдствєнно-родовоє
побутує байка, що дєдушка буйла домагався любві і ласки від майбутньої бабушки, але та відмовляла.
тоді дєдушка добряче прийняв, взяв вили і пішов розбиратись, в результаті бабушка залишилась без ока
радітєля подивились на ту муйню і сказали:
"теперяче девка порченая, или женишься, или посодим"
отак в любовной нєнавісті було покладено початок роду буйла путіна
A dead body covered with a jacket on the sidewalk. Knees and feet dirty. A Russian base got destroyed 750m away.
Relationship of events unknown.
https://twitter.com/i/status/1609618098205646848