7616 відвідувачів онлайн

Поставки нафти з Росії у грудні скоротилися до найнижчого рівня, - Bloomberg

нафта

Про це повідомляє агентство Bloomberg, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Загальні морські перевезення по країні впали на 117 тисяч барелів на день – до 2,615 мільйонів барелів у середньому за чотири тижні", - зазначається в повідомленні.

При цьому звертається увага, що вантажі російської нафти до Китаю, Індії й Туреччини, які стали порятунком для кремля після європейських обмежень, скоротилися втретє поспіль.

Крім того, зазначається, що на зменшення перевезень із чорноморських і тихоокеанських портів минулого місяця вплинули також шторми. Так, у грудні завантаження в російському порту Козьміно були зупинені на 11 днів через негоду.

Водночас, свою роль може відіграти нестача суден для перевезення вантажів на більші відстані, які знадобляться РФ після заборони ЄС на морський імпорт сирої нафти.

Коментувати
Сортувати:
А в тій черзі через Босфор, де стоять судна з нашим зерном, є танкери з нафтою московії? Чи вони проходять поза чергою? Просто цікаво....

Але ж тепер який ріст благополуччя на московії буде: лампади будуть заправляти нафтою! Щіпки перейдуть у минуле! Прогрес, аднака!
Може ще й газ до кожної оселі доведуть?
показати весь коментар
03.01.2023 22:34 Відповісти
показати весь коментар
03.01.2023 22:34 Відповісти
Какая боль, какая боль...

НАТО-рабZeя 5-0...🤣🇱🇷🇨🇦🇦🇺🇬🇧🇦🇮🇨🇵🇨🇿🇪🇪🇪🇦🇪🇺🇱🇹🇵🇱🇹🇷...💪✊🔱🇺🇦🇺🇦🇺🇦
показати весь коментар
03.01.2023 22:40 Відповісти