4 639 27

В окупованому Криму Росія тримає носії ядерної зброї наземного, повітряного та морського базування, - ГУР

ядерна

Про це в коментарі Укрінформу повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк, передає Цензор.НЕТ.

Він зауважив, що воєнна розвідка України слідкує за переміщеннями ядерної зброї Росії, зокрема тактичного рівня, та знає, де вона розташована.

"Воєнна розвідка бачить, що на території тимчасово окупованого Криму наразі розміщені носії ядерних боєприпасів наземного, повітряного та морського базування. Йдеться про кораблі, підводні човни, літаки та наземні комплекси, які можуть завдавати ударів ядерними боєприпасами. Потенційно така можливість у Росії є", - розповів Черняк.

Представник воєнної розвідки додав, що окупанти здійснювали певні роботи на об'єкті "Феодосія-13" у с. Краснокам’янка, аби підготувати його для зберігання ядерних боєприпасів. Однак наразі невідомо, чи завершені ці роботи.

Говорячи про ризики нанесення ядерного удару Росією, представник воєнної розвідки зауважив, що "країна-окупант здатна на все".

"Однак сподіваємося, міжнародна спільнота зможе вплинути на керівництво країни-окупанта, аби не призвести світ до ядерної катастрофи. Україна також враховує різні варіанти розвитку подій", - наголосив Андрій Черняк.

Топ коментарі
+7
хватит бояться ядерных полюций куйла, и в хиросиме люди живут, а куйлобыдло должно сдохнуть
показати весь коментар
03.01.2023 23:52 Відповісти
+5
А Пионы, которые находятся непосредственно на поле боя, уже не являются носителями ЯО? Что меняется от того, находятся носители в Крыму или на территории рашки? Это как то влияет на ход боевых действий? Или нас так готовят к тому, что в Крым заходить нельзя?
показати весь коментар
03.01.2023 23:56 Відповісти
+4
Тактична ЯЗ, на скільки мені відомо, може бути випущена хоч з "Граду". Все залежить від конструкції ЯЗ.
То до чого ця новина? Баканов відслідкував переміщення ЯЗ до Криму? Кількість, тип, можливі способи доставки до цілі? Західні партнери проінформовані?

Чи я знову помиляюсь та "нагнітаю"? (за рахунок "Граду" - можливо і помиляюсь)
показати весь коментар
03.01.2023 23:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хватит бояться ядерных полюций куйла, и в хиросиме люди живут, а куйлобыдло должно сдохнуть
показати весь коментар
03.01.2023 23:52 Відповісти
ото й гарно !

зайдемо в Крим і виправемо Будапештський меморандум
показати весь коментар
04.01.2023 00:06 Відповісти
по рашен ленд-лізу
показати весь коментар
04.01.2023 00:13 Відповісти
А тем временем в Ростове во всю пуляют ракетами ПВО по НЛО
показати весь коментар
03.01.2023 23:55 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=gvp849cDQBA
показати весь коментар
03.01.2023 23:56 Відповісти
А Пионы, которые находятся непосредственно на поле боя, уже не являются носителями ЯО? Что меняется от того, находятся носители в Крыму или на территории рашки? Это как то влияет на ход боевых действий? Или нас так готовят к тому, что в Крым заходить нельзя?
показати весь коментар
03.01.2023 23:56 Відповісти
і про носії нуклеарних боєголовок: легше сказати, що не може бути таким носієм - ніж навпаки

у гур-мо сидять або страшні генії - або повні ідіоти

у кожному разі їм би краще зашити собі рота)
показати весь коментар
03.01.2023 23:57 Відповісти
Тактична ЯЗ, на скільки мені відомо, може бути випущена хоч з "Граду". Все залежить від конструкції ЯЗ.
То до чого ця новина? Баканов відслідкував переміщення ЯЗ до Криму? Кількість, тип, можливі способи доставки до цілі? Західні партнери проінформовані?

Чи я знову помиляюсь та "нагнітаю"? (за рахунок "Граду" - можливо і помиляюсь)
показати весь коментар
03.01.2023 23:58 Відповісти
Ви не помиляєтеся)

принаймні правильно оцінюєте загальний стан речей

а от гур-мо генерує в неті білий шум: жене пургу в маси - можливо, щоби підвищити власну самооцінку, а можливо, просто від патологічної власної дурості
показати весь коментар
04.01.2023 00:17 Відповісти
Це було відомо ще у 2018 році.
показати весь коментар
04.01.2023 00:02 Відповісти
Всё у кого в мире нет ЯО напряглись, нравица - ненравица ********* расширяеца. Вообщем берём ТВЭЛы и пакуем в носители, нам большой модный и дорогой взрыв не нужен, а в обратку засветить большое количество рабского zомбироvанного кровожадного скота можно. А шо делать, маньяка не перевоспитать, только уничтожить.
показати весь коментар
04.01.2023 00:04 Відповісти
Як українцям живеться без яз? Всі задоволені? Еге ж *******?
показати весь коментар
04.01.2023 00:13 Відповісти
оце там хтось як покурить
показати весь коментар
04.01.2023 00:14 Відповісти
Я колись чув що Крим тримається на ніжці. Тобто, вся ця сковорідка кримського півострову стоїть на нозі з дна моря. Коли там жив то боявся що це зненацька впаде. А зараз хочу щоб впало.
показати весь коментар
04.01.2023 00:15 Відповісти
😂...
показати весь коментар
04.01.2023 00:26 Відповісти
Автобус "Богдан" тоже может быть носителем ЯО.
показати весь коментар
04.01.2023 00:25 Відповісти
Та хай тримає - як завезла, так і вивезе.
показати весь коментар
04.01.2023 00:54 Відповісти
Буданов получил пи"ды за свой чрезмерный пи*дежь, так отправил своего шестерку.
показати весь коментар
04.01.2023 00:56 Відповісти
А энциклопедия дохлого Совка дайот данные о 70 авариях на подлодках после 1945 года,а это значит что никакого Вяличия дохлого Сссра не было,,,рукожопость не означает надёжность.... сказку мавзолейную про подкову для блохи,придумали те же дебилы,что придумали СССР...типа... И от Дремучей Тайги до Британских морей краснопузое БЫДЛО всех сильней 👹👹👹
показати весь коментар
04.01.2023 05:07 Відповісти
https://youtu.be/RwacUQnZ6lk ...

Просмотрев это видео,задался вопросом....вяличие созданное советскими пропагандонскими заморочками и правда впечатлило...😝 даже ********* и Симоньян...🤣
показати весь коментар
04.01.2023 05:56 Відповісти
Так само Яо там есть, или только носители? Вопрос то принципиальный. Кацапам верить нельзя никогда, но Крым вроде как бы безядерная зона должен быть.
показати весь коментар
04.01.2023 07:05 Відповісти
Зону отдыха превратить в Концлагерь это чисто мавзолейная фишка...бо НАТО забере и превратит во всемирный курорт типа остров в Индонезии Бали...или Брач в Хорватии....🤣
Мавзолейные Обезьяны после 1945 года превратились в Орангутангов...🦍🦍 встающих с КАЛен...
показати весь коментар
04.01.2023 07:25 Відповісти
Крым превращен в свалку химического оружия Иприт и Люизит ещё летом 1941 года..когда были затоплены бочки с химическим дерьмом спецбатальоном НКВД... срок годности бочек 60 лет истек в 2011 году...,что будет дальше...неизвестно...и когда они пукнут 💥в воде...тоже...
показати весь коментар
04.01.2023 07:33 Відповісти
У меня вон тож у двери стоит носитель. Аж на 2 колесиках. За продуктами с ним хожу. Но в случае чего...
показати весь коментар
04.01.2023 07:39 Відповісти
похоже на вброс зеленопупых почему не возвращать Крым
показати весь коментар
04.01.2023 11:07 Відповісти
Наше ГУР схоже на отару баранів, носієм ядерної зброї може бути навіть старий 2С7 «Піон».
показати весь коментар
04.01.2023 11:53 Відповісти