В окупованому Криму Росія тримає носії ядерної зброї наземного, повітряного та морського базування, - ГУР

Про це в коментарі Укрінформу повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк, передає Цензор.НЕТ.
Він зауважив, що воєнна розвідка України слідкує за переміщеннями ядерної зброї Росії, зокрема тактичного рівня, та знає, де вона розташована.
"Воєнна розвідка бачить, що на території тимчасово окупованого Криму наразі розміщені носії ядерних боєприпасів наземного, повітряного та морського базування. Йдеться про кораблі, підводні човни, літаки та наземні комплекси, які можуть завдавати ударів ядерними боєприпасами. Потенційно така можливість у Росії є", - розповів Черняк.
Представник воєнної розвідки додав, що окупанти здійснювали певні роботи на об'єкті "Феодосія-13" у с. Краснокам’янка, аби підготувати його для зберігання ядерних боєприпасів. Однак наразі невідомо, чи завершені ці роботи.
Говорячи про ризики нанесення ядерного удару Росією, представник воєнної розвідки зауважив, що "країна-окупант здатна на все".
"Однак сподіваємося, міжнародна спільнота зможе вплинути на керівництво країни-окупанта, аби не призвести світ до ядерної катастрофи. Україна також враховує різні варіанти розвитку подій", - наголосив Андрій Черняк.
зайдемо в Крим і виправемо Будапештський меморандум
у гур-мо сидять або страшні генії - або повні ідіоти
у кожному разі їм би краще зашити собі рота)
То до чого ця новина? Баканов відслідкував переміщення ЯЗ до Криму? Кількість, тип, можливі способи доставки до цілі? Західні партнери проінформовані?
Чи я знову помиляюсь та "нагнітаю"? (за рахунок "Граду" - можливо і помиляюсь)
принаймні правильно оцінюєте загальний стан речей
а от гур-мо генерує в неті білий шум: жене пургу в маси - можливо, щоби підвищити власну самооцінку, а можливо, просто від патологічної власної дурості
Просмотрев это видео,задался вопросом....вяличие созданное советскими пропагандонскими заморочками и правда впечатлило...😝 даже ********* и Симоньян...🤣
Мавзолейные Обезьяны после 1945 года превратились в Орангутангов...🦍🦍 встающих с КАЛен...