США й Ізраїль обговорюють, як завадити Ірану постачати дрони до Росії, - Держдепартамент

Про це повідомив на брифінгу речник Держдепартаменту США Нед Прайс, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.
"Ми, поза сумнівом, обговорювали з нашими ізраїльськими партнерами загрозу, яку становлять іранські технології БПЛА, а також їх розповсюдження по всьому світу, включно з Росією", - сказав він.
Прайс поінформував, що це стало предметом розмов з державними структурами Ізраїлю по лінії як Держдепартаменту, так і Білого дому.
Представник зовнішньополітичного відомства підкреслив, що Вашингтон застосовує наявні важелі, аби завадити Тегерану реалізовувати схеми постачань озброєнь за кордон. Він нагадав, що США запровадили санкції проти фізичних та юридичних осіб, причетних до цих оборудок. Крім того, американська сторона продовжує відстежувати цілі для нових санкцій.
Речник Держдепу також наголосив, що Сполучені Штати узгоджують свій підхід із союзниками та партнерами по всьому світу, аби зупинити потік військових технологій з Ірану до Росії, а також інших країн-вигнанців.
Израиль - Наши истребители уже вылетели на переговоры
Разработчики заявляют, что модернизация системы была произведена с учетом уроков, извлеченных из последних вооруженных конфликтов в мире, в которых широко применялись тактические баллистические ракеты.
Новая функция является одной из опций системы, которая выбирается заказчиком при покупке.
Издание https://www.edrmagazine.eu/rafaels-spyder-now-offering-counter-tbm-capabilities EDR on-line отмечает, что Spyder - единственная система израильского производства, которая включена в систему противовоздушной обороны NATO."
У Украины нет ПВО против баллистических ракет.
Кстати, политолог отметил, что нужно следить за действиями, а не словами политиков: Россия враг Израиля, который снабжает оружием террористов, воюющих против Израиля, и Израиль увеличит помощь Украине, через третьи страны.
https://www.youtube.com/watch?v=deCoxtwwE_0
Так,слухаємо...
Є праця на 1 хвилину за 1 доляр...візьметеся?
Авжеж,кажіть координати цілі...
Іран...азімут 06 градусів...,дальність 406 км...
Зрозуміло...це Тегеран...,працюємо..
Дякую пане Моссад ...
Практика показывает, что тот способ который в Иране (санкции) - не работает. И ракеты и БПЛА производятся на ура.
Зато работает тот способ который в Украине - дебильная власть. Ни ракет ни БПЛА.