Росія вирішила активізувати свою кампанію з перетворення зими на зброю, - Держдепартамент США

Про це заявив речник Державного департаменту США Нед Прайс, передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.
Вашингтон також підтверджує свою готовність підтримувати Україну в її протистоянні російським окупантам для захисту суверенітету та територіальної цілісності, та надавати необхідну допомогу.
У цьому контексті Прайс нагадав, що президент США Джо Байден підписав бюджет, у якому 45 мільярдів доларів призначені на допомогу Україні.
Він зазначив, що від російської повномасштабної військової агресії постраждали у 2022 році тисячі мирних громадян в Україні, фіксувалися воєнні злочини, скоєні солдатами РФ.
"Хоча традиційно свята - це час для святкувань та миру, Росія вирішила активізувати свою кампанію з перетворення зими на зброю", - сказав представник Держдепу.
Також Штати вкотре закликали РФ припинити атаки, вивести війська з України та укласти мир у 2023 році.
"Сам дятел", подумал дятел.
лише спостереження натураліста....
цей Нед Прайс нагадує спостережника-натураліста
это сильная фуйня.