Зранку у Севастополі чули гучні вибухи, Развожаєв повідомив про збиття двох безпілотників у районі Бельбека

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал очільника окупаційної адміністрації.
За словами Развожаєва, вранці системи ППО збили два БПЛА над морем у районі Бельбека.
Він також запевняє, що всі служби працюють у штатному режимі.
Тим часом у місцевих телеграм-каналах повідомляють про звуки вибухів, які чули у різних місцях Севастополя.
Єто тебе,єто снова тибе, єто оп'ять тибе...а такойц фасончик сегодня не в Тренде🤣продать не кому..денег нет...
Бамбите шо хотите.