16592 відвідувача онлайн

На окупованих територіях Запорізької області загарбники обмежують вільне пересування, - мер Федоров

окупанти

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

"Тепер для виїзду за межі населених пунктів потрібно буде отримувати перепустку у фейковій комендатурі. При цьому окупанти вимагають надати особисті дані й документи на право власності на авто. Загарбники хочуть ще більше контролювати цивільних і обмежити свободу пересування на зайнятій території", - зазначив Федоров.

За його словами, у деяких селах поблизу Токмака вже діють "комендантські дні" - жителі не можуть вийти на вулицю до 8 січня. У самому Токмаку такі обмеження діятимуть з вечора 6 січня.

"Окупанти перетворюють тимчасово зайняті території на резервації. Проте це не допоможе їм зламати наших людей", - констатував Федоров.

Коментувати
Сортувати:
У зеленой шоблы вообще есть планы по освобождению наших южных земель и соотечественников? А то люди уже там почти год как в оккупации.
показати весь коментар
04.01.2023 11:49 Відповісти