9 611 38

Вцілілих після вибуху в Макіївці окупантів хочуть знову відправити на фронт, - росЗМІ

макіївка,окупанти

Про це пише незалежне російське видання ASTRA, передає Цензор.НЕТ.

Одна з жінок, чоловіка якої мобілізували з одного із селищ Самарської області ще у вересні, розповіла, що вона разом з іншими рідними тих, хто вижив, намагається домогтися повернення мобілізованих до РФ. Сама вона написала звернення до губернатора Самарської області Дмитра Азарова.

"Хлопці після побаченого потребують психологічної реабілітації, їм потрібен час хоча б прийти до тями. Тому що у більшості під час "феєрверків" починаються панічні атаки! Який з них буде толк, якщо почнеться черговий напад?! Дайте хлопцям вдихнути/видихнути! Зрештою, вони не контрактники! Вони звичайні роботяги", - йдеться у зверненні жінки.

Наразі контрактники, які не постраждали, перебувають на окупованій території Донеччини.

Дружина мобілізованого з Самарської області, який вижив після обстрілу ПТУ в Макіївці, що чоловіків, які не отримали поранення після обстрілу, планують знову відправити на передову.

Напередодні їх відвідали губернатор Самарської області Азаров, голова так званої "ДНР" Пушилін та заступник міністра оборони РФ Горемикін. Пушилін повідомив, що Путін ухвалив рішення нагородити 6 тих, хто вижив "за героїзм під час трагедії в Макіївці".

Азаров також прозвітував, що все необхідне пораненим уже надали. Водночас люди почали збирати гуманітарну та військову допомогу.

Раніше повідомлялося, що у новорічну ніч завдяки точному удару ЗСУ у Макіївці вдалося ліквідувати близько 400 мобілізованих росіян, ще близько 300 загарбників дістали поранення різного ступеня тяжкості.

Зазначалося, що російські солдати дислокувалися в будівлі місцевого професійно-технічного училища №19.

Міністерство оборони РФ заявило, що кількість загиблих у Макіївці внаслідок удару по місцю дислокації російських військовослужбовців зросла до 89.

Топ коментарі
+26
Вцілілих після вибуху в Макіївці окупантів хочуть знову відправити на фронт

Правильно: нагуя вціліли, паскуди???
показати весь коментар
05.01.2023 16:55 Відповісти
+25
Ну дик а куди ж їх відправляти? На мінеральні води? Вони приїхали помирати за царя. І не померли. Не порядок.
показати весь коментар
05.01.2023 17:00 Відповісти
+17
Какая же она примитивная дура, впрочем как и все зеленая субстанция.
показати весь коментар
05.01.2023 17:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сексологіня 8 розряду видала нову версію, чому в Макіївці засмажили паРашкінців...


показати весь коментар
05.01.2023 16:55 Відповісти
Ну так на те ж вона і сексологіня)))
показати весь коментар
05.01.2023 16:59 Відповісти
тоска.... дєвочка, та й годі.

і оце - ЗЄльоний "професіоналізм" !
показати весь коментар
05.01.2023 17:01 Відповісти
"А изюм из булочек французских добывают" ! (Випускниця Смольного інституту - 1899 рік)
показати весь коментар
05.01.2023 18:48 Відповісти
Уже примазалась? Яке вона до цьогом має відношення?
показати весь коментар
05.01.2023 17:01 Відповісти
Саме так поводяться проФФесійні послиці. Ви не знали?
показати весь коментар
05.01.2023 19:43 Відповісти
Знаєте, не спілкуюсь з "професіоналками", якось так...
показати весь коментар
06.01.2023 14:27 Відповісти
А может, это страус злой, а может и не злой.
А может, это дворник был. Он шёл по сельской местности.
К ближайшему орешнику за новою метлой......
показати весь коментар
05.01.2023 17:01 Відповісти
Какая же она примитивная дура, впрочем как и все зеленая субстанция.
показати весь коментар
05.01.2023 17:10 Відповісти
Пля... феєрична тупа піхва. Просто казкова!
показати весь коментар
06.01.2023 02:54 Відповісти
Якась ослиця, а не послиця
показати весь коментар
06.01.2023 04:24 Відповісти
Вцілілих після вибуху в Макіївці окупантів хочуть знову відправити на фронт

Правильно: нагуя вціліли, паскуди???
показати весь коментар
05.01.2023 16:55 Відповісти
Ну было ж предсказание. И живые будут завидовать мертвым. Вот такая фигня малята))))
показати весь коментар
05.01.2023 18:24 Відповісти
это правильно. пока есть хоть один глаз, надо идти вперед. глаз от этого не прибавится, и даже наоборот, но ведь приятно...
показати весь коментар
05.01.2023 16:59 Відповісти
Ну дик а куди ж їх відправляти? На мінеральні води? Вони приїхали помирати за царя. І не померли. Не порядок.
показати весь коментар
05.01.2023 17:00 Відповісти
вони не допреставилися, як це задумано по плану...
показати весь коментар
05.01.2023 17:00 Відповісти
Їх що, тільки шість вціліло?
показати весь коментар
05.01.2023 17:02 Відповісти
Повнiстю-да..))
показати весь коментар
05.01.2023 19:35 Відповісти
Вцілілих після удару ЗСУ по ПТУ у Макіївці окупантів збираються відправити на передову.

Ибо не/уй..
показати весь коментар
05.01.2023 17:02 Відповісти
Та закопайте вже їх, така їхня доля..
показати весь коментар
05.01.2023 17:04 Відповісти
а чому це м'ясо вирішило, що вони вільні? раби повертаються тільки в пакетах.
показати весь коментар
05.01.2023 17:05 Відповісти
Раз выжили значит корректировщиками были.
показати весь коментар
05.01.2023 17:08 Відповісти
Пушилін повідомив, що Путін ухвалив рішення нагородити 6 тих, хто вижив "за героїзм під час трагедії в Макіївці".
Тобто 6? Там що всього 6 всього вижило?
показати весь коментар
05.01.2023 17:09 Відповісти
шестеро вийшли з сухими штанами. інші просто всрались.
показати весь коментар
05.01.2023 17:48 Відповісти
Тобто ще й нагороджували за запахом.. ))
показати весь коментар
05.01.2023 18:10 Відповісти
Шестеро не ели три дня
показати весь коментар
05.01.2023 18:50 Відповісти
Вони ше прохлаждаюця -- розстріляите іх нах .
показати весь коментар
05.01.2023 17:11 Відповісти
лол
показати весь коментар
05.01.2023 17:23 Відповісти
Добить нахрін всіх, щоб свідків не було!
В паРаше прінімаюцца правільніє решенія!
показати весь коментар
05.01.2023 17:23 Відповісти
Пушилін повідомив, що Путін ухвалив рішення нагородити 6 тих, хто вижив "за героїзм під час трагедії в Макіївці". Джерело: А ***** з гумором ... Круто - нагородив !! Поверненням назад в пекло ! 🤣
показати весь коментар
05.01.2023 17:35 Відповісти
Мстітєлєй за пагібших, яким, після прильоту від хаймарсу, забезпечене пожиттєве мимовільне випорожнення в штани, після закінчення ПТУ екстерном, потрібно мінімум розміщати в будівлі якогось технікуму.
показати весь коментар
05.01.2023 17:48 Відповісти
треба їх перевести в інше пту й повідомити адресу, а там ми вже самі...
показати весь коментар
05.01.2023 18:03 Відповісти
Просто за минуту до взрыва вышли поссать на улицу.
показати весь коментар
05.01.2023 18:29 Відповісти
Бегали за горилкой
показати весь коментар
05.01.2023 19:16 Відповісти
Не зачет
показати весь коментар
05.01.2023 19:19 Відповісти
показати весь коментар
05.01.2023 23:36 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2023 00:23 Відповісти
Таки знайшлись живучі, курви.
показати весь коментар
06.01.2023 00:25 Відповісти