2 641 19

Наразі на території Білорусі немає ударного угруповання для повторного вторгнення, - Держприкордонслужба

прикордонник,кордон,білорусь,білоруський

Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Ситуація на кордоні з Білоруссю залишається контрольованою та стабільною. Якихось загроз, які є на цей час поряд з кордоном, ми не бачимо. Не фіксуємо ні переміщення військової техніки поряд нашого кордону, ні переміщення особового складу чи то підрозділів РФ, чи то Білорусі, які б здійснювали якісь демонстраційні дії", - розповів Демченко.

За його словами, підрозділи Білорусі як і раніше посилюють кордон з нашою країною, апелюючи це нібито "загрозою з України", а не навпаки.

"Крім того, немає на цей момент на території Білорусі необхідного ударного угруповання, яке б могло здійснити повторне вторгнення в Україну", - акцентував Демченко.

Він повідомив, що з підрозділів російської армії в Білорусі зараз є трохи більш як 10 тисяч солдатів, які залучені в навчаннях.

"Не виключено, що частина з них буде перекинута на схід України. для поповнення підрозділів РФ. Натомість на територію РБ може заїхати ще низка росіян для продовження їх підготовки", - допустив Демченко.

Втім, як наголосив речник ДПСУ, попри все, ворога не можна недооцінювати, оскільки в будь-який момент він може використати і напрямок з Білорусі. Та може продовжувати накопичувати сили для повномасштабного вторгнення.

Топ коментарі
+12
Что то мне эти заявления напоминают прошлогодние,только без призывов на шашлыки.
показати весь коментар
06.01.2023 12:02 Відповісти
+4
Дубль два от 95 го квартала.
показати весь коментар
06.01.2023 12:54 Відповісти
+2
Так нещодавно хтось виступав і казав, що кацапам достатньо декілька годин, щоб створити ударне угруповання! Ми ж не б'ємо по території Білорусі і вони там пересуваються вільно, вони там вже тисячі ракет та градів завезли..це ще більше, ніж до 24 лютого
показати весь коментар
06.01.2023 14:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что то мне эти заявления напоминают прошлогодние,только без призывов на шашлыки.
показати весь коментар
06.01.2023 12:02 Відповісти
Читайте уважніше. Перше ж слово: НАРАЗІ
показати весь коментар
06.01.2023 12:35 Відповісти
СерЕжа, тікай з України.
показати весь коментар
06.01.2023 22:11 Відповісти
Дубль два от 95 го квартала.
показати весь коментар
06.01.2023 12:54 Відповісти
Так нещодавно хтось виступав і казав, що кацапам достатньо декілька годин, щоб створити ударне угруповання! Ми ж не б'ємо по території Білорусі і вони там пересуваються вільно, вони там вже тисячі ракет та градів завезли..це ще більше, ніж до 24 лютого
показати весь коментар
06.01.2023 14:18 Відповісти
Ага....никакого ударного группирования нет..ваще ! а предупреждение о нападении 24 февраля - это разжигание паники и отпугивание инвесторов... а разминирование Юга - это для удобства туристов... да-да-да.... мы всё это уже слышали....
показати весь коментар
06.01.2023 16:09 Відповісти
це того самого, що не було до 24 лютого? ****** смішні.
показати весь коментар
06.01.2023 16:28 Відповісти
вони і про перший так говорили - Резніков, Зеленський, Данилов та інші зе-ідіоти
показати весь коментар
06.01.2023 16:55 Відповісти
опять шашлички... невже лрки і в друге застануть вросплох. то вже буде треш.
показати весь коментар
06.01.2023 16:58 Відповісти
І в 2-й, і в 3-й нічого не буде, тому що після першого ніхто не поніс відповідальності, а мають разом із Зелею бути під слідством і засуджені за дії та бездіяльність, що призвели до геноциду українського народу
показати весь коментар
06.01.2023 17:03 Відповісти
Це вже буде не треш, а піздець.
показати весь коментар
06.01.2023 17:20 Відповісти
Так і до вторгненняне не було угруповування. Говнокомандуючись на шашлики збирався, здавав ворогу наші розвідувальні операції, а розвідників саджав по в'язницям та звільняв з армії.
показати весь коментар
06.01.2023 17:19 Відповісти
Минулого разу не бачили. Цього разу теж не бачать. Моделюють.
показати весь коментар
06.01.2023 18:48 Відповісти
Що знову за старе, пздц, це вже було, на шашлики, дороги, какая разніца...
показати весь коментар
06.01.2023 19:32 Відповісти
1) Держприкордонслужба??? Звідки Держприкордонслужба може знати??? Вона яким боком відноситься до захисту кордонів від ворожого війська??? Це не наркотрафік, контрабанда і т.д.

2) ще з березня 2022 на території "білорусі" "російські нацистські окупаційні війська" вже не переміщувалися відкрито. ВОНИ ХОВАЮТЬСЯ від супутників та контррозвідки НАТО. Вдень їх не видно взагалі, вночі вони (техніка та солдати) переміщуються, а якщо вдень, то в хмарну погоду (щоб супутники не бачили). КАЦАПИ вже не відкривають "бази" під відкритим небом! (НАВЧИЛИСЯ У УКРАЇНЦІВ).

3) влітку 2022 на територія "білорусі" автомати колашнікови були роздані всім працівникам "пожежних частин", "міліції", "прокуратури", "держохорони", щоб НЕ СТВОРЮВАТИ ВЕЛИКІ СКЛАДИ, А КУПУ МАЛЕНЬКИХ (НАВЧИЛИСЯ У УКРАЇНЦІВ).

НАПАД БУДЕ ТОЧНО ПО ВСІМ ПІВНІЧНИЙ ОБЛАСТЯМ УКРАЇНИ.

ПРОСТО ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ, АЛЕ БУДЬТЕ НАПОГОТОВІ!
показати весь коментар
06.01.2023 20:42 Відповісти
Таке сцяння в очі від зе ми чули вже не одноразово, починаючи від кака я разніца до шашликів (щоб ви вдавилися ними при першій нагоді), до асхВальтів москальським танкам, до "какойта прІдатєль " розмінував Кримський перешийок і ***** парадним маршем провалило аж до Маріуполя. Що маємо з того наразі- всім відомо. Зараз ( та й на майбутнє) зе вірити не можна, бо то є для нас дорога на смерть.
показати весь коментар
06.01.2023 20:45 Відповісти
Пусть ешшо даст 500 000 и пусть выпускают, но потом опять сразу назад забирают, и опять 500 000 дает, и так по кругу...
показати весь коментар
06.01.2023 22:29 Відповісти
Мабуть, в (ж)ОПе зеленского вси слепые. А потом выпустят Люську с его ,,*******ли"
показати весь коментар
07.01.2023 01:33 Відповісти
не має підстав для повторного вторгнення?))) це мабуть причина з якої з білорасеєю не розривають дипвідносини, чекають аби вторгнень було три, по-хрестиянськи...)
показати весь коментар
07.01.2023 08:35 Відповісти