8565 відвідувачів онлайн
1 459 17

Росіяни можуть використовувати дрони-розвідники для атак на цивільні об’єкти, – Сухопутні війська

дрони

Як передає Цензор.НЕТ, про це написав у телеграмі заступник командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк.

Він нагадав, що "нещодавно засобами РЕБ на одному з напрямків Силам оборони України вдалося приземлити російський Орлан-10 з двома підвісами касет до ВОГ".

"Відповідно, ворог намагається використовувати свої розвідувальні БПЛА для ураження наземних цілей шляхом скиду осколкових боєприпасів. Не виключено, що цілями для ворога можуть бути цивільні об‘єкти", - зауважив Павлюк.

За його словами, Сили оборони контролюють цю ситуацію і вживають необхідні заходи для максимального захисту нашого неба від ворожих БПЛА.

Росіяни можуть використовувати дрони-розвідники для атак на цивільні об’єкти, – Сухопутні війська 01
Росіяни можуть використовувати дрони-розвідники для атак на цивільні об’єкти, – Сухопутні війська 02

Коментувати
Сортувати:
планируют с "орланов" забросать ВОГами плотину Киевской ГЭС.
показати весь коментар
06.01.2023 17:27 Відповісти
Щось твій гумор чорний ніхто не зацінив (( А от я тобі інший варіант запропоную - вийдеш ти ранком на вулицю чи балкон шептуна запустити , а тобі поміж ніг вог ........ і немає кому про ГЕС писати ......
показати весь коментар
06.01.2023 21:04 Відповісти
фатализм тебя до добра не доведёт.
показати весь коментар
06.01.2023 21:14 Відповісти
Будуй резервну греблю ((
показати весь коментар
06.01.2023 21:27 Відповісти
не запускай себя так сильно. Смотри в будущее оптимистичней.
показати весь коментар
06.01.2023 21:30 Відповісти
А ти у небо інколи поглядай , дивись щоб ненароком на голову якась ворона не наср@ла ))
показати весь коментар
06.01.2023 22:18 Відповісти
не бойся тех ворон, которые срут тебе на голову, а тех, которые срут тебе в голову.
показати весь коментар
06.01.2023 22:22 Відповісти
Тобі видніше , мабуть , досвід маєш
показати весь коментар
06.01.2023 22:32 Відповісти
та да, потому что до сих пор приходится ходить среди тех, у кого в голове насрано. И сильно меньше их не становится.
показати весь коментар
06.01.2023 22:38 Відповісти
Так не ходи ((
показати весь коментар
06.01.2023 23:00 Відповісти
не получается. Они везде. Даже здесь.
показати весь коментар
06.01.2023 23:02 Відповісти
Хто із нас песиміст ? ((
показати весь коментар
06.01.2023 23:22 Відповісти
не я. Я реалист.
показати весь коментар
06.01.2023 23:24 Відповісти
Ти себе переоцінюєш (( Тихого Різдва !
показати весь коментар
06.01.2023 23:30 Відповісти
это вы еще настоящих пессимистов не видели.

Навзаєм!
показати весь коментар
06.01.2023 23:36 Відповісти
що не попаде в руки мокшан, стає знаряддям розрухи та вбивств