Правопорядок у Києві на Різдво будуть забезпечувати 3 тисячі поліцейських, - МВС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказав начальник головного управління Нацполіції в Києві Іван Вигівський в етері телемарафону 6 січня.
"Поліція Києва готується до забезпечення правопорядку під час богослужіння в Успенському соборі лаври. Це перший випадок в державі, коли ми зустрічаємо свята під час [повномасштабної] війни, і сама подія - історична", - зазначив він.
За його словами, для охорони безпеки загалом у Києві будуть залучені майже 1700 поліціянтів, близько тисячі працівників ДСНС та понад 200 осіб з добровольчих формувань територіальних громад.
Вигівський додав, що "певна кількість" поліціянтів буде нести службу саме по периметру Києво-Печерської лаври й безпосередньо на території Верхньої лаври, де зокрема розташований Успенський собор.
"Наша задача — це не допустити порушення правопорядку, провокацій будь-яких. Ми, звісно, готуємося до цього і готові. Наразі немає інформації про можливі провокації", - зазначив начальник головного управління Нацполіції в Києві.
ПЦУ повідомила, що для "запобігання провокаціям" під час богослужіння громадянам буде заборонено проходити до лаври з їжею, водою та напоями, парасолькам та "іншими подібними предметами".
Всі, хто бажає взяти участь у богослужінні та молитві, повинні мати при собі посвідчення особи.
https://www.bbc.com/ukrainian/features-64189900 https://www.bbc.com/ukrainian/features-64189900
Ви нічого не плутаєте?