Для передачі Україні танків Leopard необхідне створення широкої коаліції, - Моравецький

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це під час спільної пресконференції з міністром національної оборони Польщі Маріушем Блащаком заявив прем'єр-міністр Матеуш Моравецький.
За словами Моравецького, разом з президентом країни Анджеєм Дудою він залучений до переговорів щодо "створення широкої коаліції держав, які мали б передавати Україні важке сучасне озброєння".
"На даний момент я можу сказати лише це. Президент також до цього залучений, переговори тривають. Я говорив про це з канцлером ФРН Шольцем кілька тижнів тому у Брюсселі. Думаю, що в найближчі декілька днів ми знатимемо трохи більше у цій справі", - зазначив глава польського уряду.
Він додав, що Польща самостійно не має наміру передавати свої чергові танки в Україну.
"Без ширшої коаліції ми не маємо намірів передавати цих танків", - підсумував Моравецький.
Раніше WSJ повідомляв, що Польща розглядає можливість поставити в Україну власні танки Leopard німецького виробництва – після того, як отримає заміну їм із Південної Кореї та США.
всі перекидають на інших початок відправки танків.
А хто легкі танки передасть Україні не чули?
Дістали вже вихваляти брехуна Джонсона.
Та й поки зарано щось казати про нього.
А, доречі, де Ви бачили чесного політика? Може наші українські краще?
Я знаю, хто його назвав брехуном, може і не поіменно, але я не цитую тих політиків, котрі, прогавивши бюджет, використали ту дурацьку вечоринку як причину, щоб звалити з оточення Джонсона. То хайби і так, але якого хера, подаватися на пост міністра і очолити консервативну партію одразу після того, як так підло поступив із лідером консерваторів.
Як тільки сунак став прем'єром, багато консерваторів вийшли із партії.
І останнє. Я не знаю, наскільки ви розбираєтесь в націях, я з індусами працював дуже багато, та і жінка моя в мітсуї бенкінг груп теж багато індусні знає. Підлизи, підставлять при першій можливості і бездарні ледарі, дуже бояться відповідальності...
Індуси не можуть бути лідерами....
P. S. Джонсон , там не тільки вечірка була, ремонт квартири забули й іньші речі.
P. S. Якщо Ви живете у Британії давно то маєте знати що ОДНА людинасамостійно рішення тут неприймає й постачання зброї Борису приписувати одному (як це роблять деякі люди) НЕ ВАРТО.
Чоловіче, я не знаю, як Ви тут довго, але я прекрасно знаю закони і від своїх слов не збираюся відмовлятися.
Прошу, не треба мене навчати, що і як *******/не ******* в Британії, я можу сам кого завгодно проконсультувати..
Я теж не його фанат, але він краще, ніж ото все азіатське кодло...
І хай русня спробує щось пискнути проти об'єднаної Європи!
И таким образом пробить Шольца
Добре, що Дуда та більшість поляків не такі.
Вже й і спільну з поляками комісію створили. Але правда у тому, що у своїй підтримці України у війні з росією поляки можуть позмагатись хіба що з країнами Балтії!
Так, для передачі леопардів Україні, потрібна коаліція, бо леопарди ніхто не клепав по 15 тисяч штук!
Не може жодна європейська країна передати нам ці танки в достатній кількості, не зашкодивши власній обороноздатності!